Další dva násilníci si vybíjeli svou zlost na ženách

BRUNTÁLSKO – Sprovodit ze světa chtěl manžel vlastní ženu ve Svobodných Heřmanicích. Výhrůžce nedostál, přesto ji zbil do krve. Na oslavě v Razové si zase vybíjel násilník zlost na sestřenici. V hněvu ji ztloukl tak, že měsíc marodila. V prvním případě obvinili policisté šestačtyřicetiletého siláka z ublížení na zdraví.

12.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vít Šimánek

Muž ve Svobodných Heřmanicích ve vlastním domě napadl manželku. Nejprve ji častoval sprostými nadávkami. Poté už padaly rány pěstí. Rozčilený útočník partnerce hrozil, že ji zabije. Následně už ji bil pěstí do obličeje, trupu i nohou. „Ženu navíc také kopal do celého těla. Útokem jí způsobil mnohačetná poranění,“ řekla mluvčí bruntálských policistů Lucie Zgarbová. Napadená se léčila několik týdnů s pohmožděninami, podlitinami a zlomeninou nosu.

„Rovněž z ublížení na zdraví byl ve středu 10.října obviněn dvaatřicetiletý muž z Opavska. Skutku se měl dopustit večer 7. července na dvoře chalupy v Razové, kde při rodinné oslavě napadl před ohništěm svou devětadvacetiletou sestřenici,“ sdělila Lucie Zgarbová. Hrubián se do ní pustil ve chvíli, kdy se hádala s jeho matkou. Děvče praštil pěstí do obličeje. Zlomil jí přitom čelist a levou jařmovou kost u očnice. Napadená se léčila ze zranění měsíc.

12.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Opavské koupaliště. Ilustrační foto.

Opavské kulturní léto se rozloučí multižánrovým Koupákem

Pěstounská péče? Zájemců na Opavsku je málo

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Petr Zapalač: Chtěl jsem už první střelu proměnit v gól

/ROZHOVOR, VIDEO/ Na hřišti pobyl pětadvacet minut, i tak toho Petr Zapalač stihl hodně. Třicetiletý záložník v barvách Slezského FC se nejdříve blýskl krásnou střelou, kterou brankář Toma vyrazil. O pár minut později se rozhodl centrovat a byl z toho gól. Hlavou se trefil Jan Žídek. Slezané tak slavili cenné vítězství 2:1.

II. liga: Opava - Táborsko 2:1

FOTOGALERIE,VIDEO/ Favorit z Opavy urval cenné vítězství nad Táborskem.  Slezany vysvobodil deset minut před koncem kapitán Žídek a jeho tým se minimálně do středečního večera vrátil do čela soutěže.

Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka narozená v opavské porodnici. Tentokrát přivítáme pět holčiček a jedenáct chlapečků.