FOTBAL: Velké Losiny - Hlučín 1:5

Velké Losiny /2 x VIDEO, FOTOGALERIE/ - Nováček druhé fotbalové ligy z Hlučína zvládl s přehledem úvodní zápas Ondrášovky cupu ve Velkých Losinách. Domácí celek se ještě v prvním poločase statečně držel, avšak potopily ho laciné góly.

26.7.2009
Fotogalerie
32 fotografií

Losiny podlehly v poháru Hlučínu (žluté dresy)Foto: DENÍK/Miroslav Pergl

„První poločas nebyl z naší strany zrovna nejlepší. Chyběl nám pohyb a vlastně do vedení nás poslal velmi šťastný gól,“ řekl trenér Hlučína Pavel Hajný. Peter Drozd zahrával standardní situaci, míč se nečekaně od tyče odrazil do sítě – 0:1.

„Do té doby jsme toho moc nepředvedli. Byl to typicky pohárový zápas prvního kola. Domácí dobře bránili a měli nebezpečné standardní situace,“ uvedl ještě kouč Hlučína.

Na začátku druhého poločasu se do míče zhruba z dvaceti metrů opřel Juřátek a gólman Pobucký se podruhé červenal. „V té chvíli bylo jasné, že vítězství nám nikdo nevezme, kontrolovalli jsme hru a přidali další branky. Postupová povinnost tak byla splněna,“ zakončil Pavel Hajný.

Sokol Lázně Velké Losiny – FC Hlučín 1:5 (0:1)
Branky: 65. Navrátil – 45. Drozd, 54. Poštulka, 59. Honka, 70. Prokeš, 88. Javorek. ŽK: Vývoda, Bogdáň. Rozhodčí: Býma – Gallo, Lakomý. Diváci: 220
Hlučín: Kosmal – Štýbar, Bogdáň, Drozd, Juřátek – Žižka, Javorek, Kobler (46. Poštulka), Sokol (61. Koubek) – H. Prokeš (73. Dobeš), Honka

26.7.2009 VSTUP DO DISKUSE

Veřejné fórum přineslo nový seznam největších problémů města Hlučína.

Hlučíňanům nejvíce chybí nová sportovní hala a také wellness

Jednapadesát milionů korun bylo vynaloženo na to, aby opavská čistírna odpadních vod (ČOV) efektivněji zpracovávala kal.

Kal z čistírny lze využít jako substrát

Komedie pro čtyři páry a dva policisty

/POZVÁNKA/ Slezské divadlo v Opavě uvede další premiéru, činohru s názvem Řeči. O legraci nouze rozhodně nebude.

Basketbalisty čeká v Praze přímý souboj o čtvrté místo

/POZVÁNKA/ Sobotní zápas basketbalové Kooperativy NBL na pražské Folimance mezi domácími Vysokoškoláky a Opavou bude přímým soubojem o čtvrté místo.