VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Pavel Hulva ve Slezanu skončil, jde do Šumperku

Pavel Hulva ve Slezanu skončil, jde do Šumperku

Úspěšný trenér Pavel Hulva už nepovede opavské hokejisty. Zkušený kouč, který v minulosti působil na Slovensku i v Polsku, povede v novém ročníku ambiciózní Šumperk.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 7 PŘÍSPĚVKŮ

Zrušit
Petr Němec (21330) 5.6.2017 reagovat
hokej v Opavě a investovat do mládeže, stadión v dezolátním stavu, návštěvy prachbídné až katastrofální, úroveň hry mizerná a to, že si chce pár chlapů zahrát hokej za tak nekřesťanské peníze které jdou z kapes daňových poplatníků to je dost velký přepych a mrhání s penězi, ať už je tu konečně nějaký pořádný sport s výsledky( basket, fotbal) a ne, že se někde cpou peníze a výsledek žádný, kolik let už opavský hokej se nehnul z místa??? Ubohost, beznaděj!!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Zrušit
Alena Novotná (23490) 6.6.2017 reagovat
Tak vážený pane Němče, píšete tu ubohé nesmysly. Hokej byl v Opavě vždy financován mizerně. Město vlastní nemovitosti (stadion, hotel + pozemek pod nimi), které nechalo zchátrat. Přitom stadion se nevyužíval jen na sport, ale i na kulturu a komerční účely. Muži neviděli z kapes daňových poplatníků ani korunu. To, že výsledky nejsou tolik oslnivé není příčinou neschopnosti hráčů, ale podmínek. Uvědomte si laskavě pane Němče, že v Opavě jsou hokejoví fandové, kteří nedají na tento sport dopustit a jsou tu
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Zrušit
Alena Novotná (23490) 6.6.2017 reagovat
nadšenci, kteří se snažili a snaží udělat pro hokej vše. A to se nebudu dlouze rozepisovat o minulosti, tradici, úspěších a řadě skvělých hokejistů minulosti i současnosti, kteří byli i reprezentanti. Chápu, že nemáte hokej rád. Já zase nemusím fotbal, ale nebudu lobovat za jeho zrušení jako vy. Jste opravdu hloupý, netolerantní člověk.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Zrušit
Petr Němec (21330) 7.6.2017 reagovat
Paní Nováková, minulost raději nevzpomínejte nebo co nyní předvádějí je ostuda opavského hokeje a určitě v minulosti hráči nebyli tak přeplacení jako nyní, za nic!! Fandové nebo nadšenci co píšete, to mluvíte o těch katastrofálních návštěvách, co většinou jsou rodinní příslušníci a známí nenechte se vysmát a kolik roků ta beznaděj už na zimáku trvá, když si myslíte, že mají málo, tak jim pomozte najít sponzora, aby měli víc, jsem zvědav, jak se jejich hra zvedne o vašem IQ taky silně pochybuji!!!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Zrušit
Alena Novotná (23490) 7.6.2017 reagovat
Vůbec jsem nepřeháněla, když jsem vás minule zhodnotila. Tolik lží, hotových nesmyslů, co jste opět napsal. Nevím proč neustále lžete. Absolutně nevíte nic o podmínkách, v jakých hokejisté hrají. Investora těžko seženete, když mají sportovci hrát v tak ostudném zázemí. Na vině je město, protože se o svůj majetek nestaralo. Běžte někdy na veřejné bruslení a užijte si sociální zařízení, jak se vám bude líbit, jak budete spokojen.Po zápase či tréninku je zapotřebí hygiena, ale v Opavě je to jeden velký trapas.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Zrušit
Petr Němec (21330) 8.6.2017 reagovat
Paní Nováková, z toho vyplývá, že město nemá zájem do hokeje i zchátralého zimáku investovat, tak proč zde pořád brečíte o nějakém zázemí??? Kolik měst nemá zimní stadión a taky se nic neděje a myslím, že Kravaře nejsou zase tak daleko a ta hrstka , jak píšete nadšenců se tam taky vleze, podle Vás tady nic nefunguje, tak co řešíte!!! nejsou zde podmínky, hokej x let přešlapuje na místě ani náznak na zlepšení, tak zrušit a do budoucna se věnovat mládeži!! Než něco pořád držet v kómatu tak lepší je eutanázie!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Zrušit
Tom Antiněmec (21813) 24.6.2017 reagovat
Bože Němče. Přeplacení hráči? Víš vůbec,že ti kluci chodí do práce a když jedou na zápas tak si musí vzít dovolenou nebo neplacené volno? Vůbec nevíš o čem píšeš
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení