VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Miroslav Kirschner: Poslední kapkou bylo EET

Miroslav Kirschner: Poslední kapkou bylo EET

Majitelé prodejny na Olomoucké ulici museli po dvaceti letech svůj obchod zavřít.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

EET
Alena Novotná (23490) 7.3.2017 reagovat
Hlavně že je na co svést neschopnost. Kdyby mezi podnikateli nebylo tolik podvodníků, kteří nechtějí odvádět DPH a hledají kličky, nemuseli by teď všichni, včetně těch poctivých, naříkat. Kvůli nepoctivcům jsou teď všichni v jednom pytli. Tak je to se vším. Najde se několik darebáků, kteří to ostatním pokazí a pak musí trpět všichni. A že si tady stěžují na odvádění soc. a zdrav. pojištění ? Musejí to odvádět všichni, zákon je zákon. Jestli chtěli Kirschnerovi zbohatnout, měli se dát na jiný obor podnikání.
Re: EET
Petr Němec (21330) 7.3.2017 reagovat
nejvíc na EET nadávají ti největší zloději, že pan VELKÝ podnikatel podniká, to znamená, že nemusí platit sociální a zdravotní ? ale důchod by chtěli nadstardantní ! Tak ať se odstěhuje někde do Afriky, co mají říkat zaměstnanci co dělají ve fabrikách celý život a ať si sáhne do svědomí co někdy prodával za humus ,za "lidové ceny"!!!
EET
Lukáš Sedláček (36999) 7.3.2017 reagovat
No nevím, ale mě přijde EET jako férovka, protože nikdo potom nemůže podvádět a zvýhodňovat se na úkor těch poctivých. Pokud to pan zabalil, tak obchody mu asi nešly, jak by si představoval a vymluvil se na EET. Je třeba si uvědomit, že v ČR podniká hodně cizinců, kteří kolikrát neodvádějí daň, a mohou z toho financovat nepřátelskou činnost proti ČR, nebo vyvádět tyto nezdaněné zisky do zahraničí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies