Po chybě stoperů se ovšem v úvodu zápasu ujaly vedení Kozmice, ale ve 28. minutě se k přímému kopu postavil Valigura, nejprve trefil zeď a odražený míč následně napálil přesně k tyči – 1:1.

Na další gól se poté čekalo do druhé půle a svůj náskok získali zpět Kozmičtí. Ineman zahrál ve vápně rukou a jeden z hostujících hráčů penaltu náležitě využil. O pět minut později ukázal sudí na penaltový puntík také na druhé straně, ale Valigura pokutový kop neproměnil.

Domácí však nemuseli dlouho litovat. V 75. minutě po rohu Šota vyhrál Valigura souboj s brankářem a do poloprázdné branky dorazil míč prudkou střelou Vlha. To ale nebylo ze strany Kravař vše, neboť poté podnikl Vlha rychlý individuální průnik a po faulu na něj se kopala další penalta. K ní se postavil Bitomský a zařídil domácímu výběru vítězství v poměru 3:2.

„Pro mě je důležité, že i když jsme dvakrát prohrávali, dokázali jsme skóre otočit, což mi ukázalo, že mužstvo má sílu. Jsme pohromadě teprve krátce a máme týden na to, aby si na sebe hráči zvykli," řekl kravařský kouč Jiří Swiech. „Jen mě mrzí zranění kapitána Baranka, jenž má výron v kotníku a nad jeho startem v prvním mistráku visí velký otazník. Navíc nám ještě chybí dlouhodobě zranění Peterek se Seibertem a Buchta, kteří by byli platnými hráči," dodal trenér Kravař.

Kravaře – Kozmice 3:2 (1:1)
Branky Kravař: 28. Valigura, 75. Vlha, 79. Bitomský z pen.
Kravaře: Stareček (46. Hladký) – Thomas, Ineman (82. Vitásek), Šot, Piskoř (27. Trušina) – Bitta, Vojtek, Bitomský – Vlha, Staníček (72. Kapinos) – Valigura. Trenér: Jiří Swiech