VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 12. a 13. srpna.

11.8.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I. dorostenecká liga

Ostrava - Opava, sobota 10.30

II. liga

Ústí nad Labem - Opava, pátek 18.00

MSFL

Otrokovice - Rýmařov, sobota 10.30
Prostějov - Hlučín, sobota 17.00

Divize E

Dolní Benešov - Hranice, sobota 17.00
Nový Jičín - Opava B, sobota 17.00

Krajský přebor

Vratimov - Čeladná, sobota 17.00
Břidličná - Heřmanice, sobota 17.00
Dětmarovice - Šenov, sobota 17.00
Háj ve Slezsku - Stará Bělá, sobota 17.00
Bílovec - Český Těšín, neděle 17.00
Frenštát pod Radhoštěm - Orlová, neděle 17.00
Bruntál - Krnov, neděle 17.00
Polanka - Pustá Polom, neděle 17.00

I.A třída, skupina A

Chlebičov - Kravaře, sobota 15.00
Jakubčovice - Velké Heraltice, sobota 17.00
Krásné Loučky - Slavkov, sobota 17.00
Mokré Lazce - Hlubina, neděle 10.00
Bolatice - Vítkov, neděle 17.00
Darkovičky - Ludgeřovice, neděle 17.00

I.B třída, skupina A

Karlovice - Bruntál B, sobota 17.00
Horní Benešov - Město Albrechtice, sobota 17.00
Úvalno - Hradec nad Moravicí, sobota 17.00
Žimrovice - Štěpánkovice, sobota 17.00
Suché Lazce - Kylešovice, sobota 17.00
Velké Hoštice - Zlatníky, sobota 17.00
Malé Hoštice - Chomýž, neděle 17.00

I.B třída, skupina B

Velká Polom - Kozmice, sobota 17.00
Dolní Lhota - Ostrava-Jih, sobota 17.00
Klimkovice - Darkovice, sobota 17.00
Hať - Bohuslavice, neděle 17.00
Píšť - Petřvald na Moravě, neděle 17.00
Strahovice - Šilheřovice, neděle 17.00
Vřesina - Chuchelná, neděle 17.00

Okresní přebor (Opavsko)

Hlavnice - Slavia Opava, sobota 17.00
Dobroslavice - Dolní Životice, sobota 17.00
Jakartovice - Vřesina, sobota 17.00
Kobeřice B - Otice, sobota 17.00
Štítina - Březová, sobota 17.00
Hněvošice - Stěbořice, neděle 17.00
Budišov nad Budišovkou - Litultovice, neděle 17.00

Okresní přebor (Bruntálsko)

Vysoká-Pitárne - Světlá Hora, sobota 15.00
Dolní Moravice - Rýmařov B, sobota 17.00
Jindřichov - Břidličná B, sobota 17.00
Slezské Rudoltice - Nové Heřminovy, sobota 17.00
Stará Ves - Třemešná, sobota 17.00
Široká Niva - Staré Město, sobota 17.00
Velká Štáhle - Vrbno pod Pradědem, sobota 17.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Strahovice B - Dolní Benešov B, sobota 17.00
Štěpánkovice B - Závada, sobota 17.00
Hať B - Bohuslavice B, sobota 17.00
Bolatice B - Sudice, sobota 17.00
Darkovičky B - Bělá, sobota 17.00
Služovice - Kozmice B, neděle 17.00

III. třída, skupina B (Opavsko)

Radkov - Vítkov B, sobota 15.00
Štáblovice - Budišov nad Budišovkou B, sobota 16.00
Svobodné Heřmanice - Holasovice, sobota 16.00
Sosnová - Melč, sobota 17.00
Brumovice - Vávrovice, sobota 17.00
Moravice - Deštné, neděle 14.00

III. třída, skupina C (Opavsko)

Horní Lhota - Komárov, sobota 17.00
Palhanec - Raduň, neděle 16.00
Vávrovice B - Skřipov, neděle 17.00
Větřkovice - Těškovice, neděle 17.00
Kyjovice - Pustá Polom B, neděle 17.00

Autor: Redakce

11.8.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
2

V pondělí začíná rekonstrukce jedné z hlavních opavských dopravních tepen

Slezský FC Opava - Sokolov 0:0
AKTUALIZOVÁNO
1 37

II. LIGA: Opava – Sokolov 0:0

Proč nejezdí vlaky rychleji

Například na frekventované trase Praha - Ostrava trvala téměř celou druhou polovinu 20. století cesta až šest hodin. Dnes jsou to pouhé tři hodiny a cesta je mnohdy díky servisu jednotlivých dopravců a moderním vozům spíše relaxem.

MSFL: Hlučín – Otrokovice 1:1

Velké zklamání v Hlučíně, domácí mají jen bod.

Opavsko: medu je málo, někde zdraží

Medu je o osmdesát procent méně, tvrdí včelař z Velkých Heraltic.

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Do nejvyšších partií Jeseníků vyráží v těchto týdnech parta s křovinořezy. V chráněných lokalitách sekají borůvčí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení