Diváci v Oticích viděli první branku už ve třetí minutě. Martin Kremser vyslal malou domů brankáři Michalčíkovi tak nešťastně, že z toho byl vlastní gól. Druhý zářez na pažbu zaznamenali domácí deset minutě nato. Cupák se zleva probil až před gólmana Služovic a následně jej i prostřelil.

Ve 37. minutě šli do kontaktu hosté. Martin Kremser trochu odčinil své zaváhání z úvodu a ve spolupráci s Wojcickim zařídil snížení na 2:1. Chvíli poté měly Služovice další velkou šanci. Vladan Ciminga z přímého kopu ale trefil pouze tyč. Druhý poločas opět zastihl v lepší formě domácí. Cupák si počkal na odražený míč a zpoza šestnáctky obstřelil bránícího hráče a o tyč zvyšoval otické vedení.

„Nevím, co se s námi stalo. V defenzívě jsme hráli špatně,“ hodnotil herní projev Služovic ve druhé půli tamní klubový předseda Tomáš Barč. Hostující Wojcicki sice nastřelil břevno, ale poslední slovo patřilo Oticím. Dlouhý si naskočil na centr z rohu, ovšem Michalčík ještě zakročil. V následné skrumáži se nejlépe zorientoval Dzierža a dával na konečných 4:1.

Předtím dokonce mohl skórovat i Rezner, ovšem ve skluzu z jasné šance přestřelil. „Ze zápasu jsme měli trochu obavy, jelikož Služovice na jaře ještě neprohrály. Utkání bylo pohledné a oboustranně se jednalo o kvalitní fotbal. Za stavu 3:1 jsme si již výsledek pohlídali a soupeř se k ničemu většímu nedostal,“ vysvětloval trenér Otic Marek Luzar.

Tomáš Barč na druhé straně ještě dodal: „Pro nás to byl hodně nešťastný duel. Významnou roli hrála naše vlastní branka. Jinak jsme podle mého názoru byli v prvním poločase lepší. V tom druhém už to z nějakého důvodu nešlo.“

Otice - Služovice 4:1 (2:1)
Branky: 13. vl. M. Kremser, 12. a 55. Cupák, 78. Dzierža – 37. M. Kremser

Sestava Otic: Kořistka – M. Byrtus, Poledník, Potíž, Dlouhý – Cupák, Škrobánek (72. Kostera), H. Luzar, Dzierža (88. J. Byrtus) – Valeček, Rezner (80. Draisaitl)
Sestava Služovic: Michalčík – Polhoš, A. Ciminga, Míška, Kriebel – M. Kremser (75. Weczerek), Klein, Wojcicki, M. Granzer – V. Ciminga, Homola (55. Nowický)