První branku však zaznamenali domácí. Po centru z pravé strany se ve vápně nejlépe zorientoval Marek Granzer a dotlačil míč do brány. Ještě předtím zahrozili nebezpečně hosté. Cahel dával pod sebe na Gajdoše, který z osmi metrů minul.

Následovaly velké chvíle brankáře Slavkova Adama Klementa, který zneškodnil několik záludných přímých kopů Služovic. „Adam Klement za výkon v tomto zápase rozhodně zaslouží pochvalu. Odchytal parádní zápas,“ dokumentoval trenér hostujícího celku Martin Greipel.

Domácí po první půlce sice vedli, ale v závěrečné půli přišel rychlý obrat soupeře. V šestasedmdesáté minutě zahrávali po faulu na Krumera hostí standardku. Hruškův centr dopadl na hlavu Krumera – 1:1.

Vítězná branka přišla na řadu o necelou čtvrthodinku nato. Hruška opět rozehrál přímý kop, balon dolétl až ke Gajdošovi, který završil obrat. Ve zbývajících minutách se ještě v jedné slibné příležitosti ocitl Krumer, ovšem gól už nevstřelil.

„Prohráli jsme kvůli tristnímu přístupu v druhém poločase. Soupeř chtěl hrát, kdežto my si mysleli, že utkání se dohraje samo. Slavkov si tři body zasloužil,“ hodnotil předseda klubu Tomáš Barč.

„Bylo to těžké utkání. Jsem šťastný za tři body a musím klukům znovu poděkovat za bojovný výkon, který vedl k vítězství,“ dodal kouč hostů Martin Greipel.

Služovice - Slavkov B 1:2 (1:0)
Branky: 20. M. Granzer – 67. Krumer, 80. Gajdoš
Sestava Služovic: Michalčík – Kriebel, Míška, Slavík, A. Ciminga – Kremser (88. Lasák), Wojcicki, Klein, M. Granzer (65. L. Granzer) – V. Ciminga, Švacha (80. Černý)
Sestava Slavkova: Klement – Kapitán, Tichý (65. Javorský), Gilík, Mrůzek – Marek, Schneider, Hruška, Gajdoš – Gavenda (58.Krumer, 90. Vícha), Cahel