VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Opavsko – Přinášíme vám přehled fotbalových utkání opavských týmů o víkendu 4. a 5. října.

3.10.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I. dorostenecká liga

Meteor Praha – Hlučín (13.30)

MSFL

Třebíč – Slezský FC Opava B, sobota 15.30
Hlučín – Zábřeh, sobota 15.30

Divize E

Dolní Benešov – Vítkovice, sobota 15.30

Krajský přebor

Heřmanice – Pustá Polom, sobota 15.30
Frýdlant nad Ostravicí – Kobeřice, neděle 15.30
Kravaře – Markvartovice, neděle 15.30
Krnov – Háj ve Slezsku, neděle 15.30

I.A třída, skupina A

Chlebičov – Štítina, sobota 15.30
Mokré Lazce – Hrabová, neděle 10.00
Štěpánkovice – Vítkov, neděle 15.30
Oldřišov – Slavkov, neděle 15.30
Darkovičky – Kylešovice, neděle 15.30
Bílovec – Píšť, neděle 15.30
Bolatice – SO Bruntál, neděle 15.30

I.B třída, skupina A

Úvalno – Bohuslavice, sobota 15.30
Město Albrechtice – Otice, sobota 15.30
Velké Heraltice – Slavia Opava, sobota 15.30
Velké Hoštice – Zlatníky, neděle 10.00
Chuchelná – Žimrovice, neděle 15.30

I.B třída, skupina B

Ostrava-Jih – Kozmice, sobota 15.30
Stará Bělá – Ludgeřovice, sobota 15.30
Hlubina – Hať, sobota 15.30
Fryčovice – Dolní Lhota, sobota 15.30
Staříč – Darkovice, sobota 15.30
Šilheřovice – Velká Polom, neděle 15.30

Okresní přebor

Kobeřice B – Vřesina, sobota 15.30
Vávrovice – Hněvošice, sobota 15.30
Jakartovice – Budišov nad Budišovkou, sobota 15.30
Stěbořice – Pustá Polom B, sobota 15.30
Skřipov – Hradec nad Moravicí, sobota 15.30
Litultovice – Strahovice, neděle 15.30
Malé Hoštice – Bělá, neděle 15.30

III. třída, skupina A

Sudice – Strahovice B, sobota 15.30
Oldřišov B – Bohuslavice B, sobota 15.30
Dobroslavice – Štítina B, sobota 15.30
Bolatice B – Štěpánkovice B, sobota 15.30
Chlebičov B – Služovice, neděle 15.30
Budišovice – Píšť B, neděle 15.30

III. třída, skupina B

Březová – Nové Sedlice, sobota 15.30
Melč – Dolní Životice, sobota 15.30
Brumovice – Suché Lazce, sobota 15.30
Komárov – Vítkov B, neděle 15.30
Holasovice – Hlavnice, neděle 15.30
Chvalíkovice – Kyjovice, neděle 15.30

IV. třída, skupina A

Chuchelná B – Darkovice B, sobota 15.30
Darkovičky B – Hrabyně, sobota 15.30
Závada – Služovice B, sobota 15.30
Horní Lhota – Hať B, sobota 15.30
Malé Hoštice B – Háj ve Slezsku B, sobota 15.30

IV. třída, skupina B

Klokočov – Radkov, sobota 15.00
Těškovice – Vávrovice B, sobota 15.30
Sosnová – Moravice, sobota 15.30
Palhanec – Deštné, sobota 15.30
Větřkovice – Štáblovice, neděle 15.30

Autor: Redakce

3.10.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Nejvíce zadlužených v okrese žije v Čermné, Třebomi a Bolaticích

Zdeněk Pospěch

Zdeněk Pospěch dává fotbalové kariéře sbohem

Tomáš Halška: Když už mi někteří hráči vykají, něco je špatně

/ROZHOVOR/ Na poslední utkání I.A třídy se ve Štítině asi pokusí co nejrychleji zapomenout. Na štítinském trávníku se v sobotu představily Darkovičky a domácí tým porazily 3:0.

Tábory mají plno

Pokud pro své děti sháníte místo na letních táborech na Opavsku nebo Bruntálsku, pospěšte si. Někde se už kapacita jednotlivých turnusů blíží svému naplnění.

Oldřich Dušek: Kdo zasel brzy, bude bez úrody

Oldřich Dušek zahrádkaří už více než čtyřicet let. I jeho letošní rozmary počasí postihly – kromě okrasných keřů přišel o víno i rybíz.

Nahlédněte do zámeckého sklepa

/POZVÁNKA/ Na netradiční prohlídku kravařského zámku se mohou návštěvníci vydat v rámci Muzejní noci, která proběhne v pátek 26. května.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies