Po úvodním oťukávání utekl po pravé straně hřiště Kolísek a jeho nepovedený centr znamenal úvodní branku zápasu. Míč se totiž po zvláštní trajektorii snesl na zadní tyč, od které se odrazil za záda bezmocného brankáře Dařiny – 1:0.

O deset minut pozdějí Kolísek odcentroval na Janetzkého, ale jeho hlavička z dobré pozice postrádala razanci. Po dvaceti minutách hry byl stažen k zemi jeden z domácích hráčů a rozhodčí pískl penaltu. Balon si nachystal Matěj Helebrand, a přestože si Dařina na míč sáhl, zastavit ho nedokázal, a Opava vedla o dva góly.

Po změně stran aktivní Adamovský obešel brankáře, jeho zakončení z ostrého úhlu však na poslední zblokoval jeden z hostujících obránců. V 71. minutě zahrával roh Berger, míč propadl malým vápnem a zacinkal na vzdálenější tyč pražské brány. Hned vzápětí Pavelka pěknou přihrávkou vysunul Klembaru, jenže ten tváří v tvář Dařinovi neuspěl.

Na druhé straně prostřelil Muczku Brak, ale jeho radost překazil zdvižený praporek pomezního rozhodčího. Pak Muczka po nebezpečném centru na poslední chvíli doslova vzal míč z hlavy kapitána Bohemians.

Těsně před koncem pak po kontaktu s brankářem Dařinou upadl Adamovský a na světě byla další penalta. K ní se postavil znovu Matěj Helebrand, vsadil na razanci a tvrdou bombou doprostřed hostující svatyně uzavřel skóre na 3:0.

Slezský FC Opava U19 – Bohemians Praha 1905 U19 3:0 (2:0)
Branky: 9. Kolísek, 27. a 89. obě z pen. M. Helebrand. Rozhodčí: Priesol – Picmaus, Lalík. ŽK: Muczka, Klembara – Dařina, Pavlík, Fric, Polách.
Opava: Muczka – Kolísek, Tesařík, M. Helebrand, Pavelka – Večerek, Berger, Janetzký, Keller – Klembara (75. A. Helebrand), Adamovský. Trenér: Alois Skácel