Brumovice - Vítkov 5:1

Brumovice - Po drtivé porážce 7:0 v Kylešovicích z minulého týdne se tentokrát Brumovice naladily na vítěznou vlnu a poměrně jasným rozdílem 5:1 odrovnaly Vítkov.

5.9.2008

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

„Ze začátku jsme dostali hosty pod tlak,“ připustil trenér domácích Vratislav Šram. Rezultovalo z toho jediné – gól. Ten přišel na řadu v pětadvacáté minutě, kdy Schreier zakombinoval s Františkem Chlopčíkem a rozepsal gólový účet utkání.

Pět minut před přestávkou však po rychlém brejku zahrával přímý kop Vítkov a po hlavičce Schobera vyrovnal. Ani ne minutu nato se vytáhl brankář Kácal, když vytěsnil pokus jednoho z brumovických hráčů.

Po přestávce si Brumovice hrály svou. „Přehrávali jsme je prakticky ve všem,“ pokračoval Šram. Těsně před hodinou hry přidal další zásah František Chlopčík. V 68. minutě se naskytl pěkný fotbalový moment poté, co se do šance z levé strany prodral Bartoníček. Vítkovský gólman nejspíš čekal přihrávku, ale forvard domácích namísto toho prudce vystřelil na první tyč a byl úspěšný.

Závěrečné branky Petra Šreka a Porubka padly z dorážek. Zápas tak dospěl k výsledku 5:1. „Po tom, co jsme předvedli minulý týden, byl výkon o sto procent lepší. Myslím si, že jsme hráli a utkání se divákům muselo líbit, za což musím svým hráčům poděkovat,“ chválil brumovický celek jeho trenér Vratislav Šram.

„První poločas byl vyrovnaný. Druhý následně začal naší neproměněnou tutovkou a soupeř vzápětí trestal. Jsem hluboce zklamán z přístupu některých hráčů. Hrubé individuální chyby a nekoncentrovanost zapříčinily naši porážku. Zřejmě náš tým čeká několik nepříjemných rozhovorů o tom, jak to kdo s fotbalem v našem mužstvu myslí,“ upozornil trenér Vítkova Josef Jakubec.

Brumovice - Vítkov 5:1 (1:1)
Branky: 25. Schreier, 55. F. Chlopčík, 68. Bartoníček, 78. P. Šrek, 90. Porubek – 40. Schober
Sestava Brumovic: Kácal – V. Šrek, J. Varyš, P. Varyš, Matyáš – J. Šrek (85. Porubek), F. Chlopčík, Bartoníček, M. Chlopčík (70. Kubičík) – P. Šrek, Schreier
Sestava Vítkova: Snášel – P. Hanuš, Vašátko, Čech, Pavlíček – Kouřil, J. Špok, Schober (70. Greško), Ječmenek (85. ČK) – Kuča, Janíček
(dus, rob)
5.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Parkování pomocí SMS například zavedly velká nákupní centra v Praze či v Brně už na přelomu let 2010 a 2011. Například v Olomouci lze platit parkovné pomocí SMS od letošního července.

SMS parkovné v Opavě se může zpožďovat

Dočká se hřiště s umělým povrchem rekonstrukce?

Bolatice ožijí oslavami dožínek

/POZVÁNKA/ Tradiční oslavy dožínek jsou v Bolaticích na programu zítra. Zahájí je průvod, který vyjde od hasičárny směrem ke kostelu ve 13.45.

Blondýna dál okrádá opavské restaurace, trest jí asi nehrozí

Arogantní a značně pod vlivem. Taková je podle všeho žena, která odmítá v restauracích platit

Fanoušky odveze na festival kyvadlovka z Opavy

Další zastávka festivalu Moravské hrady.cz bude v Hradci nad Moravicí. Na prostranství pod zámkem u hotelu Belaria už dnes vyroste stanové městečko, VIP kemp a také dvě pódia, na kterých se během pátku a soboty 19. srpna vystřídá celá řada jak českých, tak i slovenských interpretů.