Už po jedenácti minutách se poprvé měnilo skóre. Foltýn zatáhl míč, nahrál ho před branku a u zadní tyče dobíhající Limanovský ho dopravil do sítě.

Domácí hýřili aktivitou a prakticky neustále se hrálo na polovině Vyškova. Slibně vypadala akce Limanovského, který nasadil jesličky Urbančokovi, obešel i dalšího hráče a ještě stačil vystřelit, jeho rána ale byla zblokována na rohový kop. O tři minuty později kopal Dostál trestný kop, míč posadil na hlavu Mace, a tomu chyběly centimetry, aby zamířil přesně.

Hlučín byl při chuti. V další super šanci se zjevil Badalyan, arménský forvard běžel sám na Kollára, exdrnovický gólman ho ovšem vychytal. Pět minut před poločasem se do míče z větší vzdálenosti opřel Mac a jeho nenápadná střela byla sražena na rohový kop. Ten rozehrál Dostál přímo na branku a Kollár míč s velkými problémy vyrazil.

O minutu později uvolnil Foltýn Badalyana, ten se elegantně zbavil spoluhráče a povedenou střelou do horního rohu branky zvyšoval na 2:0.

Druhý poločas začal šancí hostujícího týmu. Po hlavičce Lahodného zazvonila tyč Hlaváčovy branky. Hlučínská odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, Ondrušík pro změnu trefil břevno. V 68. minutě přišla na hřiště místní ikona Martin Hanus. Po šesti minutách dala o sobě vědět. Domácí veterán se hezky uvolnil, ovšem nechal vyniknout Kollára.

Na druhé straně mohl hosty vrátit do zápasu Žoček, jeho super šanci zneškodnil pozorný Hlaváč. Tři minuty před koncem zápasu si vzal slovo Martin Hanus, jeho akce byla ve stylu 'škola hrou'. Osmatřicetiletý útočník si všiml, že gólman nestojí zrovna ideálně a chytrým lobem upravil na konečných 3:0.

Zdroj: Youtube

FC Hlučín – MFK Vyškov 3:0 (2:0)
Branky: 11. Limanovský, 41. Badalyan, 87. Hanus. Rozhodčí: Mikeska – Duda, Vojkovský. Diváků: 221
Hlučín: Hlaváč – Žižka, Mac, Heinik – Malcharek (76. Mucha), Dostál, Foltýn, Váňa, Limanovský – Ondrušík (81. Hudeczek) – Badalyan (68. Hanus). Trenér Milan Valachovič