VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/VÝSLEDKY, TABULKY, FOTOGALERIE/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

4.9.2017
SDÍLEJ:

Malé Hoštice - Horní Benešov 5:1Foto: DENÍK / Petr Widenka

I. dorostenecká liga

Opava - Karviná 0:3 (0:0)

1. Plzeň 4 0-0 1 14:5 12
2. Brno 3 0-2 0 14:9 11
3. Pardubice 3 1-0 0 6:2 11
4. Slavia Praha 3 0-1 1 10:4 10
5. Ostrava 2 2-0 1 10:7 10
6. Sparta Praha 3 0-0 0 14:3 9
7. Karviná 3 0-0 2 11:10 9
8. Hradec Králové 3 0-0 2 8:7 9
9. Slovácko 3 0-0 2 9:8 9
10. Olomouc 2 1-0 1 7:6 8
11. České Budějovice 2 0-0 3 6:9 6
12. Bohemians 2 0-0 3 5:11 6
13. Mladá Boleslav 1 1-0 2 5:7 5
14. Zlín 1 0-1 3 6:9 4
15. Příbram 1 0-0 3 6:8 3
16. Frýdek-Místek 0 0-1 3 1:10 1
17. Teplice 0 0-0 4 2:11 0
18. Opava 0 0-0 5 4:14 0

MSFL

Hlučín - HFK Olomouc 5:1 (2:1)
Branky: 11. Massaniec, 43. Foltyn, 66. Kraut, 83. a 87. Ságner - 5. Krejčí

Uničov - Rýmařov 1:1 (1:0)
Branky: 25. Jeřábek - 53. Šupák

Hulín - Otrokovice 1:1 (1:0)
Branky: 10. Vyskočil - 76. Pěnička

Uherský Brod - Prostějov 0:3 (0:2)
Branky: 39. a 46. Kroupa, 40. Šteigl

Mohelnice - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
Branka: 48. Simr

Vyškov - Kroměříž 2:0 (1:0)
Branky: 8. Krejčí, 91. Božović

Valašské Meziříčí - Líšeň 2:0 (1:0)
Branky: 37. Byrtus, 84. Behan

Petřkovice - Hodonín 0:0

1. Velké Meziříčí 5 0 0 19:5 15
2. Vyškov 5 0 0 18:7 15
3. Kroměříž 4 0 1 9:6 12
4. Prostějov 3 1 1 8:5 10
5. Valašské Meziříčí 3 0 1 9:4 9
6. Rýmařov 2 2 1 8:6 8
7. Petřkovice 2 1 1 5:3 7
8. Líšeň 2 1 2 9:12 7
9. Uničov 1 2 2 10:11 5
10. Hodonín 1 2 2 7:12 5
11. Hulín 1 1 3 8:9 4
12. Hlučín 1 1 3 8:9 4
13. HFK Olomouc 1 0 4 7:13 3
14. Otrokovice 0 3 2 6:14 3
15. Mohelnice 0 1 4 6:10 1
16. Uherský Brod 0 1 4 2:13 1

Divize E

Opava B - Frýdlant nad Ostravicí 2:2 (2:1)
Branky: 14. a 20. Puškáč - 27. Kratochvíl, 65. Fromelius

Petrovice - Dolní Benešov 1:2 (1:1)
Branky: 39. Hanusek - 26. Labuda (pen.), 88. Pecuch

Brumov - Havířov 1:5 (0:2)
Branky: 76. Naňák - 22. a 74. Lišaník, 26. Skoupý, 53. Förster, 80. Omasta

Vsetín - Nový Jičín 1:1 (0:1)
Branky: 57. Matůš - 17. Pyclík

Hranice - Slavičín 0:4 (0:3)
Branky: 24. Juřica, 31. Kříž, 33. a 76. Fojtík

Šternberk - Jeseník 1:0 (0:0)
Branka: 47. Tögel

Nové Sady - Ústí 0:7 (0:4)
Branky: 4. Orava, 11. a 19. Maléř, 24. Bezděk (pen.), 53. Michálek, 56. Zagol, 82. Smolka

Bohumín - Kozlovice 0:0

1. Havířov 4 1 0 15:5 13
2. Ústí 3 2 0 14:2 11
3. Kozlovice 3 2 0 12:2 11
4. Slavičín 3 0 2 10:7 9
5. Dolní Benešov 2 3 0 6:4 9
6. Brumov 3 0 2 8:9 9
7. Nové Sady 2 1 2 8:11 7
8. Vsetín 1 2 2 4:4 5
9. Hranice 1 2 2 7:9 5
10. Frýdlant nad Ostravicí 1 2 2 5:10 5
11. Opava B 0 4 1 6:8 4
12. Jeseník 1 1 3 5:7 4
13. Šternberk 1 1 3 5:8 4
14. Bohumín 0 4 1 3:6 4
15. Nový Jičín 0 3 2 4:9 3
16. Petrovice 1 0 4 4:15 3

Krajský přebor

Orlová - Vratimov 2:5 (2:2)
Branky: Branky: 6. a 27. Renta - 29. a 85. J. Pešek, 54. Osvěčík, 4. Svěnčík, 63. R. Pešek

Český Těšín - Krnov 2:0 (2:0)
Branky: 4. Sostřonek, 39. Rac

Stará Bělá - Bruntál 1:1 (0:1)
Branky: 53. Líbař - 29. Kyselý

Šenov - Bílovec 2:3 (0:2)
Branky: 50. vlastní, 83. Aniol - 21. Černín, 24. Ronec, 76. Vaněk

Heřmanice - Háj ve Slezsku 4:1 (3:1)
Branky: 1. a 71. P. Schwarz, 17. a 28. Opata - 3. Komárek

Čeladná - Polanka 2:2 (2:2)
Branky: 3. Martin Váňa, 21. Fojtík - 8. a 18. Miko

Břidličná - Dětmarovice 0:3 (0:2)
Branky: 28. Tomáš, 34. Siekiera, 47. Pospěch (pen.)

Pustá Polom - Frenštát pod Radhoštěm 2:6 (1:3)
Branky: 32. Černohorský, 75. Štýbar - 30. a 72. Střelec, 5. Bednář 16. Vokáč, 51. Klimpar, 88. Poláček

1. Bruntál 5 1 0 17:5 16
2. Dětmarovice 5 1 0 17:6 16
3. Čeladná 4 1 1 24:6 13
4. Heřmanice 4 0 2 20:10 12
5. Frenštát pod Radhoštěm 3 1 2 17:10 10
6. Stará Bělá 3 1 2 15:12 10
7. Háj ve Slezsku 3 0 2 13:10 9
8. Pustá Polom 3 0 3 13:14 9
9. Šenov 2 1 3 11:10 7
10. Bílovec 2 1 3 12:12 7
11. Polanka 2 1 3 11:13 7
12. Krnov 1 2 3 9:15 5
13. Český Těšín 1 1 4 5:13 4
14. Orlová 1 1 3 6:17 4
15. Vratimov 1 0 5 9:22 3
16. Břidličná 1 0 5 3:27 3

I.A třída, skupina A

Vítkov - Jakubčovice 1:4 (1:3)
Branky: 12. T. Černoch - 15. a 34. Murin, 21. Šaran, 88. Schreier

Velké Heraltice - Mokré Lazce 1:1 (1:1)
Branky: 41. A. Rolný - 43. Bystrý

Kobeřice - Chlebičov 6:0 (2:0)
Branky: 76. a 86. A. Šimeček., 14. Robin Wirth, 44. Kusztubajda, 48. P. Stuchlík, 80. Kubný

Kravaře - Bolatice 3:3 (2:1)
Branky: 6. Barcal, 13. Skoumal, 59. Heger - 8. a 75. Sebrala, 24. Obrusník

Oldřišov - Krásné Loučky 1:0 (1:0)
Branka: 32. Bořucký

Slavkov - Ludgeřovice 3:2 (1:0)
Branky: 24. Hendrych, 47. Borunský, 92. Lazecký - 56. Němec, 70. Havlík

Hlubina - Darkovičky 0:0

1. Darkovičky 2 2 0 5:2 8
2. Kravaře 2 1 1 14:5 7
3. Jakubčovice 2 1 1 12:6 7
4. Oldřišov 2 1 0 9:6 7
5. Chlebičov 2 1 1 7:10 7
6. Hlubina 1 3 0 8:6 6
7. Slavkov 2 0 2 6:6 6
8. Bolatice 1 2 1 14:8 5
9. Ludeřovice 1 2 1 7:7 5
10. Kobeřice 1 1 1 8:6 4
11. Krásné Loučky 1 1 2 3:7 4
12. Velké Heraltice 0 3 1 5:6 3
13. Mokré Lazce 0 1 3 5:16 1
14. Vítkov 0 1 3 3:15 1

I.B třída, skupina A

Malé Hoštice - Horní Benešov 5:1 (2:0)
Branky: 60. a 84. Baďura, 11. vlastní, 20. Klinger, 88. Slíž - 77. Mecner

Hradec nad Moravicí - Velké Hoštice 3:0 (2:0)
Branky: 6. a 43. Krejsa, 56. M. Lichý

Město Albrechtice - Suché Lazce 1:2 (0:1)
Branky: 90. Pavlíček (pen.) - 10. a 57. Havelka

Chomýž - Žimrovice 1:8 (1:3)
Branky: 28. Lhoťan - 10., 50., 54. a 60. Škrobánek, 7. Machura, 45. Wiweger, 82. Biel, 79. Rusňák

Bruntál B - Úvalno 7:1 (4:1)
Branky: 43., 83. a 88. Hendrych, 17. a 44. Barteska, 41. Češek, 47. Samson - 16. Sovadina

Kylešovice - Karlovice 1:3 (1:2)
Branky: 19. Pekárek (pen.) - 5. a 37. Belej, 70. Holčák

Štěpánkovice - Zlatníky 3:3 (1:3)
Branky: 24. D. Benek, 52. Smažík, 60. Grigarčík - 22. a 41. Fajkus, 12. L. Němčík

1. Hradec nad Moravicí 3 1 0 14:4 10
2. Žimrovice 3 1 0 13:4 10
3. Karlovice 3 0 1 16:6 9
4. Suché Lazce 3 0 1 13:7 9
5. Bruntál B 2 1 1 13:8 7
6. Malé Hoštice 2 1 1 13:12 7
7. Štěpánkovice 1 1 2 7:7 4
8. Zlatníky 1 1 2 7:11 4
9. Horní Benešov 1 1 2 7:11 4
10. Kylešovice 1 1 2 4:11 4
11. Chomýž 1 1 2 6:15 4
12. Město Albrechtice 1 0 3 8:9 3
13. Úvalno 1 0 3 6:16 3
14. Velké Hoštice 0 1 3 2:8 1

I.B třída, skupina B

Darkovice - Píšť 3:1 (2:0)
Branky: 17. Novák, 34. Poštulka, 46. N. Chotár - 74. Blahut

Ostrava-Jih - Vřesina 1:2 (0:2)
Branky: 50. Válek (pen.) - 9. Výšek, 36. Hloušek

Velká Polom - Strahovice 4:0 (1:0)
Branky: 13. a 75. P. Sztefekl, 66. a 86. Cihlář

Bohuslavice - Petřvald na Moravě 1:3 (1:1)
Branky: 9. Baránek - 2. a 46. J. Huvar, 82. Macíček

Šilheřovice - Dolní Lhota 2:1 (1:1)
Branky: 3. a 76. Černý - 21. Kozelský

Kozmice - Hať 2:1 (2:0)
Branky: 24. a 37. Gai - 90. D. Plaček (pen.)

Chuchelná - Klimkovice 0:4 (0:1)
Branky: 14. Lubojacký, 56. Švec, 61. Bednář, 71. Vostárek

1. Vřesina 4 0 0 16:4 12
2. Klimkovice 3 1 0 8:1 10
3. Strahovice 3 0 1 13:9 9
4. Šilheřovice 2 1 1 10:8 7
5. Petřvald na Moravě 2 1 1 10:9 7
6. Darkovice 2 1 1 6:5 7
7. Velká Polom 2 0 2 9:8 6
8. Ostrava-Jih 2 0 2 9:9 6
9. Kozmice 2 0 2 6:6 6
10. Bohuslavice 1 1 2 7:8 4
11. Píšť 1 1 2 6:7 4
12. Hať 0 2 2 4:10 2
13. Dolní Lhota 0 0 4 4:11 0
14. Chuchelná 0 0 4 4:17 0

Okresní přebor

Litultovice - Dobroslavice 4:0 (0:0)
Branky: 75., 84. a 86. Tengler, 79. Grygar

Budišov nad Budišovkou - Štítina 5:0 (2:0)
Branky: 14. Metelka, 42.(pen.) a 75. Modelský, 59. Pražák, 60. Pizur

Dolní Životice - Kobeřice B 1:2 (0:2)
Branky: 86. Ondřej - 8. Bedrich, 33. Gargoš

Stěbořice - Otice 2:1 (2:1)
Branky: 30. Čavera (pen.), 35. Graca - 2. Vitásek

Slavia Opava - Hněvošice 4:3 (1:2)
Branky: 4. Mařádek, 47. Postřimovský, 57. Kříž, 67. Škrobánek - 19. a 83.(pen.) Ševior, 43. Vavřinčík

Březová - Jakartovice 0:4 (0:1)
Branky: 44., 70. a 85. Urban, 88. Tkadleček

Vřesina - Hlavnice 8:2 (5:1)
Branky: 16. a 22. Boháč (obě pen.), 19. Koval, 27. Kocián, 44., 47., 50. a 81. Boček - 43. Liška, 84. Pasterňák (pen.)

1. Budišov nad Budišovkou 4 0 0 18:5 12
2. Jakartovice 4 0 0 13:1 12
3. Kobeřice B 4 0 0 12:4 12
4. Stěbořice 3 0 1 12:6 9
5. Litultovice 3 0 1 9:7 9
6. Slavia Opava 2 0 2 14:12 6
7. Vřesina 2 0 2 13:11 6
8. Březová 2 0 2 8:6 6
9. Dobroslavice 2 0 2 7:11 6
10. Otice 1 0 3 8:8 3
11. Hlavnice 1 0 3 9:16 3
12. Hněvošice 0 0 4 5:14 0
13. Dolní Životice 0 0 4 4:17 0
14. Štítina 0 0 4 2:16 0

III. třída, skupina A

Sudice - Služovice 3:2 (1:2)
Dolní Benešov B - Bolatice B 1:2 (0:1)
Bohuslavice B - Bělá 0:0
Oldřišov B - Hať B 7:1 (4:0)
Závada - Darkovičky B 1:0 (0:0)
Kozmice B - Štěpánkovice B 2:0 (1:0)

1. Bolatice B 3 1 0 14:6 10
2. Oldřišov B 3 0 0 14:4 9
3. Bělá 2 1 0 12:5 7
4. Dolní Benešov B 2 1 1 15:9 7
5. Sudice 2 0 2 8:14 6
6. Závada 1 2 1 5:5 5
7. Strahovice B 1 1 1 14:9 4
8. Darkovičky B 1 1 2 7:7 4
9. Hať B 1 1 2 7:15 4
10. Služovice 1 0 2 9:9 3
11. Štěpánkovice B 1 0 3 4:11 3
12. Kozmice B 1 0 2 5:13 3
13. Bohuslavice B 0 0 3 4:11 0

III. třída, skupina B

Vávrovice - Radkov 1:1 (1:1)
Vítkov B - Svobodné Heřmanice 7:0 (3:0)
Melč - Moravice 2:1 (1:0)
Slavkov B - Štáblovice 10:4 (3:3)
Sosnová - Brumovice 1:2 (0:1)
Deštné - Budišov nad Budišovkou B 1:10 (0:5)

1. Slavkov B 3 0 0 22:6 9
2. Budišov nad Budišovkou B 3 0 1 18:5 9
3. Štáblovice 3 0 1 22:13 9
4. Vávrovice 2 1 0 8:5 7
5. Holasovice 2 0 1 16:5 6
6. Melč 2 0 0 10:4 6
7. Brumovice 2 0 2 12:17 6
8. Radkov 1 2 1 9:11 5
9. Vítkov B 1 0 3 12:14 3
10. Moravice 1 0 3 8:11 3
11. Svobodné Heřmanice 1 0 3 6:15 3
12. Deštné 0 1 3 3:26 1
13. Sosnová 0 0 3 3:17 0

III. třída, skupina C

Raduň - Komárov 3:4 (2:3)
Chvalíkovice - Horní Lhota 0:1 (0:0)
Skřipov - Větřkovice 2:0 (0:0)
Hrabyně - Palhanec 3:0 (1:0)
Pustá Polom B - Vávrovice B 7:0 (4:0)
Těškovice - Budišovice 4:1 (2:0)

1. Pustá Polom B 4 0 0 18:2 12
2. Horní Lhota 3 1 0 8:4 10
3. Komárov 3 0 1 17:5 9
4. Těškovice 3 0 0 14:2 9
5. Skřipov 1 2 1 6:7 5
6. Raduň 1 1 2 8:7 4
7. Palhanec 1 1 2 3:8 4
8. Vávrovice B 1 1 2 4:13 4
9. Hrabyně 1 0 2 4:5 3
10. Budišovice 1 0 2 3:6 3
11. Kyjovice 1 0 2 4:8 3
12. Chvalíkovice 0 0 3 2:5 0
13. Větřkovice 0 0 3 1:20 0

Autor: Redakce

4.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Co je malé, to je také milé

Michal Prokop

Kolotoč pestrého programu Bezručovy Opavy se dotáčí

Kino Orion mají i Helsinky

Hradecké kino Orion navázalo spolupráci se stejnojmenným kinem v Helsinkách.

Vychází bezručovská antologie

Jako v nebi, tak i na zemi. Tak se jmenuje nová antologie, která vychází k 150. výročí narození básníka Petra Bezruče.

AKTUALIZOVÁNO

Křižovatka u Bredy bude okružní

Řidičům v Opavě by se od tohoto čtvrtku mělo významně ulevit. Ve městě totiž u Obchodního centra Breda & Weinstein vznikne nová okružní křižovatka.

AKTUALIZOVÁNO

Zastupitelé si neodhlasovali program. Jednání bylo zrušeno

Pondělní zasedání bylo u konce zhruba po půlhodině. Zastupitelé by se měli znovu sejít během několika týdnů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení