FOTBAL příprava: Opava - Mohelnice 5:0

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Opavští fotbalisté mají za sebou první zápas v rámci týdenního soustředění ve Švalmově mlýně. Na hřišti v Jakubčovicích porazili svěřenci trenéra Romana Skuhravého Mohelnici 5:0.

13.7.2016

Slezský FC Opava - FK Mohelnice 5:0Foto: DENÍK / Petr Dušek

Opava se rozjížděla pomalu. První šanci měl soupeř, ale střelu Bači vyrazil gólman Lasák na roh. Na druhé straně střílel nebezpečně Zapalač. Ve 36. minutě se řítil na gólmana zcela sám Janetzký, ovšem ve finále si balon předkopl a bylo po šanci.

O tři minuty později dostal Janetzký míč od Zapalače, tentokrát brankáře přehodil – 1:0. Hra Opavy šla nahoru, Slezané si začali dávat míč rychleji od nohy a měli šance. Radić trefil tyč.

Hned po přestávce přidal druhý gól hlavou Žídek. Brzy ho napodobil i Kuzmanovič. Opavští nakonec dali ještě další dvě branky a vyhráli 5:0. V sobotu od jedenácti hodin na témže hřišti vyzvou Otrokovice.

Slezský FC Opava – FK Mohelnice 5:0 (1:0)
Branky: 39. Janetzký, 48. Žídek, 56. Kuzmanovič, 61. Jurečka, 78. Machálek. Rozhodčí: Kotala.
Opava I. poločas: Lasák – Pospěch, Simerský, Radić, M. Helebrand – Schaffartzik, Grussmann, Jurečka, Zapalač – Smola, Kuzmanovič. II. poločas: Lasák – M. Helebrand, Radić, Žídek – Jursa – Pospěch, Janetzký - Kuzmanovič (59. Grussmann) – Machálek, Jurečka. Trenér: Roman Skuhravý

13.7.2016 VSTUP DO DISKUSE
Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

ON-LINE rozhovor s Milanem Čichoněm, kandidátem ČSSD na poslance PČR

Tento týden představíme prvňáčky ze ZŠ Šrámkova a ZŠ Kylešovice

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

/3 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.