VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové losy

Opavsko - Přinášíme vám rozlosování fotbalového Krajského přeboru, I.A a I.B třídy pro podzimní část sezony 2010/2011.

12.8.2010 9
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

KRAJSKÝ PŘEBOR – LOS PODZIMU 2010

(TJ Hradec nad Moravicí, 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí, FC IRP Český Těšín, SK Dětmarovice, TJ Sokol Jakartovice, TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm, TJ Háj ve Slezsku, TJ Jiskra Rýmařov, FK Krnov, FC Odra Petřkovice, Sport-Club Pustá Polom, Fotbal Opava 2004, SK Moravan Oldřišov, SK Čeladná, TJ Janovice, FK Bohumín)

2. kolo (14. a 15. 8.): Hradec nad Moravicí – Frýdlant nad Ostravicí, Český Těšín – Dětmarovice, Jakartovice – Frenštát pod Radhoštěm, Háj ve Slezsku – Rýmařov, Krnov – Petřkovice, Pustá Polom – Opava 2004, Oldřišov – Čeladná, Janovice – Bohumín.

3. kolo (21. a 22. 8.): Čeladná – Jakartovice, Dětmarovice – Oldřišov, Opava 2004 – Český Těšín, Petřkovice – Pustá Polom, Bohumín – Hradec nad Moravicí, Rýmařov – Janovice, Frenštát pod Radhoštěm – Háj ve Slezsku, Frýdlant nad Ostravicí – Krnov.

4. kolo (28. a 29. 8.): Hradec nad Moravicí – Krnov, Český Těšín – Petřkovice, Jakartovice – Dětmarovice, Háj ve Slezsku – Čeladná, Pustá Polom – Frýdlant nad Ostravicí, Oldřišov – Opava 2004, Janovice – Frenštát pod Radhoštěm, Bohumín – Rýmařov.

5. kolo (4. a 5. 9.): Čeladná – Janovice, Dětmarovice – Háj ve Slezsku, Opava 2004 – Jakartovice, Petřkovice – Oldřišov, Rýmařov – Hradec nad Moravicí, Frenštát pod Radhoštěm – Bohumín, Frýdlant nad Ostravicí – Český Těšín, Krnov – Pustá Polom.

6. kolo (11. a 12. 9.): Hradec nad Moravicí – Pustá Polom, Český Těšín – Krnov, Jakartovice – Petřkovice, Háj ve Slezsku – Opava 2004, Oldřišov – Frýdlant nad Ostravicí, Janovice – Dětmarovice, Bohumín – Čeladná, Rýmařov - Frenštát pod Radhoštěm.

7. kolo (18. a 19. 9.): Čeladná – Rýmařov, Dětmarovice – Bohumín, Opava 2004 – Janovice, Petřkovice – Háj ve Slezsku, Frenštát pod Radhoštěm – Hradec nad Moravicí, Frýdlant nad Ostravicí – Jakartovice, Krnov – Oldřišov, Pustá Polom – Český Těšín.

8. kolo (25. a 26. 9.): Hradec nad Moravicí – Český Těšín, Jakartovice – Krnov, Háj ve Slezsku – Frýdlant nad Ostravicí, Oldřišov – Pustá Polom, Janovice – Petřkovice, Bohumín – Opava 2004, Rýmařov – Dětmarovice, Frenštát pod Radhoštěm – Čeladná.

1. kolo (28. 9.): Janovice – Hradec nad Moravicí, Bohumín – Háj ve Slezsku, Rýmařov – Jakartovice, Frenštát pod Radhoštěm – Oldřišov, Čeladná – Český Těšín, Dětmarovice – Pustá Polom, Opava 2004 – Krnov, Petřkovice – Frýdlant nad Ostravicí.

9. kolo (2. a 3. 10.): Čeladná – Hradec nad Moravicí, Dětmarovice – Frenštát pod Radhoštěm, Opava 2004 – Rýmařov, Petřkovice – Bohumín, Český Těšín – Oldřišov, Frýdlant nad Ostravicí – Janovice, Krnov – Háj ve Slezsku, Pustá Polom – Jakartovice.

10. kolo (9. a 10. 10.): Hradec nad Moravicí – Oldřišov, Jakartovice – Český Těšín, Háj ve Slezsku – Pustá Polom, Čeladná – Dětmarovice, Janovice – Krnov, Bohumín – Frýdlant nad Ostravicí, Rýmařov – Petřkovice, Frenštát pod Radhoštěm – Opava 2004.

11. kolo (16. a 17. 10.): Dětmarovice – Hradec nad Moravicí, Opava 2004 – Čeladná, Petřkovice – Frenštát pod Radhoštěm, Český Těšín – Háj ve Slezsku, Frýdlant nad Ostravicí – Rýmařov, Krnov – Bohumín, Pustá Polom – Janovice, Oldřišov – Jakartovice.

12. kolo (23. a 24. 10.): Hradec nad Moravicí – Jakartovice, Háj ve Slezsku – Oldřišov, Čeladná – Petřkovice, Dětmarovice – Opava 2004, Janovice – Český Těšín, Bohumín – Pustá Polom, Rýmařov – Krnov, Frenštát pod Radhoštěm – Frýdlant nad Ostravicí.

15. kolo (28. 10): Petřkovice – Hradec nad Moravicí, Frýdlant nad Ostravicí – Opava 2004, Krnov – Dětmarovice, Pustá Polom – Čeladná, Český Těšín – Frenštát pod Radhoštěm, Oldřišov – Rýmařov, Jakartovice – Bohumín, Háj ve Slezsku – Janovice.

13. kolo (30. a 31. 10.): Opava 2004 – Hradec nad Moravicí, Petřkovice – Dětmarovice, Český Těšín – Bohumín, Jakartovice – Háj ve Slezsku, Frýdlant nad Ostravicí – Čeladná, Krnov – Frenštát pod Radhoštěm, Pustá Polom – Rýmařov, Oldřišov – Janovice.

14. kolo (6. a 7. 11.): Hradec nad Moravicí – Háj ve Slezsku, Čeladná – Krnov, Dětmarovice – Frýdlant nad Ostravicí, Opava 2004 – Petřkovice, Janovice – Jakartovice, Bohumín – Oldřišov, Rýmařov – Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm – Pustá Polom.

16. kolo (13. a 14. 11.): Hradec nad Moravicí – Janovice, Háj ve Slezsku – Bohumín, Jakartovice – Rýmařov, Český Těšín – Čeladná, Oldřišov – Frenštát pod Radhoštěm, Pustá Polom – Dětmarovice, Krnov – Opava 2004, Frýdlant nad Ostravicí – Petřkovice.

17. kolo (20. a 21. 11.): Petřkovice – Krnov, Opava 2004 – Pustá Polom, Dětmarovice – Český Těšín, Čeladná – Oldřišov, Frýdlant nad Ostravicí - Hradec nad Moravicí, Frenštát pod Radhoštěm – Jakartovice, Jiskra Rýmařov – Háj ve Slezsku, Bohumín – Janovice.

I. A TŘÍDA, skupina A – LOS PODZIMU 2010

(FK Velké Hoštice, FK Sokol Mokré Lazce, TJ Ludgeřovice, TJ Sokol Krásné Pole, FC Bílovec, TJ Sokol Štěpánkovice, FC Slavoj Bruntál-Staré Město, TJ Sokol Kobeřice, FK SK Polanka, TJ Sokol Slavkov, TJ Sokol Šilheřovice, SK Bohuslavice, FK Bolatice, FC Biocel Vratimov)

2. kolo (14. a 15. 8.): Velké Hoštice – Mokré Lazce, Ludgeřovice – Krásné Pole, Bílovec – Štěpánkovice, Slavoj Bruntál – Kobeřice, Polanka – Slavkov, Šilheřovice – Bohuslavice, Bolatice – Vratimov.

3. kolo (21. a 22. 8.): Vratimov – Velké Hoštice, Krásné Pole – Polanka, Mokré Lazce – Bílovec, Bohuslavice – Bolatice, Slavkov – Šilheřovice, Kobeřice – Ludgeřovice, Štěpánkovice – Slavoj Bruntál.

4. kolo (28. a 29. 8.): Velké Hoštice – Bílovec, Ludgeřovice – Štěpánkovice, Vratimov – Bohuslavice, Slavoj Bruntál – Mokré Lazce, Polanka – Kobeřice, Šilheřovice – Krásné Pole, Bolatice – Slavkov.

5. kolo (4. a 5. 9.): Krásné Pole – Bolatice, Mokré Lazce – Ludgeřovice, Bohuslavice – Velké Hoštice, Slavkov – Vratimov, Kobeřice – Šilheřovice, Štěpánkovice – Polanka, Bílovec – Slavoj Bruntál.

6. kolo (11. a 12. 9.): Velké Hoštice – Slavoj Bruntál, Ludgeřovice – Bílovec, Vratimov – Krásné Pole, Polanka – Mokré Lazce, Šilheřovice – Štěpánkovice, Bolatice – Kobeřice, Bohuslavice – Slavkov.

7. kolo (18. a 19. 9.): Krásné Pole – Bohuslavice, Mokré Lazce – Šilheřovice, Slavkov – Velké Hoštice, Kobeřice – Vratimov, Štěpánkovice – Bolatice, Bílovec – Polanka, Slavoj Bruntál – Ludgeřovice.

8. kolo (25. a 26. 9.): Velké Hoštice – Ludgeřovice, Vratimov – Štěpánkovice, Polanka – Slavoj Bruntál, Šilheřovice – Bílovec, Bolatice – Mokré Lazce, Bohuslavice – Kobeřice, Slavkov – Krásné Pole.

9. kolo (2. a 3. 10.): Krásné Pole – Velké Hoštice, Ludgeřovice – Polanka, Mokré Lazce – Vratimov, Kobeřice – Slavkov, Štěpánkovice – Bohuslavice, Bílovec – Bolatice, Slavoj Bruntál – Šilheřovice.

10. kolo (9. a 10. 10.): Velké Hoštice – Polanka, Vratimov – Bílovec, Krásné Pole – Kobeřice, Šilheřovice – Ludgeřovice, Bolatice – Slavoj Bruntál, Bohuslavice – Mokré Lazce, Slavkov – Štěpánkovice.

11. kolo (16. a 17. 10.): Ludgeřovice – Bolatice, Mokré Lazce – Slavkov, Kobeřice – Velké Hoštice, Štěpánkovice – Krásné Pole, Bílovec – Bohuslavice, Slavoj Bruntál – Vratimov, Polanka – Šilheřovice.

12. kolo (23. a 24. 10.): Velké Hoštice – Šilheřovice, Vratimov – Ludgeřovice, Krásné Pole – Mokré Lazce, Bolatice – Polanka, Bohuslavice – Slavoj Bruntál, Slavkov – Bílovec, Kobeřice – Štěpánkovice.

13. kolo (30. a 31. 10.): Ludgeřovice – Bohuslavice, Mokré Lazce – Kobeřice, Štěpánkovice – Velké Hoštice, Bílovec – Krásné Pole, Slavoj Bruntál – Slavkov, Polanka – Vratimov, Šilheřovice – Bolatice.

1. kolo (6. a 7. 11.): Vratimov – Šilheřovice, Krásné Pole – Slavoj Bruntál, Bolatice – Velké Hoštice, Bohuslavice – Polanka, Slavkov – Ludgeřovice, Kobeřice – Bílovec, Štěpánkovice – Mokré Lazce.

I. B TŘÍDA, skupina A – LOS PODZIMU 2010

(Sokol Dolní Moravice, Tatran Štítina, Olympia Bruntál, Sokol Krásné Loučky, Sokol Zlatníky, Družstevník Úvalno, Viktorie Chlebičov, Sokol Stěbořice, TJ Horní Benešov, Spartak Chuchelná, Sokol Chomýž, Slezan Jindřichov, Kovohutě Břidličná, TJ Otice)

2. kolo (14. a 15. 8.): Otice – Stěbořice, Horní Benešov – Chlebičov, Chuchelná – Úvalno, Chomýž – Zlatníky, Jindřichov – Krásné Loučky, Břidličná – Olympia Bruntál, Dolní Moravice – Štítina.

3. kolo (21. a 22. 8.): Štítina – Otice, Olympia Bruntál – Dolní Moravice, Krásné Loučky – Břidličná, Zlatníky – Jindřichov, Úvalno – Chomýž, Chlebičov – Chuchelná, Stěbořice – Horní Benešov.

4. kolo (28. a 29. 8.): Otice – Horní Benešov, Chuchelná – Stěbořice, Chomýž – Chlebičov, Jindřichov – Úvalno, Břidličná – Zlatníky, Dolní Moravice – Krásné Loučky, Štítina – Olympia Bruntál.

5. kolo (4. a 5. 9.): Olympia Bruntál – Otice, Krásné Loučky – Štítina, Zlatníky – Dolní Moravice, Úvalno – Břidličná, Chlebičov – Jindřichov, Stěbořice – chomýž, Horní Benešov – Chuchelná.

6. kolo (11. a 12. 9.): Otice – Chuchelná, Chomýž – Horní Benešov, Jindřichov – Stěbořice, Břidličná – Chlebičov, Dolní Moravice – Úvalno, Štítina – Zlatníky, Olympia Bruntál – Krásné Loučky.

7. kolo (18. a 19. 9.): Krásné Loučky – Otice, Zlatníky – Olympia Bruntál, Úvalno – Štítina, Chlebičov – Dolní Moravice, Stěbořice – Břidličná, Horní Benešov – Jindřichov, Chuchelná – Chomýž.

8. kolo (25. a 26. 9.): Otice – Chomýž, Jindřichov – Chuchelná, Břidličná – Horní Benešov, Dolní Moravice – Stěbořice, Štítina – Chlebičov, Olympia Bruntál – Úvalno, Krásné Loučky – Zlatníky.

9. kolo (2. a 3. října): Zlatníky – Otice, Úvalno – Krásné Loučky, Chlebičov – Olympia Bruntál, Stěbořice – Štítina, Horní Benešov – Dolní Moravice, Chuchelná – Břidličná, Chomýž – Jindřichov.

10. kolo (9. a 10. 10.): Otice – Jindřichov, Břidličná – Chomýž, Dolní Moravice – Chuchelná, Štítina – Horní Benešov, Olympia Bruntál – Stěbořice, Krásné Loučky – Chlebičov, Zlatníky – Úvalno.

11. kolo (16. a 17. 10.): Úvalno – Otice, Chlebičov – Zlatníky, Stěbořice – Krásné Loučky, Horní Benešov – Olympia Bruntál, Chuchelná – Štítina, Chomýž – Dolní Moravice, Jindřichov – Břidličná.

12. kolo (23. a 24. 10.): Otice – Břidličná, Dolní Moravice – Jindřichov, Štítina – Chomýž, Olympia Bruntál – Chuchelná, Krásné Loučky – Horní Benešov, Zlatníky – Stěbořice, Úvalno – Chlebičov.

13. kolo (30. a 31. 10.): Chlebičov – Otice, Stěbořice – Úvalno, Horní Benešov – Zlatníky, Chuchelná – Krásné Loučky, Chomýž – Olympia Bruntál, Jindřichov – Štítina, Břidličná – Dolní Moravice.

1. kolo (6. a 7. 11.): Dolní Moravice – Otice, Štítina – Břidličná, Olympia Bruntál – Jindřichov, Krásné Loučky – Chomýž, Zlatníky – Chuchelná, Úvalno – Horní Benešov, Chlebičov – Stěbořice.

I. B TŘÍDA, skupina B – LOS PODZIMU 2010

(FC Ostrava-Jih, TJ Sokol Kozmice, TJ Vítkovice-Svinov, TJ Velká Polom, TJ Darkovice, TJ Sokol Markvartovice, TJ Sokol Dolní Lhota, TJ Sokol Hrabová, TJ Suché Lazce, TJ Sokol Hať, SK Meteor Strahovice, TJ Klimkovice, FK Darkovičky, TJ Slavia Píšť)

2. kolo (14. a 15. 8.): Ostrava- Jih – Kozmice, Svinov – Velká Polom, Darkovice – Markvartovice, Dolní Lhota – Hrabová, Suché Lazce – Hať, Strahovice – Klimkovice, Darkovičky – Píšť.

3. kolo (21. a 22. 8.): Hrabová – Suché Lazce, Velká Polom – Ostrava-Jih, Klimkovice – Svinov, Hať – Strahovice, Píšť – Dolní Lhota, Markvartovice – Darkovičky, Kozmice – Darkovice.

4. kolo (28. a 29. 8.): Ostrava- Jih – Klimkovice, Darkovice – Velká Polom, Dolní Lhota – Markvartovice, Suché Lazce – Píšť, Strahovice – Svinov, Darkovičky – Kozmice, Hať – Hrabová.

5. kolo (4. a 5. 9.): Hrabová – Strahovice, Velká Polom – Darkovičky, Klimkovice – Darkovice, Svinov – Ostrava- -Jih, Píšť – Hať, Markvartovice – Suché Lazce, Kozmice – Dolní Lhota.

6. kolo (11. a 12. 9.): Darkovice – Svinov, Dolní Lhota – Velká Polom, Suché Lazce – Kozmice, Hrabová – Píšť, Strahovice – Ostrava-Jih, Darkovičky – Klimkovice, Hať – Markvartovice.

7. kolo (18. a 19. 9.): Ostrava- Jih – Darkovice, Velká Polom – Suché Lazce, Klimkovice – Dolní Lhota, Svinov – Darkovičky, Píšť – Strahovice, Markvartovice – Hrabová, Sokol Kozmice – Sokol Hať.

8. kolo (25. a 26. 9.): Dolní Lhota – Svinov, Suché Lazce – Klimkovice, Hrabová – Kozmice, Strahovice – Darkovice, Darkovičky – Ostrava- -Jih, Hať – Velká Polom, Píšť – Markvartovice.

9. kolo (2. a 3. 10.): Ostrava- Jih – Dolní Lhota, Velká Polom – Hrabová, Klimkovice – Hať, Svinov – Suché Lazce, Darkovice – Darkovičky, Markvartovice – Strahovice, Kozmice – Píšť.

10. kolo (9. a 10. 10.): Dolní Lhota – Darkovice, Suché Lazce – Ostrava-Jih, Hrabová – Klimkovice, Strahovice – Darkovičky, Hať – Svinov, Píšť – Velká Polom, Markvartovice – Kozmice.

11. kolo (16. a 17. 10.): Ostrava- Jih – Hať, Velká Polom – Markvartovice, Klimkovice – Píšť, Svinov – Hrabová, Darkovice – Suché Lazce, Kozmice – Strahovice, Darkovičky – Dolní Lhota.

12. kolo (23. a 24. 10.): Suché Lazce – Darkovičky, Hrabová –Ostrava-Jih, Strahovice – Dolní Lhota, Hať – Darkovice, Píšť – Svinov, Markvartovice – Klimkovice, Kozmice – Velká Polom.

13. kolo (30. a 31. 10.): Ostrava-Jih – Píšť, Velká Polom – Strahovice, Klimkovice – Kozmice, Svinov – Markvartovice, Darkovice – Hrabová, Dolní Lhota – Suché Lazce, Darkovičky – Hať.

1. kolo (6. a 7. 11.): Suché Lazce – Strahovice, Hrabová – Darkovičky, Velká Polom – Klimkovice, Hať – Dolní Lhota, Píšť – Darkovice, Markvartovice – Ostrava-Jih, Kozmice – Svinov.

12.8.2010 VSTUP DO DISKUSE 9
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Cyklostezka. Ilustrační foto.

Cyklostezka má spojit Kravaře s Benešovem

Veřejné prostranství v okolí Červeného kostela v Hlučíně. Ilustrační foto.

Červený kostel se dočká změn

Souhrn fotbalového víkendu

/VÝSLEDKY, FOTOGALERIE/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

Festival Hrady přilákal do Hradce tisíce návštěvníků

/VELKÁ FOTOGALERIE/ Na dvou pódiích se vystřídala dvacítka kapel a interpretů

V pondělí začíná rekonstrukce jedné z hlavních opavských dopravních tepen

Od Domu kultury Petra Bezruče v Opavě až po obchodní centrum na konci Kateřinek se bude pokládat nový asfalt.

AKTUALIZOVÁNO

II. LIGA: Opava – Sokolov 0:0

/VIDEA, FOTOGALERIE/ Po střeleckých hodech přišel půst. Opavští fotbalisté v sobotu na domácím trávníku uhráli se Sokolovem pouze bezbrankovou remízu. Slezané přitom v prvním poločase měli několik šancí, ani jednu ale neproměnili.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení