Úvodní dvacetiminutovka byla vyrovnaná, jenže ve 23. minutě Opavští přišli o balon, do zakončení se probil Angulo a otevřel skóre. Hned o tři minuty později chyboval při rozehrávce brankář Godula, míč získal polský celek a rychlou akci zakončil český fotbalista ve službách Górniku Ledecký, jenž upravil na 2:0.

Na opačné straně mohl snížit Grussmann, jenž dostal přihrávku do slibné pozice. Zhruba z prostoru penalty rychle vypálil, ale jeho ránu stačil na poslední chvíli zablokovat hráč soupeře. Vzápětí zpoza šestnáctky natáhl Mozol, ale i jeho ránu tečovala obrana Górniku mimo.

Po změně stran si Danch obhodil jednoho z opavských beků a střelou z ostrého úhlu propálil Godulu. Opavští přidali na aktivitě, tlačili se dopředu a vypracovali si mnoho závarů před bránou Górniku. Šancí měli Slezané dost, mnohdy jim k úspěšnému zakončení akce scházel krok. Dotlačit míč do sítě ale nedokázali a padli rozdílem tří branek.

Górnik Zabrze – Slezský FC Opava 3:0 (2:0)
Branky: 23. Angulo, 26. Ledecký, 50. Danch. ŽK: Matuszek. (Zabrze)
Opava, I. poločas: Godula – Pospěch, Radić, Žídek – Grussmann, Mozol, Schaffartzik, Hrabina – Zapalač, Kuzmanović, Jurečka. II. poločas: Godula – Pospěch, M. Helebrand, Radić, Čelůstka – Schaffartzik – Jurečka, Jursa, Zapalač – Puškáč, Kuzmanović. Trenér: Roman Skuhravý