Benešovu generálka vyšla, porazil Polanku

Dolní Benešov – V rámci sportovních slavností ve Strahovicích absolvovali fotbalisté Dolního Benešova generálku na letošní ročník divize. Soupeřem jim byla Polanka. Svěřenci kouče Tomáše Kamráda dokráčeli v poklidu k hladkému vítězství 5:2.

5.8.2010

MSA Dolní BenešovFoto: archiv

Benešov rozhodl již v prvním poločase, ve kterém se dvakrát trefil Petr Žižka, po jedné brance přidali Schreier, Literák, pátý gól vstřelil ve druhém dějství Seidler.

„První poločas byl z naší strany dobrý, bylo vidět, že naše herní kvalita je výše než soupeřova,“ pochvaloval si kouč Benešova Tomáš Kamrád, který v utkání šetřil jednu z velkých letních posil Petra Modelského. „Má drobné problémy se zády, na zápas s Kravařemi ale bude připraven,“ podotkl Kamrád.

Druhá půle již tak dobrá ze strany favorita nebyla. „Zbytečně jsme polevili, tohle si v soutěži nemůžeme dovolit,“ uvědomuje si trenér. Do soutěže vstoupí Dolní Benešov v sobotu velkým derby s Kravařemi. „Pro nás i Kravaře je utkání velkým svátkem. Hrajeme doma, věřím, že toho využijeme a vyhrajeme,“ pousmál se trenér.

Jeho tým je mnohými pasován za černého koně soutěže. „Ano, došlo k dobrému posílení mužstva, ale uvidíme, co nám přinese soutěž. Důležitý bude začátek, chceme v něm získat co nejvíce bodů a vnést do naší hry klid,“ přeje si Tomáš Kamrád, kterému se s příchodem nových hráčů výrazně zvedla konkurence v mužstvu.

„Je to dobré, co více si může trenér přát. Hrát budou ti s momentálně nejlepší formou. Nikdo nemá své místo v sestavě předplacené,“ podotkl trenér Dolního Benešova.

Sestava Benešova v utkání s Polankou: Rohel (46. Řehánek) – Rozsíval (46. Vilaschek), Robin Štefek (46. Moravec), Bochňák, ,Romsan Štefek (46. Tchuř) – Žižka (46. Seidler), Knopp, Václavek (46. Juchelka), Eršil (46. Haas) – Schreier, Literák (46. Vitásek).

5.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Petr Zapalač
50

Petr Zapalač: Chtěl jsem už první střelu proměnit v gól

II. liga: Opava - Táborsko 2:1

FOTOGALERIE,VIDEO/ Favorit z Opavy urval cenné vítězství nad Táborskem.  Slezany vysvobodil deset minut před koncem kapitán Žídek a jeho tým se minimálně do středečního večera vrátil do čela soutěže.

Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka narozená v opavské porodnici. Tentokrát přivítáme pět holčiček a jedenáct chlapečků.

Do Kateřinek se po roce vrací prestižní Velká cena Opavy

/POZVÁNKA/ Do areálu Jezdeckého klubu Opava-Kateřinky se budou tuto středu sjíždět závodníci se svými koňmi na čtyřdenní parkurový maraton.