FOTBAL příprava: Brno - Opava 2:2

/FOTOGALERIE/ Opavští fotbalisté ve svém čtvrtém přípravném utkání po slušném výkonu remizovali s ligovým Brnem. Slezané měli dobrý hlavně první poločas, kdy si krom vedoucí branky vytvořili další čtyři šance. Machálek dokonce trefil tyč.

9.7.2016

Zbrojovka Brno remizovala v Bosonohách s Opavou 2:2. Na snímku Jan Štohanzl.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

„Odehráli jsme nadstandardní první poločas, když jsme si vedle branky vytvořili čtyři tisíciprocentní šance. Chyběla mi u nás větší hladovost a agresivita dostat balon do sítě," řekl trenér Opavy Roman Skuhravý a pokračoval:

„Zápas mi ukázal, že fotbal, který chceme hrát, můžeme proti jakémukoli soupeři. Výsledek pro mě není důležitý, daleko podstatnější je studijní materiál z tohoto zápasu a to třeba jak pracovat s únavou. Utkání jasně splnilo svůj účel."

Po nedělním volnu čeká opavské fotbalisty týdenní soustředění v arálu Švamlova mlýna.

FC Zbrojovka Brno - Slezský FC Opava 2:2 (0:1)
Branky: 64. Litsingi, 72. Vávra - 3. Machálek, 66. vlastní
Opava, I. poločas: Fendrich - Pospěch, Žídek, Simerský, Hrabina (12. Čelůstka) - Grussmann, Janetzký, Schaffartzik, Zapalač - Smola, Machálek. II. poločas: Fendrich (75. Muczka) - Hellebrand, Simerský, Radić, Hrabina - Schaffartzik, Pospěch, Grussmann, Zapalač (75. Janetzký) - Jurečka, Kuzmanović

9.7.2016 VSTUP DO DISKUSE
Tyčkařská exhibice na Dolním náměstí v Opavě.
46

Další ročník tyčkařské exhibice zaplnil Dolní náměstí v Opavě

Parkování pomocí SMS například zavedly velká nákupní centra v Praze či v Brně už na přelomu let 2010 a 2011. Například v Olomouci lze platit parkovné pomocí SMS od letošního července.

SMS parkovné v Opavě se může zpožďovat

Dočká se hřiště s umělým povrchem rekonstrukce?

Kylešovice - Zastupitelé města se v období letních prázdnin výjimečně sešli na svém zasedání, na kterém se shodli, že budou stejně jako v minulém roce žádat o dotaci  z programu vyhlášeného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Bolatice ožijí oslavami dožínek

/POZVÁNKA/ Tradiční oslavy dožínek jsou v Bolaticích na programu zítra. Zahájí je průvod, který vyjde od hasičárny směrem ke kostelu ve 13.45.

Blondýna dál okrádá opavské restaurace, trest jí asi nehrozí

Arogantní a značně pod vlivem. Taková je podle všeho žena, která odmítá v restauracích platit

Fanoušky odveze na festival kyvadlovka z Opavy

Další zastávka festivalu Moravské hrady.cz bude v Hradci nad Moravicí. Na prostranství pod zámkem u hotelu Belaria už dnes vyroste stanové městečko, VIP kemp a také dvě pódia, na kterých se během pátku a soboty 19. srpna vystřídá celá řada jak českých, tak i slovenských interpretů.