Domácí celek nezačal příliš šťastně a po střele Hudečka prohrával 0:1. „Nechci sahat klukům do svědomí, ale myslím si, že jsme to trochu podcenili, a to se v prvním poločase projevilo,“ poznamenal hrající kouč domácího výběru Pavel Harazim. S přibývajícími minutami se ale začali Kobeřičtí zvedat. Vyrovnání měl na kopačce Daniel Stuchlík. Jeho ránu ale ke smůle domácích zastavilo břevno. Petr Stuchlík se o pár chvilek řítil zcela sám na brankáře, na hranici šestnáctky byl stažen, ale ani z tohoto mráčku nezapršelo. V poločasové přestávce bylo v kabině Kobeřic pořádné dusno. „Byl jsem nucen zvednout hlas, přece jen náš výkon nebyl optimální,“ přiznal bývalý ligový obránce, který sám do druhého poločasu nastoupil. „Naše hra šla nahoru, vypracovali jsme si několik gólových šancí,“ pokračoval Harazim. První vážnější gólovku měl David Mrva, sám ale v sólu na gólmana neuspěl. Dokonce měl možnost i reparátu, branku však nedal. O vyrovnání se postaral Buchta po prodloužení míče Danielem Stuchlíkem. Ke třem bodům poté Kobeřice nasměroval Čujek, který zpracoval centr Hlavjenky, udělal kličku gólmanovi a upravil na konečných 2:1. „Tři body se určitě počítají, myslím si, že hlavně za druhý poločas si je zasloužíme,“ řekl Harazim.

Kobeřice – Krásné Pole 2:1 (0:1)
Branky: Buchta, Čujek – Hudeček
Sestava Kobeřic: Hluchník – Jašek, D. Stuchlík, Buchta, J. Stuchlík – Hanzlík (46. Harazim), Bitomský, Hlavenka, P. Stuchlík (35. Boček) – Mrva (85. Halfar), Čujek