VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 8. a 9. dubna.

6.4.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I. dorostenecká liga

Opava - Olomouc, sobota 11.00
Brno - Hlučín, sobota 13.00

II. liga

Vlašim - Opava, sobota 16.30

MSFL

Kroměříž - Hlučín, sobota 15.30

Divize E

Rýmařov - Petrovice, sobota 15.30
Dolní Benešov - Pustá Polom, sobota 15.30
Opava B - Havířov, neděle 10.15

Krajský přebor

Šenov - Frenštát pod Radhoštěm, sobota 15.30
Slavia Orlová - Bohumín, sobota 15.30
Háj ve Slezsku - Krnov, sobota 15.30
Vendryně - Heřmanice, sobota 15.30
Čeladná - Polanka, sobota 15.30
Kobeřice - Břidličná, neděle 15.30
Bílovec - Dětmarovice, neděle 15.30
Bruntál - Český Těšín, neděle 15.30

I.A třída, skupina A

Chlebičov - Mokré Lazce, sobota 15.00
Krásné Loučky - Ludgeřovice, sobota 15.30
Stará Bělá - Vítkov, sobota 15.30
Štítina - Jakubčovice, sobota 15.30
Darkovičky - Oldřišov, neděle 15.30
Bolatice - Kravaře, neděle 15.30
Štěpánkovice - Bohuslavice, neděle 15.30

I.B třída, skupina A

Suché Lazce - Kylešovice, sobota 15.30
Bruntál B - Slavkov, sobota 15.30
Úvalno - Zlatníky, sobota 15.30
Karlovice - Město Albrechtice, sobota 15.30
Otice - Chomýž, sobota 15.30
Žimrovice - Velké Heraltice, sobota 15.30
Velké Hoštice - Světlá Hora, sobota 15.30

I.B třída, skupina B

Svinov - Velká Polom, sobota 15.30
Hrabová - Darkovice, sobota 15.30
Dolní Lhota - Šilheřovice, sobota 15.30
Ostrava Jih - Hať, sobota 15.30
Kozmice - Strahovice, neděle 15.30
Vřesina - Václavovice, neděle 15.30
Chuchelná - Píšť, neděle 15.30

Okresní přebor, Opavsko

Vávrovice - Bělá, sobota 15.30
Jakartovice - Pustá Polom B, sobota 15.30
Stěbořice - Budišov nad Budišovkou, sobota 15.30
Hradec nad Moravicí - Kobeřice B, sobota 15.30
Litultovice - Hlavnice, sobota 15.30
Malé Hoštice - Hněvošice, neděle 15.30
Vřesina - Slavia Opava, neděle 15.30

Okresní přebor, Bruntálsko

Vysoká - Pitárne - Dolní Moravice, sobota 15.00
Staré Město - Třemešná, sobota 15.30
Holčovice - Široká Niva, sobota 15.30
Horní Benešov - Stará Ves, sobota 15.30
Břidličná B - Slezské Rudoltice, neděle 15.00
Rýmařov B - Vrbno pod Pradědem, neděle 15.30
Zátor - Jindřichov, neděle 15.30

III. třída, skupina A, Opavsko

Dobroslavice - Bohuslavice B, sobota 15.30
Darkovičky B - Oldřišov B, sobota 15.30
Strahovice B - Hať B, sobota 15.30
Bolatice B - Štěpánkovice B, neděle 10.00
Sudice - Dolní Benešov B, neděle 15.30
Služovice - Závada, neděle 15.30

III. třída, skupina A, Bruntálsko

Sobota 8. 4. 2017 12:15 Krásné Loučky B - Osoblaha, sobota 12.15
Lichnov - Jindřichov B, sobota 15.30
Slezské Pavlovice - Nové Heřminovy, sobota 15.30
Liptaň - Hošťálkovy, sobota 15.30
Rusín - Janov, sobota 15.30

III. třída, skupina B, Opavsko

Radkov - Palhanec, sobota 15.00
Deštné - Moravice, sobota 15.00
Svobodné Heřmanice - Štáblovice, sobota 15.30
Budišov nad Budišovkou B - Slavkov B, sobota 15.30
Brumovice - Melč, sobota 15.30
Dolní Životice - Vávrovice B, neděle 10.00
Holasovice - Sosnová, neděle 15.30

III. třída, skupina B, Bruntálsko

Moravskoslezský Kočov - Dětřichov nad Bystřicí, sobota 15.30
Malá Morávka - Lomnice, sobota 15.30
Horní Město - Dvorce, sobota 15.30
Velká Štáhle - Leskovec, sobota 15.30
Razová - Milotice nad Opavou, neděle 15.00

III. třída, skupina C, Opavsko

Horní Lhota - Těškovice, sobota 15.30
Budišovice - Skřipov, neděle 15.30
Komárov - Kyjovice, neděle 15.30
Raduň - Březová, neděle 15.30
Chvalíkovice - Větřkovice, neděle 15.30

Autor: Redakce

6.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kvůli nálezu munice je aktuálně uzavřena ulice Komenského v Opavě, a to od křižovatky s ulicí Praskova až po Nádražní Okruh.
AKTUALIZOVÁNO
5

Manévry poblíž centra. Pyrotechnici likvidovali leteckou pumu

Malé Hoštice v nyní už minulé sezoně okresního přeboru zpečetily historický postup do I.B třídy.

Malé Hoštice slaví postup, kouč Grygarčík půjde na blond

Blíží se třetí ročník Vítkovského komína

/POZVÁNKA, SOUTĚŽ/ Multižánrový festival s názvem Vítkovský komín má na programu třetí pokračování. Uskuteční se v pátek 30. června a v sobotu 1. července.

Modely z Lega vystavují děti z kobeřické školy na zámku

/POZVÁNKA/ Fantastické lego je název výstavy, kterou lze až do 17. září zhlédnout v hlučínském zámku. Své modely z Lega zde vystavují děti z kobeřické ZŠ.

Zámek zaplní Ladovy obrázky

/POZVÁNKA/ Kdo by neznal českého malíře, ilustrátora a spisovatele Josefa Ladu.

Váleční letci nalezli klid

Hledači Muzea městyse Suchdol nad Odrou vypátrali na podzim loňského roku ostatky dvou letců z období druhé světové války.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies