Hlavnice - Bělá 0:4

Hlavnice - Fotbalisté Hlavnice stejně jako loni tápou. Doma nezvládli zápas s Bělou a usídlili se na samotném dnu tabulky.

5.9.2008

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

První branka utkání padla ve 22. minutě. Brankář Pastrňák podběhl centrovaný míč a Klíšť otevřel skóre. „Díky naší slabé hře v defenzivě se hosté během prvního poločasu dostali do dvou slibných šancí,“ přiznal trenér domácích Zbyněk Pekárek.

Ve druhém poločase přišel rozhodující moment zápasu. Teichmann se nechal zcela zbytečně vyloučit a Bělá trestala. „Dopouštěli jsme se hrubých chyb v rozehrávce, za které jsme pykali,“ kroutil hlavou Pekárek. „Za stavu 0:2 jsme sice měli dvě tutovky, ale nepodařilo se nám je využít.“

V hostujícím táboře panovala spokojenost. „Myslím si, že výsledek 4:0 v náš prospěch hovoří za vše. Vyhráli jsme i díky naší zlepšené produktivitě v koncovce. Velký podíl na třech bodech má i obrana Bělé, která předvedla skutečně dobrý výkon,“ řekl vedoucí hostujícího týmu Martin Kocián.

Hlavnice – Bělá 0:4 (0:1)
Branky: 22. Klíšť, 70. M. Hiltavský, 78. Ohřál, 83. Horný
Sestava Hlavnice: Pastňák L.- Košárek J., Nowický, Kotrs O., Teichmann - Dzimbaník (75. Blažek), Grygar, Pastrňák O., Kocián V. - Demko, Frýdl
Sestava Bělé: Badaj – Vybrančík (83. Polomský), Gvoždík (56. Ohřál), Boček, Wippler – Horný, A. Hiltavský, Papšík, Klíšť – Bartusek (72. Svačina), M. Hiltavský
(dus, rob)
5.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Tyčkařská exhibice na Dolním náměstí v Opavě.
46

Další ročník tyčkařské exhibice zaplnil Dolní náměstí v Opavě

Parkování pomocí SMS například zavedly velká nákupní centra v Praze či v Brně už na přelomu let 2010 a 2011. Například v Olomouci lze platit parkovné pomocí SMS od letošního července.

SMS parkovné v Opavě se může zpožďovat

Dočká se hřiště s umělým povrchem rekonstrukce?

Kylešovice - Zastupitelé města se v období letních prázdnin výjimečně sešli na svém zasedání, na kterém se shodli, že budou stejně jako v minulém roce žádat o dotaci  z programu vyhlášeného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Bolatice ožijí oslavami dožínek

/POZVÁNKA/ Tradiční oslavy dožínek jsou v Bolaticích na programu zítra. Zahájí je průvod, který vyjde od hasičárny směrem ke kostelu ve 13.45.

Blondýna dál okrádá opavské restaurace, trest jí asi nehrozí

Arogantní a značně pod vlivem. Taková je podle všeho žena, která odmítá v restauracích platit

Fanoušky odveze na festival kyvadlovka z Opavy

Další zastávka festivalu Moravské hrady.cz bude v Hradci nad Moravicí. Na prostranství pod zámkem u hotelu Belaria už dnes vyroste stanové městečko, VIP kemp a také dvě pódia, na kterých se během pátku a soboty 19. srpna vystřídá celá řada jak českých, tak i slovenských interpretů.