VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Opavsko - Přinášíme vám přehled fotbalových klání opavských týmů o víkendu 1. a 2. října.

1.10.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

MSFL

Rosice - Hlučín, neděle 15.30

Divize E

Mohelnice - SFC Opava B, sobota 15.30
Dolní Benešov - Mikulovice, sobota 15.30
Kravaře - Lískovec, neděle 15.30

Krajský přebor

Poruba 2004 - Háj ve Slezsku, sobota 10.15
Hradec nad Moravicí - Frýdlant nad Ostravicí, sobota 15.30
Jakartovice - Janovice, sobota 15.30
Pustá Polom - Oldřišov, neděle 15.30

I.A třída, skupina A

Krásné Pole - Štítina, sobota 15.30
Heřmanice - Ludgeřovice, sobota 15.30
Mokré Lazce - Markvartovice, neděle 10.00
Bílovec - Velké Hoštice, neděle 15.30
Štěpánkovice - Bohuslavice, neděle 15.30
Kobeřice - Slavkov, neděle 15.30
Slavoj Bruntál - Bolatice, neděle 15.30

I.B třída, skupina A

Úvalno - Suché Lazce, sobota 15.30
Chlebičov - Otice, sobota 15.30
Zlatníky - Kylešovice, sobota 15.30
Chuchelná - Břidličná, neděle 15.30

I.B třída, skupina B

FC Ostrava-Jih - Strahovice, sobota 10.15
Hrabová - Kozmice, sobota 15.30
Darkovice - Velká Polom, sobota 15.30
Dolní Lhota - Šilheřovice, sobota 15.30
Vřesina - Darkovičky, neděle 15.30
Hať - Píšť, neděle 15.30

Okresní přebor

Slavia Opava - Dolní Benešov B, sobota 15.30
Vítkov - Stěbořice, sobota 15.30
Velké Heraltice - Vřesina, sobota 15.30
Služovice - Litultovice, neděle 15.30
Větřkovice - Hněvošice, neděle 15.30
Budišov nad Budišovkou - Bolatice B, neděle 15.30
Malé Hoštice - Žimrovice, neděle 15.30

III. třída, skupina A

Komárov - Háj ve Slezsku B, sobota 13.30
Kobeřice B - Strahovice B, sobota 15.30
Pustá Polom B - Oldřišov B, sobota 15.30
Dobroslavice - Píšť B, sobota 15.30
Sudice - Bohuslavice B, sobota 15.30
Budišovice - Bělá, neděle 15.30
Velké Hoštice B - Štěpánkovice B, neděle 15.30

III. třída, skupina B

Hlavnice - Vávrovice, sobota 15.30
Skřipov - Budišov nad Budišovkou B, sobota 15.30
Březová - Otice B, sobota 15.30
Nové Sedlice - Slavkov B, sobota 15.30
Brumovice - Kyjovice, sobota 15.30
Vítkov B - Deportivo Opava, neděle 15.00
Holasovice - Chvalíkovice, neděle 15.30

IV. třída, skupina A

Šilheřovice B - Štítina B, sobota 15.30
Hať B - Mokré Lazce B, sobota 15.30
Kozmice B – Závada, sobota 15.30
Malé Hoštice B - Chuchelná B, sobota 15.30
Služovice B - Hrabyně, sobota 15.30
Chlebičov B - Rohov, neděle 15.00
Darkovice B - Hněvošice B, neděle 15.30

IV. třída, skupina B

Klokočov - Radkov, sobota 15.00
Palhanec - Deštné, sobota 15.30
Moravice - Těškovice, sobota 15.30
Štáblovice - Sosnová, sobota 15.30
Dolní Životice - Melč, neděle 10.00
Vávrovice B - Holasovice B, neděle 15.30

1.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vitrážový strop, chlouba opavské Knihovny Petra Bezruče, od konce června prochází renovací.
AKTUALIZOVÁNO
3

V Knihovně Petra Bezruče probíhají renovace

Zvěřina. Ilustrační foto.

Zvěřinové hody v Jilešovicích

Hasiči z Hatě slaví výročí družby

/POZVÁNKA/ Oslav čtyřicetileté družby mezi hasiči z Hatě a z německého Quellendorfu se od pátku 28. do neděle 30. července mohou zúčastnit lidé z Hatě i okolí.

Na Anenských slavnostech se představí zpěvák Bohouš Josef

/POZVÁNKA/ Desátý ročník Anenských slavností se v obci uskuteční od pátku do neděle.

Festival v Hlučíně i s řadou hvězd

/POZVÁNKA/ V souboji balkánských kapel Balkan Battle Live se v sobotu 28. července na hlučínském festivalu Štěrkovna Open Music utká česká kapela Circus Brothers s Fanfare Ciocarlia, nejrychlejší dechovkou světa.

Rozloučili jsme se - 30. týden

Vážení čtenáři, na stránkách Opavského a Hlučínského Deníku vám pravidelně jednou týdně přinášíme seznam zesnulých v našem regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení