První a jedinou velikánskou příležitost v zápase měl Oldřišov již v první minutě. Ani výhoda pokutového kopu ale domácím nestačila. Pardy totiž v této disciplíně totálně selhal. Další rána pro svěřence kouče Samsona přišla v 11. minutě, kdy se zranil stoper Hartoš.

„Tyto dva okamžiky podle mne hrály velikou roli ve zbývajících minutách hry. Od dvacáté minuty existovalo na hřišti jen jedno mužstvo,“ lituje domácí kouč Jaroslav Samson. A měl pravdu. Do konce první půle stihla Čeladná dát rovné tři branky, takže o vítězi tohoto klání bylo prakticky rozhodnuto.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako poslední minuty toho prvního. Oldřišov nestačil vůbec fyzicky, soupeř se naopak fotbalem doslova bavil. Do konce druhého dějství stihla Čeladná vsítit ještě další tři branky, a díky vysoké výhře 6:0 tak bez problémů potvrdila své současné druhé místo v tabulce.

„Samozřejmě jsem velice zklamán. Fyzicky jsme odpadli již v první půli, takže se ani není čemu divit, že jsme tak vysoko prohráli. Netrpělivě již vyhlížím zimní pauzu, ve které musíme právě na fyzičce hodně zapracovat. Takhle se prostě nedá hrát,“ uvedl na závěr domácí trenér Jaroslav Samson.

Oldřišov - Čeladná 0:6 (0:3)
Branky: Kunz 2, Úlehla, Neuwirth, Rusnok, Vrobel
Oldřišov: Michalčík – Hahn, Hartoš (11. Jadrný), Strouhal, Blahetka – Wicha (76. Gračanin), Radek, Pardy, Utěšený, Žídek – Šamárek (76. Gračanin)