VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/3 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

11.9.2017
SDÍLEJ:

Suché Lazce - Chomýž 2:2Foto: DENÍK / Petr Widenka

I. dorostenecká liga

Frýdek-Místek - Opava 3:2 (1:1)

1. Brno 4 0-2 0 17:7 14
2. Ostrava 3 2-0 1 14:9 13
3. Sparta Praha 4 0-0 0 16:3 12
4. Karviná 4 0-0 2 14:11 12
5. Olomouc 3 1-0 1 11:6 11
6. Pardubice 3 1-0 1 6:4 11
7. Slovácko 3 1-0 2 10:9 11
8. Plzeň 3 0-1 1 12:5 10
9. Slavia Praha 3 0-1 2 10:8 10
10. Hradec Králové 3 0-0 2 8:7 9
11. Bohemians 3 0-0 3 7:12 9
12. Zlín 2 0-1 3 7:9 7
13. České Budějovice 2 0-0 4 6:12 6
14. Mladá Boleslav 1 1-0 3 7:11 5
15. Frýdek-Místek 1 0-1 3 4:12 4
16. Příbram 1 0-0 4 6:10 3
17. Teplice 0 0-0 5 2:12 0
18. Opava 0 0-0 6 6:17 0

II. liga

Opava - Pardubice 1:0
podrobnosti zde

Hradec Králové - Vlašim 2:1 (0:0)
Branky: 67. Pázler, 83. Žondra - 58. Hašek

Ústí nad Labem - Třinec 0:3 (0:3)
Branky: 5. Juřena, 9. Bedecs (pen.), 45. Kateřiňák

Frýdek-Místek - Žižkov 0:2 (0:2)
Branky: 23. Bazal, 28. Hašek

Sokolov - Znojmo 2:3 (0:2)
Branky: 70. Glaser, 88. Končal - 5. Šamánek, 28. a 50. Růsek

Příbram - České Budějovice, pondělí 16.30 (ČT4 Sport)
Vítkovice - Táborsko, pondělí 18.00
Olympia - Varnsdorf, středa 27. září

1. Opava 4 2 1 16:8 14
2. České Budějovice 4 2 0 12:4 14
3. Hradec Králové 4 2 1 13:9 14
4. Třinec 4 1 2 8:3 13
5. Pardubice 4 0 3 8:6 12
6. Znojmo 3 2 2 9:12 11
7. Žižkov 2 4 1 12:8 10
8. Vlašim 3 1 3 11:10 10
9. Olympia 2 3 1 6:6 9
10. Příbram 2 2 2 9:7 8
11. Ústí nad Labem 2 1 4 9:14 7
12. Táborsko 1 3 2 10:10 6
13. Sokolov 1 2 4 9:12 5
14. Frýdek-Místek 1 2 4 4:10 5
15. Vítkovice 0 3 3 3:13 3
16. Varnsdorf 0 2 4 4:11 2

MSFL

Hlučín - Uničov 1:1
podrobnosti zde

Velké Meziříčí - Vyškov 1:1 (1:1)
Branky: 30. Simr - 15. Krejčí

Rýmařov - Hulín 2:2 (2:0)
Branky: 20. Horák, 35. Furik - 59. Ondřejka, 67. Šrom

Líšeň - Petřkovice 2:1 (1:0)
Branky: 6. a 58.(pen.) Pašek - 49. Lokša

HFK Olomouc - Hodonín 1:2 (1:2)
Branky: 21. Hornich - 17. Dovhanyuk, 43. Mareš

Otrokovice - Uherský Brod 1:3 (1:3)
Branky: 45. Chwaszcz - 3. a 10. Hruboš, 17. Mančík

Kroměříž - Valašské Meziříčí 5:1 (3:0)
Branky: 18.(pen.), 37. a 51. Silný, 22. Okleštěk, 49. Blanař - 70. Výmola

Prostějov - Mohelnice 0:0

1. Velké Meziříčí 5 1 0 20:6 16
2. Vyškov 5 1 0 19:8 16
3. Kroměříž 5 0 1 14:7 15
4. Prostějov 3 2 1 8:5 11
5. Líšeň 3 1 2 11:13 10
6. Rýmařov 2 3 1 10:8 9
7. Valašské Meziříčí 3 0 2 10:9 9
8. Hodonín 2 2 2 9:13 8
9. Petřkovice 2 1 2 6:5 7
10. Uničov 1 3 2 11:12 6
11. Hulín 1 2 3 10:11 5
12. Hlučín 1 2 3 9:10 5
13. Uherský Brod 1 1 4 5:14 4
14. HFK Olomouc 1 0 5 8:15 3
15. Otrokovice 0 3 3 7:17 3
16. Mohelnice 0 2 4 6:10 2

Divize E

Kozlovice - Vsetín 1:0 (0:0)
Branka: 74. Schlehr

Frýdlant nad Ostravicí - Havířov 4:3 (1:2)
Branky: 44. Fromelius, 70. Hrdlička, 83. Hutník, 88. Chlebek (pen.) - 21. Zupko, 37. Omasta, 87. Bialek

Slavičín - Bohumín 1:0 (1:0)
Branka: 36. Salajka

Opava B - Hranice 9:1 (5:0)
Branky: 3. a 27. Strnad, 21. Jursa, 23. a 37. Puškáč, 71. Zapalač, 81. Helebrand, 83. Čelůstka, 88. Helebrand - 89. Vyka

Jeseník - Nové Sady 4:2 (4:1)
Branky: 23. Keltner, 32. a 40. Řezníček, 44. Mlynář (pen.) - 35. Brhel, 70. Škoda

Ústí - Brumov 2:0 (2:0)
Branky: 11. Kolouch (vl.), 24. Černotský

Nový Jičín - Petrovice 2:1 (0:0)
Branky: 60.(pen.) a 78. Pyclík - 74. Gomola

Dolní Benešov - Šternberk 2:0 (1:0)
Branky: 2. Foitzik, 71. Gebauer

1. Ústí 5 1 0 18:1 16
2. Kozlovice 4 2 0 13:2 14
3. Havířov 4 1 1 18:9 13
4. Slavičín 4 0 2 11:7 12
5. Dolní Benešov 3 3 0 8:4 12
6. Brumov 3 0 3 8:11 9
7. Frýdlant nad Ostravicí 2 2 2 9:13 8
8. Opava B 1 4 1 15:9 7
9. Jeseník 2 1 3 9:9 7
10. Nové Sady 2 1 3 10:15 7
11. Nový Jičín 1 3 2 6:10 6
12. Hranice 1 2 3 8:18 5
13. Bohumín 0 4 2 3:7 4
14. Vsetín 1 1 4 3:7 4
15. Šternberk 1 1 4 5:10 4
16. Petrovice 1 0 5 5:17 3

Krajský přebor

Frenštát pod Radhoštěm - Šenov 3:1 (2:1)
Branky: 1. a 53. Střelec, 7. Klimpar - 16. Kopel

Bílovec - Heřmanice 1:0 (1:0)
Branka: 45. Pavlík

Krnov - Stará Bělá 3:0 (0:0)
Branky: 46. Sabo, 62. Hrubý, 76. Olah (vl.)

Polanka - Břidličná 1:0 (0:0)
Branka: 66. Ševčík

Vratimov - Dětmarovice 2:1 (2:1)
Branky: 19. Osvěčík, 35. Pešek - 39. Pospěch (pen.)

Háj ve Slezsku - Čeladná 3:3 (0:1)
Branky: 72. Prokša, 87. Lampa, 90. Matěj - 35. Padych, 49. Kahánek, 59. Váňa

Orlová - Český Těšín 2:0 (1:0)
Branky: 14. Renta, 75. Renta

Bruntál - Pustá Polom 0:0

1. Bruntál 5 2 0 17:5 17
2. Dětmarovice 5 1 1 18:8 16
3. Čeladná 4 2 1 27:9 14
4. Frenštát pod Radhoštěm 4 1 2 20:11 13
5. Heřmanice 4 0 3 20:11 12
6. Háj ve Slezsku 3 1 2 16:13 10
7. Bílovec 3 1 3 13:12 10
8. Stará Bělá 3 1 3 15:15 10
9. Pustá Polom 3 1 3 13:14 10
10. Polanka 3 1 3 12:13 10
11. Krnov 2 2 3 12:15 8
12. Šenov 2 1 4 12:13 7
13. Orlová 2 1 3 8:17 7
14. Vratimov 2 0 5 11:23 6
15. Český Těšín 1 1 5 5:15 4
16. Břidličná 1 0 6 3:28 3

I.A třída, skupina A

Darkovičky - Kravaře 1:0 (0:0)
Branka: 86. Adamčík

Bolatice - Oldřišov 3:3 (1:2)
Branky: 18. Harazim, 56. Kotík, 83. Gaida - 31. Kurka, 37. a 48. Bořucký

Mokré Lazce - Kobeřice 4:1 (1:0)
Branky: 42. Wojnar, 66. a 83. Bystrý, 90. Exner - 65. Šimeček

Jakubčovice - Chlebičov 3:1 (1:1)
Branky: 45. Vavroš, 58. Pavelka, 68. Schreier - 29. Korbel

Krásné Loučky - Velké Heraltice 0:1 (0:0)
Branka: 71. Zemborski

Vítkov - Slavkov 0:0

1. Darkovičky 3 2 0 6:2 11
2. Jakubčovice 3 1 1 15:7 10
3. Oldřišov 2 2 0 12:9 8
4. Kravaře 2 1 2 14:6 7
5. Slavkov 2 1 2 6:6 7
6. Chlebičov 2 1 2 8:13 7
7. Bolatice 1 3 1 17:11 6
8. Hlubina 1 3 0 8:6 6
9. Velké Heraltice 1 3 1 6:6 6
10. Ludgeřovice 1 2 1 7:7 5
11. Kobeřice 1 1 2 9:10 4
12. Krásné Loučky 1 1 3 3:8 4
13. Mokré Lazce 1 1 3 9:17 4
14. Vítkov 0 2 3 3:15 2

I.B třída, skupina A

Zlatníky - Hradec nad Moravicí 2:0 (1:0)
Branky: 36. Uvíra (pen.), 51. Diehel

Úvalno - Malé Hoštice 2:2 (2:0)
Branky: 26. a 44. Ryška - 53. Baďura, 69. Šafarčík

Karlovice - Horní Benešov 5:0 (2:0)
Branky: 21. Burda, 22. a 47. Holčák, 68. a 70. Raiskup

Žimrovice - Bruntál B 2:1 (0:0)
Branky: 50. Hertel, 88. Rusňák - 79. Barteska

Suché Lazce - Chomýž 2:2 (1:0)
Branky: 31. a 84. Kožušník - 73. Lhoťan, 78. Biskup

Kylešovice - Štěpánkovice 4:1 (1:0)
Branky: 24. a 53. Pekárek, 65. Šemora, 68. Bolacký - 61. Benek (pen.)

Velké Hoštice - Město Albrechtice 0:3 (0:1)
Branky: 40. a 68. Charalambidis, 77. Táborský

1. Žimrovice 4 1 0 15:5 13
2. Karlovice 4 0 1 21:6 12
3. Hradec nad Moravicí 3 1 1 14:6 10
4. Suché Lazce 3 1 1 15:9 10
5. Malé Hoštice 2 2 1 15:14 8
6. Bruntál B 2 1 2 14:10 7
7. Zlatníky 2 1 2 9:11 7
8. Kylešovice 2 1 2 8:12 7
9. Město Albrechtice 2 0 3 11:9 6
10. Chomýž 1 2 2 8:17 5
11. Štěpánkovice 1 1 3 8:11 4
12. Horní Benešov 1 1 3 7:16 4
13. Úvalno 1 1 3 8:18 4
14. Velké Hoštice 0 1 4 2:11 1

I.B třída, skupina B

Vřesina - Strahovice 1:1 (1:0)
Branky: 43. Hloušek - 67. Malchárek

Ostrava-Jih - Bohuslavice 2:4 (2:1)
Branky: 18. Miškařík, 34. Kadlčík - 44. a 53.(pen.) Štefek, 68. Heiduk, 74. Juchelka

Klimkovice - Velká Polom 1:2 (0:1)
Branky: 74. Čavoj - 20. Stadtherr, 60. Mučka

Dolní Lhota - Kozmice 2:3 (1:3)
Branky: 40. Kozelský, 73. Bedry - 28. Lukáš, 32. Tsiolas, 34. Slíž (vl.)

Petřvald na Moravě - Darkovice 4:1 (2:1)
Branky: 34. Manďák, 44. J. Huvar, 63. R. Huvar, 66. Macíček - 16. Poštulka

Píšť - Šilheřovice 0:0
Hať - Chuchelná 0:0

1. Vřesina 4 1 0 17:5 13
2. Klimkovice 3 1 1 9:3 10
3. Petřvald na Moravě 3 1 1 14:10 10
4. Strahovice 3 1 1 14:10 10
5. Velká Polom 3 0 2 11:9 9
6. Kozmice 3 0 2 9:8 9
7. Šilheřovice 2 2 1 10:8 8
8. Bohuslavice 2 1 2 11:10 7
9. Darkovice 2 1 2 7:9 7
10. Ostrava-Jih 2 0 3 11:13 6
11. Píšť 1 2 2 6:7 5
12. Hať 0 3 2 4:10 3
13. Chuchelná 0 1 4 4:17 1
14. Dolní Lhota 0 0 5 6:14 0

Okresní přebor

Hněvošice - Budišov nad Budišovkou 0:5 (0:3)
Branky: 22. Kuric, 31. a 59. Modelský, 36. a 60. Vondrouš

Dobroslavice - Slavia Opava 0:5 (0:1)
Branky: 7. Škrobánek, 51. a 62. Šusták, 82. Kreisl, 87. Postřimovský

Hlavnice - Štítina 6:0 (3:0)
Branky: 2. Lodňánek, 24. Holeš (vl.), 46. T. Liška, 59. a 66. D. Liška, 73. Kunczik (vl.)

Jakartovice - Litultovice 1:2 (0:0)
Branky: 79. Hlaváč - 52. Grygar, 58. Drápal

Kobeřice B - Stěbořice 0:3 (0:2)
Branky: 12. Fiedler, 29. a 47. Jamnický

Otice - Březová 1:2 (1:2)
Branky: 17. Vitásek - 12. Šustek, 16. Šuhajík

Vřesina - Dolní Životice 2:0 (1:0)
Branky: 35. a 58. Boháč

1. Budišov nad Budišovkou 5 0 0 23:5 15
2. Jakartovice 4 0 1 14:3 12
3. Stěbořice 4 0 1 15:6 12
4. Kobeřice B 4 0 1 12:7 12
5. Litultovice 4 0 1 11:8 12
6. Slavia Opava 3 0 2 19:12 9
7. Vřesina 3 0 2 15:11 9
8. Březová 3 0 2 10:7 9
9. Hlavnice 2 0 3 15:16 6
10. Dobroslavice 2 0 3 7:16 6
11. Otice 1 0 4 9:10 3
12. Hněvošice 0 0 5 5:19 0
13. Dolní Životice 0 0 5 4:19 0
14. Štítina 0 0 5 2:22 0

III. třída, skupina A

Služovice - Strahovice B 4:0 (2:0)
Bělá - Závada 6:2 (4:0)
Sudice - Bohuslavice B 2:5 (1:2)
Hať B - Kozmice B 1:1 (0:0)
Bolatice B - Oldřišov B 2:0 (1:0)
Darkovičky B - Dolní Benešov B 4:5 (2:3)

1. Bělá 4 1 0 21:7 13
2. Bolatice B 4 1 0 16:6 13
3. Dolní Benešov B 3 1 1 20:13 10
4. Oldřišov B 3 0 1 14:6 9
5. Služovice 2 0 2 13:9 6
6. Sudice 2 0 3 10:19 6
7. Závada 1 2 2 7:11 5
8. Hať B 1 2 2 8:16 5
9. Strahovice B 1 1 2 14:13 4
10. Darkovičky B 1 1 3 11:12 4
11. Kozmice B 1 1 2 6:14 4
12. Bohuslavice B 1 0 4 9:16 3
13. Štěpánkovice B 1 0 3 4:11 3

III. třída, skupina B

Vítkov B - Deštné 6:1 (4:0)
Moravice - Holasovice 0:6 (0:1)
Štáblovice - Vávrovice 1:4 (0:3)
Svobodné Heřmanice - Brumovice 2:6 (2:2)
Budišov nad Budišovkou B - Slavkov B 4:2 (1:1)
Radkov - Melč 0:5 (0:2)

1. Budišov nad Budišovkou B 4 0 1 22:7 12
2. Vávrovice 3 1 0 12:6 10
3. Holasovice 3 0 1 22:5 9
4. Slavkov B 3 0 1 24:10 9
5. Melč 3 0 0 15:4 9
6. Štáblovice 3 0 2 23:17 9
7. Brumovice 3 0 2 18:19 9
8. Vítkov B 2 0 3 18:15 6
9. Radkov 1 2 2 9:16 5
10. Moravice 1 0 4 8:17 3
11. Svobodné Heřmanice 1 0 4 8:21 3
12. Deštné 0 1 4 4:32 1
13. Sosnová 0 0 3 3:17 0

III. třída, skupina C

Komárov - Chvalíkovice 7:3 (5:2)
Skřipov - Raduň 1:0 (0:0)
Vávrovice B - Hrabyně 0:2 (0:1)
Větřkovice - Kyjovice 3:4 (1:2)
Horní Lhota - Pustá Polom B 3:2 (1:1)
Těškovice - Palhanec 8:0 (5:0)

1. Horní Lhota 4 1 0 11:6 13
2. Těškovice 4 0 0 22:2 12
3. Komárov 4 0 1 24:8 12
4. Pustá Polom B 4 0 1 20:5 12
5. Skřipov 2 2 1 7:7 8
6. Hrabyně 2 0 2 6:5 6
7. Kyjovice 2 0 2 8:11 6
8. Raduň 1 1 3 8:8 4
9. Vávrovice B 1 1 3 4:15 4
10. Palhanec 1 1 3 3:16 4
11. Budišovice 1 0 2 3:6 3
12. Chvalíkovice 0 0 4 5:12 0
13. Větřkovice 0 0 4 4:24 0

Autor: Redakce

11.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Co je malé, to je také milé

Michal Prokop

Kolotoč pestrého programu Bezručovy Opavy se dotáčí

Kino Orion mají i Helsinky

Hradecké kino Orion navázalo spolupráci se stejnojmenným kinem v Helsinkách.

Vychází bezručovská antologie

Jako v nebi, tak i na zemi. Tak se jmenuje nová antologie, která vychází k 150. výročí narození básníka Petra Bezruče.

AKTUALIZOVÁNO

Křižovatka u Bredy bude okružní

Řidičům v Opavě by se od tohoto čtvrtku mělo významně ulevit. Ve městě totiž u Obchodního centra Breda & Weinstein vznikne nová okružní křižovatka.

AKTUALIZOVÁNO

Zastupitelé si neodhlasovali program. Jednání bylo zrušeno

Pondělní zasedání bylo u konce zhruba po půlhodině. Zastupitelé by se měli znovu sejít během několika týdnů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení