Utkání se hrálo na těžkém terénu a příliš pěkných fotbalových akcí k vidění nebylo. „Kombinovat na těžkém terénu příliš nešlo, nabádal jsem hráče, že musíme hrát více do stran. To se se nám dařilo," podotkl Milan Valachovič.

V 18. minutě provedli Hlučínští útočnou akci, ze strany přišel centr na Sasína, který byl ve vápně faulován a sudí Klíma nařídil pokutový kop. Ten Heiník proměnil. Jenomže z vedení se hosté neradovali dlouho. Heiník nepokryl Kršku, který nahrál Frimmelovi a ten vyrovnal.

Hlučínu stačily čtyři minuty na to, aby měl vedení zpět. Po centru Sasína šel do hlavičkového souboje Szotkowski s Fallem a balon skončil za zády překvapeného gólmana Rychtetského – 1:2.

Tlak Jihomoravanů přišel po přestávce a gólman Hlaváč musel být ve střehu. „Prvních dvacet minut druhého poločasu měla Líšeň velkou převahu. Naštěstí jsme se ubránili, v závěru zápasu jsme měli tři velké šance, ale ani jednu se nám nepodařilo proměnit.

Jsou to doslova vydřené tři body, pro nás mají velkou cenu," zakončil Milan Valachovič.

SK Líšeň – FC Hlučín 1:2 (1:2)
Branky: 23. Frimmel – 18 Heiník (penalta), 27. Fall (vlastní). Rozhodčí: Klíma – Buček, Svoboda. ŽK: Bednář, Čampa, Stehlík, Matoušek, Fall – Hudeczek. Diváků: 185
Hlučín: Hlaváč – Heiník, Mac, Žižka – Hudeczek – Sasín, Dostál, Galvas, Foltýn – Szotkowski (85. Badalyan), Jančík (75. Fišer). Trenér: Milan Valachovič