První gól v domácí síti registrovali všichni přítomní už ve 47. vteřině zápasu. Po fatální chybě v rozehrávce se prosadil Juchelka.

S patnáctou minutou zápasu přišla další velká hrubice v defenzivě. Vítkovský gólman Snášel tak dlouho čekal na balon, až mu jej protihráč Juchelka vypíchl a zvýšil brumovické vedení. Na tomto místě je však nutno dodat, že velké brankové příležitosti byly k vidění i na domácí straně.

Kouřil například hlavičkoval sám před hostujícím brankářem, ale nedal. Šance spálili i Kuča se Špokem. Vítkov však stihl ještě do poločasu snížit na 1:2. Autorem branky se stal Karel Špok.

Druhý poločas zastihl vítkovský celek v dobrém rozpoložení, ovšem po dvou dobrých šancích se chvěla jen tyčka a břevno. Naopak udeřilo na druhé straně. Trestňák přibližně z dvaceti metrů poslal přímo do brány Bartoníček. V závěru zápasu se již nic zajímavého nepřihodilo a hosté si odvezli tři body.

„Utkání bylo hodně nervózní. Udělali jsme několik chyb, za které nás soupeř potrestal. Neproměnili jsme své šance, a proto zvítězily Brumovice. Co nejvíce zbývajících zápasů musíme vyhrát, abychom si udrželi šanci na záchranu,“ reagoval zástupce oddílu TJ Vítkov.

„Dali jsme rychlou branku, což nám pomohlo. Podržel nás brankář Paluch, protože ve druhém poločase vykryl několik výborných šancí domácích. Naše vítězství je spíše vydřené,“ konstatoval brankář Brumovic Vladan Kácal, který tentokrát střídal Juchelku a zahrál si v poli.

Vítkov - Brumovice 1:3 (1:2)
Branky: 42. K. Špok – 1. a 15. Juchelka, 75. Bartoníček

Sestava Vítkova: Snášel – Malaník, Drimaj, Vašátko, Ječmenek – Byrtus, Kouřil (50. Rypar), K. Špok, J. Špok – Kuča, Schober (50. Pavlíček)
Sestava Brumovic: Paluch – V. Šrek, P. Varyš, J. Varyš, Kubičík – Schreier (30. Porubek), J. Šrek, Petr, M. Chlopčík – Juchelka (75. Kácal), Bartoníček