Velkolepá fotbalová exhibice v Háji

Háj ve Slezsku – Dlouholetý brankář a v případě nutnosti také útočník Háje ve Slezsku Radim Ujfaluši se loučí s kariérou a jako rozlučku s ní si naplánoval velkolepou fotbalovou exhibici.

17.5.2012

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

„Končím s fotbalem, a proto jsem chtěl do Háje ve Slezsku pozvat známé, se kterými jsme dříve hráli, a mohl jsem oficiálně ukončit svou kariéru," uvedl Radim Ujfaluši. A na koho se mají fotbaloví příznivci těšit? Především tedy na bratra Radima Ujfalušiho – bývalého reprezentačního obránce Tomáše Ujfalušiho. Účast přislíbil také Marek Jankulovski, Martin Fenin, Václav Svěrkoš, Marek Heinz, Radim Kučera, Radim König či Martinové Vozábal a Vaniak. Chybět by neměl také trenér nedalekých Kravař Lukáš Černín.

„Spíš než jako rozlučku s mou kariérou chceme akci pojmout jako sportovní odpoledne pro rodiny s dětmi. Moderovat by měl celé odpoledne Radek Erben z hitrádia Orion, kterému bude pomáhat orionův promo tým. Chystáme také zajímavosti pro děti, skákací hrady, malování apod," popisoval program Radim Ujfaluši. Tajit dech se bude divákům jak z fotbalové exhibice, tak ze seskoku parašutistů či dražby dresů Milana Baroše a Tomáše Ujfalušiho. Výtěžek poputuje na podporu mládežnického fotbalu v Háji ve Slezsku.

Večer pak bude následovat hudební show a chybět tak nebude kvalitní DJ. Předvojem exhibičního utkání internacionálů bude také utkání minižáčků a po zápasu fotbalových hvězd bude následovat autogramiáda. Dorazit by měla také Miss ČR 2009 Aneta Vignerová. Akce vypukne v pátek 18. května v 15 hodin na hřišti v Háji ve Slezsku.

„Rád bych pozval všechny fotbalové příznivce, věřím, že si všichni užijí pohodovou atmosféru a dobře se pobaví," uzavřel Radim Ujfaluši.

Autor: Redakce

17.5.2012

Opavské koupaliště. Ilustrační foto.

Opavské kulturní léto se rozloučí multižánrovým Koupákem

Pěstounská péče? Zájemců na Opavsku je málo

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Petr Zapalač: Chtěl jsem už první střelu proměnit v gól

/ROZHOVOR, VIDEO/ Na hřišti pobyl pětadvacet minut, i tak toho Petr Zapalač stihl hodně. Třicetiletý záložník v barvách Slezského FC se nejdříve blýskl krásnou střelou, kterou brankář Toma vyrazil. O pár minut později se rozhodl centrovat a byl z toho gól. Hlavou se trefil Jan Žídek. Slezané tak slavili cenné vítězství 2:1.

II. liga: Opava - Táborsko 2:1

FOTOGALERIE,VIDEO/ Favorit z Opavy urval cenné vítězství nad Táborskem.  Slezany vysvobodil deset minut před koncem kapitán Žídek a jeho tým se minimálně do středečního večera vrátil do čela soutěže.

Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka narozená v opavské porodnici. Tentokrát přivítáme pět holčiček a jedenáct chlapečků.