Benešov vyhrál v Opavě, příchod Býmy a Brunclíka ještě nedořešen

Opava – Dva divizní protivníci na sebe narazili ve středu v rámci přípravy. Dolní Benešov na umělé trávě v Kylešovicích porazil béčko Opavy 5:0.

7.3.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

„Naše vítězství bych nepřeceňoval. Honza Hruška měl k dispozici jedenáct hráčů, z nichž někteří byli ještě dorostenci," řekl trenér Benešova Dušan Christoph. V sestavě jeho týmu se objevili i dva testování fotbalisté, Jakub Býma ze Strahovic a Aleš Brunclík z Háje. „O oba zájem máme, ale s jejich mateřskými kluby ještě domluveni nejsme, během víkendu bychom to chtěli rozlousknout," podotkl Christoph.

Slezský FC Opava B – Dolní Benešov 0:5 (0:1)

Branky: 1. Býma, 55. Labuda, 63. Radek, 80. Adamík, 85. Radek

Dolní Benešov: Švrčina (46. Kolenko) – Rozsíval (65. Býma), Švacha (46. Adamík), Majewski, Moravec – Laryš, Spruch (46. Gloga), Juchelka (65, Majewski), Husovský (46. Radek),mBýma (46. A. Brunclík) – Klingert (46. Labuda).

7.3.2014 VSTUP DO DISKUSE

Opavské koupaliště. Ilustrační foto.

Opavské kulturní léto se rozloučí multižánrovým Koupákem

Pěstounská péče? Zájemců na Opavsku je málo

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Petr Zapalač: Chtěl jsem už první střelu proměnit v gól

/ROZHOVOR, VIDEO/ Na hřišti pobyl pětadvacet minut, i tak toho Petr Zapalač stihl hodně. Třicetiletý záložník v barvách Slezského FC se nejdříve blýskl krásnou střelou, kterou brankář Toma vyrazil. O pár minut později se rozhodl centrovat a byl z toho gól. Hlavou se trefil Jan Žídek. Slezané tak slavili cenné vítězství 2:1.

II. liga: Opava - Táborsko 2:1

FOTOGALERIE,VIDEO/ Favorit z Opavy urval cenné vítězství nad Táborskem.  Slezany vysvobodil deset minut před koncem kapitán Žídek a jeho tým se minimálně do středečního večera vrátil do čela soutěže.

Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka narozená v opavské porodnici. Tentokrát přivítáme pět holčiček a jedenáct chlapečků.