VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 20. a 21. května.

19.5.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I. dorostenecká liga

Opava - Karviná, sobota 11.00
Pardubice - Hlučín, sobota 13.00

II. liga

Sokolov - Opava, neděle 16.00

MSFL

Otrokovice - Hlučín, pátek 17.00

Divize E

Nové Sady - Hranice, sobota 16.30
Petrovice - Pustá Polom, sobota 16.30
Rýmařov - Havířov, sobota 16.30
Nový Jičín - Šumperk, sobota 16.30
Přerov - Velké Karlovice, sobota 17.00
Valašské Meziříčí - Jeseník, neděle 10.15
Kozlovice - Opava B, neděle 17.00
Frýdlant nad Ostravicí - Dolní Benešov, neděle 17.00

Krajský přebor

Dětmarovice - Polanka, sobota 17.00
Šenov - Břidličná, sobota 17.00
Orlová - Kobeřice, sobota 17.00
Háj ve Slezsku - Čeladná, sobota 17.00
Bruntál - Vendryně, neděle 17.00
Bílovec - Krnov, neděle 17.00
Bohumín - Český Těšín, neděle 17.00
Frenštát pod Radhoštěm - Heřmanice, neděle 17.00

I.A třída, skupina A

Krásné Loučky - Jakubčovice, sobota 17.00
Vítkov - Kravaře, sobota 17.00
Ludgeřovice - Mokré Lazce, sobota 17.00
Stará Bělá - Chlebičov, sobota 17.00
Štítina - Darkovičky, sobota 17.00
Štěpánkovice - Bolatice, neděle 17.00
Bohuslavice - Oldřišov, neděle 17.00

I.B třída, skupina A

Kylešovice - Světlá Hora, sobota 17.00
Bruntál B - Velké Hoštice, sobota 17.00
Úvalno - Žimrovice, sobota 17.00
Karlovice - Otice, sobota 17.00
Zlatníky - Chomýž, sobota 17.00
Slavkov - Velké Heraltice, neděle 17.00
Suché Lazce - Město Albrechtice, neděle 17.00

I.B třída, skupina B

Darkovice - Strahovice, sobota 17.00
Velká Polom - Václavovice, sobota 17.00
Svinov - Ostrava-Jih, sobota 17.00
Hrabová - Vřesina, sobota 17.00
Dolní Lhota - Kozmice, sobota 17.00
Píšť - Hať, neděle 17.00
Chuchelná - Šilheřovice, neděle 17.00

Okresní přebor (Opavsko)

Pustá Polom B - Litultovice, pátek 17.30
Hradec nad Moravicí - Bělá, sobota 16.00
Vávrovice - Jakartovice, sobota 17.00
Hlavnice - Slavia Opava, sobota 17.00
Kobeřice B - Budišov nad Budišovkou, sobota 17.00
Litultovice - Stěbořice, neděle 17.00
Malé Hoštice - Vřesina, neděle 17.00

Okresní přebor (Bruntálsko)

Jindřichov - Třemešná, sobota 14.00
Vysoká - Pitárne - Staré Město, sobota 15.00
Vrbno pod Pradědem - Slezské Rudoltice, sobota 17.00
Široká Niva - Stará Ves, sobota 17.00
Holčovice - Dolní Moravice, sobota 17.00
Rýmařov B - Horní Benešov, neděle 17.00
Zátor - Břidličná B, neděle 17.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Bohuslavice B - Štěpánkovice B, sobota 17.00
Závada - Hať B, sobota 17.00
Dobroslavice - Strahovice B, sobota 17.00
Sudice - Bolatice B, neděle 17.00
Služovice - Darkovice B, neděle 17.00
Dolní Benešov B - Oldřišov B, neděle 17.00

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Krásné Loučky B - Slezské Pavlovice, sobota 13.45
Liptaň - Lichnov, sobota 17.00
Rusín - Jindřichov B, sobota 17.00
Janov - Nové Heřminovy, sobota 17.00
Brantice - Hošťálkovy, sobota 17.00

III. třída, skupina B (Opavsko)

Svobodné Heřmanice - Vávrovice B, sobota 16.00
Slavkov B - Sosnová, sobota 17.00
Štáblovice - Palhanec, sobota 17.00
Budišov nad Budišovkou B - Radkov, sobota 17.00
Brumovice - Holasovice, sobota 17.00
Dolní Životice - Deštné, neděle 10.00
Melč - Moravice, neděle 15.00

III. třída, skupina B (Bruntálsko)

Moravskoslezský Kočov - Dvorce, sobota 17.00
Dětřichov nad Bystřicí - Leskovec, sobota 17.00
Milotice nad Opavou - Ryžoviště, sobota 17.00
Malá Morávka - Velká Štáhle, sobota 17.00
Razová - Horní Město, neděle 15.00

III. třída, skupina C (Opavsko)

Těškovice - Větřkovice, sobota 15.00
Hrabyně - Chvalíkovice, sobota 17.00
Skřipov - Kyjovice, sobota 17.00
Budišovice - Raduň, neděle 17.00
Štítina B - Komárov, neděle 17.00

Autor: Redakce

19.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kvůli nálezu munice je aktuálně uzavřena ulice Komenského v Opavě, a to od křižovatky s ulicí Praskova až po Nádražní Okruh.
AKTUALIZOVÁNO
5

Manévry poblíž centra. Pyrotechnici likvidovali leteckou pumu

Malé Hoštice v nyní už minulé sezoně okresního přeboru zpečetily historický postup do I.B třídy.

Malé Hoštice slaví postup, kouč Grygarčík půjde na blond

Blíží se třetí ročník Vítkovského komína

/POZVÁNKA, SOUTĚŽ/ Multižánrový festival s názvem Vítkovský komín má na programu třetí pokračování. Uskuteční se v pátek 30. června a v sobotu 1. července.

Modely z Lega vystavují děti z kobeřické školy na zámku

/POZVÁNKA/ Fantastické lego je název výstavy, kterou lze až do 17. září zhlédnout v hlučínském zámku. Své modely z Lega zde vystavují děti z kobeřické ZŠ.

Zámek zaplní Ladovy obrázky

/POZVÁNKA/ Kdo by neznal českého malíře, ilustrátora a spisovatele Josefa Ladu.

Váleční letci nalezli klid

Hledači Muzea městyse Suchdol nad Odrou vypátrali na podzim loňského roku ostatky dvou letců z období druhé světové války.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies