FOTBAL příprava: Hradec nad Moravicí - Opava B 3:1

Žimrovice – Fotbalisté Hradce nad Moravicí si v úterý odpoledne poradili s béčkem Slezského FC. První poločase sice skončil nerozhodně 1:1, góly Havelky a vlastenec Bitomského však zajistily družině trenéra Karla Štěpána vítězství 3:1.

18.7.2012

Ilustrační foto.Foto: Deník/Daniel Seifert

Utkání na hřišti v Žimrovicích začalo celkem svižně. Po jedné ze skrumáží se před Hamplovou bránou nejlépe zorientoval Hebelka a na druhé straně mířil do černého Továrek. Hradecký kouč dal šanci některých novým tvářím.

„Zkoušíme Hebelku z dorostu, gólmana Weinholda a pak také Demela. K našemu týmu se připojil Režnar. Především s výkony mladých hráčů jsem velice spokojen. Přípravu jsme zahájili nedávno duelem se Štěpánkovicemi," prozradil Karel Štěpán.

Kouč rezervy Slezského FC Jaroslav Kolínek přiznal, že druhý poločas jeho svěřencům moc nevyšel. „Naše sestava byla trochu polepená. K dispozici jsme měli několik dorostenců. Ve druhé půli to byl trošku chaos," uvedl. V zápase se také blýskl brankář Hampel, jenž zneškodnil Brunclíkovu penaltu.

Hradec n. M. - Slezský FC Opava B 3:1 (1:1)
Branky: Hebelka, Havelka, Bitomský vl. – Továrek

Hradec n. Moravicí: Weinhold – Kuděla, Jašek, Doseděl (46. Štýbar), O. Černý (46. Martinák) – J. Černý, Žídek, Režnar, Hebelka (46. Havelka), Brunclík – Demel. Trenér: Karel Štěpán
Opava B: Hampel – Villaschek, Řehák (46. Moc), Dřizgevič, Bitomský – Cudrák, Vybíral, Kašný, Němec – Gebauer – Továrek (65. Mrůzek)

Autor: Redakce

18.7.2012

Opavské koupaliště. Ilustrační foto.

Opavské kulturní léto se rozloučí multižánrovým Koupákem

Pěstounská péče? Zájemců na Opavsku je málo

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Petr Zapalač: Chtěl jsem už první střelu proměnit v gól

/ROZHOVOR, VIDEO/ Na hřišti pobyl pětadvacet minut, i tak toho Petr Zapalač stihl hodně. Třicetiletý záložník v barvách Slezského FC se nejdříve blýskl krásnou střelou, kterou brankář Toma vyrazil. O pár minut později se rozhodl centrovat a byl z toho gól. Hlavou se trefil Jan Žídek. Slezané tak slavili cenné vítězství 2:1.

II. liga: Opava - Táborsko 2:1

FOTOGALERIE,VIDEO/ Favorit z Opavy urval cenné vítězství nad Táborskem.  Slezany vysvobodil deset minut před koncem kapitán Žídek a jeho tým se minimálně do středečního večera vrátil do čela soutěže.

Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka narozená v opavské porodnici. Tentokrát přivítáme pět holčiček a jedenáct chlapečků.