VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 5. a 6. září.

4.9.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I. liga staršího dorostu

Olomouc – Opava, sobota 11.00

II. liga

Karviná – Opava, sobota 17.00

MSFL

Kroměříž – Hlučín, sobota 19.00

Divize E

Dolní Benešov – Vsetín, sobota 16.30
Hranice – Opava B, sobota 16.30

Krajský přebor

Český Těšín – Háj ve Slezsku, sobota 16.30
Břidličná – Kravaře, sobota 16.30
Vendryně – Markvartovice, neděle 16.30
Pustá Polom – Vítkov, neděle 16.30
Frenštát pod Radhoštěm – Kobeřice, středa 9. září, 17.00

I.A třída, skupina A

Mokré Lazce – Jakubčovice, neděle 10.00
Bílovec – Bolatice, neděle 16.30
Bohuslavice – Kylešovice, neděle 16.30
Oldřišov – Darkovičky, neděle 16.30
Chlebičov – Krásné Loučky, neděle 16.30
Slavkov – Štítina, neděle 16.30

I.B třída, skupina A

Chomýž – Otice, sobota 16.30
Úvalno – Velké Hoštice, sobota 16.30
Světlá Hora – Velké Heraltice, sobota 16.30
Zlatníky – Strahovice, neděle 10.00
Chuchelná – Bruntál B, neděle 16.30
Štěpánkovice – Žimrovice, neděle 16.30

I.B třída, skupina B

Ludgeřovice – Kozmice, sobota 16.30
Stará Bělá – Hať, sobota 16.30
Staříč – Dolní Lhota, sobota 16.30
Píšť – Vřesina, neděle 16.30
Šilheřovice – Darkovice, neděle 16.30

Okresní přebor

Chlebičov B – Bělá, sobota 16.00
Kobeřice B – Vávrovice, sobota 16.30
Pustá Polom B – Budišov nad Budišovkou, sobota 16.30
Stěbořice – Suché Lazce, sobota 16.30
Malé Hoštice – Jakartovice, sobota 16.30
Hradec nad Moravicí – Slavia Opava, neděle 15.00
Litultovice – Vřesina, neděle 16.30

III. třída, skupina A

Bohuslavice B – Strahovice B, sobota 16.30
Píšť B – Dobroslavice, sobota 16.30
Oldřišov B – Budišovice, sobota 16.30
Hněvošice – Bolatice B, neděle 16.30
Sudice – Služovice, neděle 16.30
Komárov – Závada, neděle 16.30

III. třída, skupina B

Březová – Hlavnice, sobota 16.30
Melč – Brumovice, sobota 16.30
Skřipov – Štítina B, sobota 16.30
Dolní Životice – Vítkov B, neděle 10.00
Holasovice – Nové Sedlice, neděle 16.30
Kyjovice – Těškovice, neděle 16.30

IV. třída, skupina A

Hať B – Darkovičky B, sobota 16.30
Hrabyně – Darkovice B, sobota 16.30
Chuchelná B – Služovice B, sobota 16.30
Slovan Ostrava B – Štěpánkovice B, neděle 11.00
Dolní Benešov B – Horní Lhota, neděle 16.30

IV. třída, skupina B

Radkov – Deštné, sobota 14.00
Moravice – Palhanec, sobota 16.30
Sosnová – Štáblovice, sobota 16.30
Chvalíkovice – Větřkovice, neděle 16.30
Vávrovice B – Slavkov B, neděle 16.30

Autor: Redakce

4.9.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Petr Zapalač
AKTUALIZOVÁNO
50

Petr Zapalač: Chtěl jsem už první střelu proměnit v gól

Zápas 5. kola Fortuna národní ligy SFC Opava - FC MAS Táborsko 22. srpna 2017 v Opavě.
AKTUALIZOVÁNO
1 50

II. liga: Opava - Táborsko 2:1

Tak už jsme na světě

Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka narozená v opavské porodnici. Tentokrát přivítáme pět holčiček a jedenáct chlapečků.

Do Kateřinek se po roce vrací prestižní Velká cena Opavy

/POZVÁNKA/ Do areálu Jezdeckého klubu Opava-Kateřinky se budou tuto středu sjíždět závodníci se svými koňmi na čtyřdenní parkurový maraton. 

Doma jsem dlouho nebyl, přiznal elitní tyčkař Balner, odchovanec Sokola Opava

/ROZHOVOR/ Odchovanec opavského Sokola a elitní český tyčkař Michal Balner říká: "Když to půjde, budu skákat dále."

Organizátor běhu Breda city trail Jan Krejčíř: V sobotu může běžet celá rodina

/ROZHOVOR/ Už v sobotu odstartuje druhý ročník běhu Breda city trail. Na startu akce, která je určena pro celou rodinu, nebude chybět Česká Miss Earth pro rok 2015 Karolína Mališová nebo český basketbalový reprezentant a kapitán BK Opava Jakub Šiřina. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení