VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o prodlouženém víkendu 6. až 8. května.

5.5.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I. dorostenecká liga

Příbram - Hlučín, sobota 13.30
Opava - Slavia Praha, sobota 14.00

II. liga

Opava - Vítkovice, sobota 18.00

MSFL

Slovácko B - Hlučín, neděle 10.15

Divize E

Nové Sady - Valašské Meziříčí, sobota 14.00
Petrovice - Hranice, sobota 16.30
Přerov - Jeseník, sobota 16.30
Rýmařov - Pustá Polom, sobota 16.30
Nový Jičín - Havířov, sobota 16.30
Dolní Benešov - Šumperk, sobota 16.30
Frýdlant nad Ostravicí - Opava B, neděle 16.30
Kozlovice - Velké Karlovice, neděle 16.30

Krajský přebor

Dětmarovice - Český Těšín, sobota 16.30
Šenov - Heřmanice, sobota 16.30
Orlová - Polanka, sobota 16.30
Háj ve Slezsku - Břidličná, sobota 16.30
Vendryně - Čeladná, sobota 16.30
Bruntál - Kobeřice, neděle 16.30
Bílovec - Bohumín, neděle 16.30
Frenštát pod Radhoštěm - Krnov, neděle 16.30

I.A třída, skupina A

Krásné Loučky - Bohuslavice, sobota 16.30
Vítkov - Jakubčovice, sobota 16.30
Ludgeřovice - Oldřišov, sobota 16.30
Stará Bělá - Kravaře, sobota 16.30
Štítina - Chlebičov, sobota 16.30
Darkovičky - Bolatice, neděle 16.30
Štěpánkovice - Mokré Lazce , neděle 16.30

I.B třída, skupina A

Otice - Žimrovice, sobota 15.00
Suché Lazce - Zlatníky, sobota 16.30
Kylešovice - Chomýž, sobota 16.30
Bruntál B - Velké Heraltice, sobota 16.30
Úvalno - Světlá Hora, sobota 16.30
Karlovice - Velké Hoštice, sobota 16.30
Slavkov - Město Albrechtice, neděle 16.30
Žimrovice - Velké Hoštice, pondělí 16.30
Světlá Hora - Karlovice, pondělí 17.00

I.B třída, skupina B

Velká Polom - Šilheřovice, sobota 16.30
Svinov - Václavovice, sobota 16.30
Hrabová - Hať, sobota 16.30
Dolní Lhota - Ostrava-Jih, sobota 16.30
Kozmice - Vřesina, neděle 16.30
Píšť - Strahovice, neděle 16.30
Chuchelná - Darkovice, neděle 16.30

Okresní přebor (Opavsko)

Hradec nad Moravicí - Hněvošice, sobota 16.00
Hlavnice - Bělá, sobota 16.30
Kobeřice B - Pustá Polom B, sobota 16.30
Vávrovice - Stěbořice, sobota 16.30
Jakartovice - Vřesina, sobota 16.30
Litultovice - Slavia Opava, neděle 16.30
Malé Hoštice - Budišov nad Budišovkou, neděle 16.30
Vřesina - Stěbořice, pondělí 16.00
Hradec nad Moravicí - Hlavnice, pondělí 16.30

Okresní přebor (Bruntálsko)

Vysoká-Pitárne - Horní Benešov, sobota 15.00
Staré Město - Břidličná B, sobota 16.30
Zátor - Stará Ves, sobota 16.30
Holčovice - Jindřichov, sobota 16.30
Vrbno pod Pradědem - Dolní Moravice, sobota 16.30
Široká Niva - Třemešná, sobota 16.30
Rýmařov B - Slezské Rudoltice, neděle 16.30
Vysoká-Pitárne - Slezské Rudoltice, pondělí 15.00
Staré Město - Stará Ves, pondělí 16.00
Zátor - Třemešná, pondělí 16.30
Holčovice - Vrbno pod Pradědem, pondělí 16.30
Široká Niva - Jindřichov, pondělí 16.30

III. třída, skupina A (Opavsko)

Bohuslavice B - Darkovice B, sobota 16.30
Závada - Oldřišov B, sobota 16.30
Dobroslavice - Štěpánkovice B, sobota 16.30
Sudice - Hať B, sobota 16.30
Darkovičky B - Bolatice B, sobota 16.30
Služovice - Dolní Benešov B, neděle 16.30
Hať B - Štěpánkovice B, pondělí 16.30
Oldřišov B - Dobroslavice, pondělí 16.30

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Jindřichov B - Hošťálkovy, sobota 12.00
Krásné Loučky B - Nové Heřminovy, sobota 13.15
Osoblaha - Brantice, sobota 16.30
Lichnov - Janov, sobota 16.30
Slezské Pavlovice - Rusín, sobota 16.30
Krásné Loučky B - Jindřichov B, pondělí 10.30
Osoblaha - Nové Heřminovy, pondělí 16.30
Lichnov - Hošťálkovy, pondělí 16.30
Slezské Pavlovice - Brantice, pondělí 16.30
Liptaň - Janov, pondělí 16.30

III. třída, skupina B (Opavsko)

Deštné - Holasovice, sobota 15.00
Svobodné Heřmanice - Melč, sobota 16.00
Slavkov B - Vávrovice B, sobota 16.30
Budišov nad Budišovkou B - Sosnová, sobota 16.30
Brumovice - Palhanec, sobota 16.30
Dolní Životice - Radkov, neděle 10.00
Štáblovice - Moravice, neděle 15.00
Sosnová - Brumovice, pondělí 14.00
Melč - Slavkov B, pondělí 15.00

III. třída, skupina B (Bruntálsko)

Malá Morávka - Leskovec, sobota 16.30
Dvorce - Milotice nad Opavou, sobota 16.30
Lomnice - Ryžoviště, sobota 16.30
Horní Město - Dětřichov nad Bystřicí, sobota 16.30
Velká Štáhle - Moravskoslezský Kočov, sobota 16.30
Malá Morávka - Dvorce, pondělí 16.00
Velká Štáhle - Ryžoviště, pondělí 16.30
Razová - Dětřichov nad Bystřicí, pondělí 16.30

III, třída, skupina C (Opavsko)

Horní Lhota - Skřipov, sobota 16.30
Těškovice - Kyjovice, sobota 16.30
Hrabyně - Březová, sobota 16.30
Budišovice - Větřkovice, neděle 16.30
Štítina B - Chvalíkovice, neděle 16.30
Komárov - Raduň, neděle 16.30

Autor: Redakce

5.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
2

V pondělí začíná rekonstrukce jedné z hlavních opavských dopravních tepen

Slezský FC Opava - Sokolov 0:0
AKTUALIZOVÁNO
1 37

II. LIGA: Opava – Sokolov 0:0

Proč nejezdí vlaky rychleji

Například na frekventované trase Praha - Ostrava trvala téměř celou druhou polovinu 20. století cesta až šest hodin. Dnes jsou to pouhé tři hodiny a cesta je mnohdy díky servisu jednotlivých dopravců a moderním vozům spíše relaxem.

MSFL: Hlučín – Otrokovice 1:1

Velké zklamání v Hlučíně, domácí mají jen bod.

Opavsko: medu je málo, někde zdraží

Medu je o osmdesát procent méně, tvrdí včelař z Velkých Heraltic.

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Do nejvyšších partií Jeseníků vyráží v těchto týdnech parta s křovinořezy. V chráněných lokalitách sekají borůvčí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení