VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

19.6.2017
SDÍLEJ:

Vřesina - Hlavnice 4:1Foto: Ondřej Karel Teichmann | www.ondys.cz

Krajský přebor

Krnov - Břidličná 2:0 (1:0)
Branky: 8. a 48. Čanecký

Frenštát pod Radhoštěm - Čeladná 2:0 (2:0)
Branky: 28. Bednář, 37. Špaček

Dětmarovice - Vendryně 6:2 (2:1)
Branky: 3., 54. a 83. Ristovský, 33. Zahatlan, 49. a 68. Ligocký - 19. a 76. Vlachovič

Bohumín - Kobeřice 8:0 (5:0)
Branky: 1. a 33. Hanus, 22. Nowinski, 26. a 42. Jatagandzidis, 49. Sittek, 85. Šedivý, 86. Poštulka

Šenov - Bruntál 3:0 (1:0)
Branky: 14. a 50. Bednář, 60. Babič

Orlová - Háj ve Slezsku 5:2 (1:1)
Branky: 10. Kolenko, 49., 54., 58. a 68. Tomáš - 28. Konvička (pen.), 57. Dao

Bílovec - Heřmanice 3:5 (1:4)
Branky: 16. a 61. Ronec, 50. Seidler - 26., 36. a 43. Půda, 39. Stanovský, 89. Effa

Český Těšín - Polanka 4:2 (2:0)
Branky: 18. Rac, 27. Konečný, 62. Folwarczny, 79. Lojek - 74. Valigůra, 90. Ševčík

1. Bohumín 21 4 5 67:26 67
2. Heřmanice 17 8 5 79:34 59
3. Čeladná 16 3 11 66:52 51
4. Český Tešín 14 9 7 55:34 51
5. Krnov 13 8 9 42:42 47
6. Bílovec 13 6 11 55:46 45
7. Háj ve Slezsku 13 6 11 55:46 45
8. Břidličná 12 6 12 62:59 42
9. Polanka 10 7 13 52:57 37
10. Dětmarovice 10 6 14 45:51 36
11. Bruntál 9 7 14 58:62 34
12. Šenov 10 4 16 46:68 34
13. Orlová 8 9 13 51:68 33
14. Frenštát pod Radhoštěm 9 5 16 46:67 32
15. Vendryně 8 7 15 53:78 31
16. Kobeřice 9 1 20 32:75 28

I.A třída, skupina A

Kravaře - Oldřišov 2:3 (1:1)
Branky: 23. Czerný, 79. Sabo - 34. Samek, 53. Šamárek, 88. Klement

Bolatice - Vítkov 4:2 (3:0)
Branky: 15. Monsberger, 18. a 79. Obrusník, 32. Boček - 69. Vlček, 89. Špok

Mokré Lazce - Jakubčovice 2:1 (2:0)
Branky: 6. Wojnar, 27. Wicki - 61. Ďurica

Krásné Loučky - Štěpánkovice 1:0 (1:0)
Branka: 18. Dvořák

Štítina - Stará Bělá 0:3 (0:2)
Branky: 9. Dziža, 26. Petrovský, 72. Petrík

Chlebičov - Bohuslavice 2:1 (1:0)
Branky: 33. Hollesch, 70. Sedláček - 85. Štefek

Darkovičky - Ludgeřovice 1:0 (0:0)
Branka: 88. Kremzer

1. Stará Bělá 17 6 3 65:28 57
2. Jakubčovice 13 4 9 58:42 43
3. Bolatice 13 4 9 41:30 43
4. Ludgeřovice 11 9 6 55:40 42
5. Darkovičky 11 8 7 46:35 41
6. Kravaře 12 4 10 60:44 40
7. Štítina 11 4 11 41:52 37
8. Chlebičov 10 5 11 41:44 35
9. Mokré Lazce 10 3 13 42:46 33
10. Oldřišov 9 6 11 54:61 33
11. Vítkov 10 2 14 51:47 32
12. Krásné Loučky 10 2 14 31:55 32
13. Štěpánkovice 9 4 13 43:54 31
14. Bohuslavice 2 7 17 30:80 13

I.B třída, skupina A

Velké Heraltice - Chomýž 6:0 (3:0)
Branky: 9. Zvardoň, 16. a 74. Šimon, 30., 70. a 82. Rolný

Velké Hoštice - Zlatníky 1:4 (1:2)
Branky: 13. Čavera - 7. a 51. Prejda, 24. Velecký, 89. Fajkus

Světlá Hora - Město Albrechtice 3:1 (1:0)
Branky: 31. a 49. Bocan, 83. Oslej - 75. Šupák

Karlovice - Bruntál B 5:4 (3:2)
Branky: 9. a 75. Burda, 25. Belej, 44. Šebesta, 86. Raiskup - 13. Charizanis (vl.), 16. a 55. Cabal, 51. Kaup (pen.)

Otice - Kylešovice 1:4 (1:1)
Branky: 31. Škrobánek - 8. Levay, 62. Pekárek, 74. Bolacký, 76. Mareček

Žimrovice - Slavkov 2:4 (1:2)
Branky: 20. Sigmund, 55. Kříž (pen.) - 5. Baláž, 16.(pen.) a 75. Gavenda, 86. Gloga

Suché Lazce - Úvalno 0:0

1. Slavkov 21 3 2 88:23 66
2. Velké Heraltice 17 6 3 85:35 57
3. Suché Lazce 14 5 6 59:37 47
4. Bruntál B 13 4 9 70:49 43
5. Žimrovice 12 6 8 65:55 42
6. Karlovice 11 3 12 65:66 36
7. Chomýž 11 2 13 43:59 35
8. Zlatníky 10 5 11 54:63 35
9. Město Albrechtice 9 4 13 45:55 31
10. Kylešovice 8 5 13 42:47 29
11. Velké Hoštice 9 2 15 43:82 29
12. Úvalno 8 1 16 46:75 25
13. Světlá Hora 7 1 18 34:80 22
14. Otice 4 7 15 36:59 19

I.B třída, skupina B

Kozmice - Píšť 0:2 (0:1)
Branky: 5. Moric (pen.), 86. Kupec

Vřesina - Velká Polom 3:1 (2:0)
Branky: 32. Livar, 38. a 47. Hloušek - 54. Mučka

Hať - Šilheřovice 2:4 (2:0)
Branky: 9. a 31. Chmelař - 56. a 83. Lasák, 69. Redzina, 90. Volný

Václavovice - Strahovice 3:1 (3:0)
Branky: 8. a 38. Berka, 34. Novotný - 66. Beneš

Chuchelná - Hrabová 5:6 (2:4)
Branky: 11. a 55. Kamrád, 26. Švec, 72. Lokaj, 76. Stefek - 9., 33. a 40. Gomola, 20. Nováček, 52. Odstrčilík, 68. Kotásek

Ostrava-Jih - Darkovice 3:2 (3:1)
Branky: 34. Zima, 40. Prokeš, 42. Gaži - 31. Tannenberger, 64. Vyletělek

Dolní Lhota - Svinov 5:2 (1:0)
Branky: 11. Stošek, 64. a 81. Souček, 74. Zdražila, 78. Pěchovič - 50. Renner, 71. Tomek

1. Hrabová 18 4 4 73:23 58
2. Vřesina 15 7 4 67:29 52
3. Ostrava-Jih 14 6 6 64:35 48
4. Velká Polom 14 2 10 44:34 44
5. Kozmice 14 2 10 59:46 44
6. Šilheřovice 12 5 9 51:48 41
7. Strahovice 11 3 12 41:43 36
8. Darkovice 9 8 9 44:39 35
9. Hať 10 3 13 44:52 33
10. Dolní Lhota 10 1 15 47:55 31
11. Chuchelná 7 7 12 47:64 28
12. Píšť 8 4 14 29:59 28
13. Václavovice 7 4 15 36:65 25
14. Svinov 4 2 20 21:75 14

Okresní přebor

Budišov nad Budišovkou - Bělá 8:3 (3:1)
Branky: 12. Siažík, 37., 54., 60. a 64. Modelský, 38. Pražák, Roman, 72. a 84. Kuric - 5. Pekárek, 77. David, 86. Papšík

Vřesina - Hlavnice 4:1 (3:1)
Branky: 8. Kolár, 27. a 51. Koval, 32. Boček - 33. Bulanda

Jakartovice - Kobeřice B 1:0 (0:0)
Branka: 75. Urban

Stěbořice - Hněvošice 7:2 (2:2)
Branky: 25. a 78. Fiedler Jakub, 38. a 64. Jamnický, 69. a 85. Graca, 80. Šmalec - 7. Cojg, 9. Brunclík

Slavia Opava - Pustá Polom B 2:1 (1:0)
Branky: 9. Frank, 89. Škrobánek (pen.) - 48. Kačírek

Hradec nad Moravicí - Malé Hoštice 4:2 (3:0)
Branky: 15. a Holuša, 24. Valenta, 46. Lichý - 56. Dušek (vl.), 86. Šafarčík

Vávrovice - Litultovice 0:0

1. Malé Hoštice 19 2 5 73:43 59
2. Hradec nad Moravicí 18 4 4 100:39 58
3. Stěbořice 15 5 6 80:45 50
4. Budišov nad Budišovkou 16 2 7 78:43 50
5. Vřesina 14 2 10 74:55 44
6. Hlavnice 13 4 9 72:63 43
7. Jakartovice 11 6 8 67:56 39
8. Litultovice 10 5 11 47:46 35
9. Slavia Opava 9 6 10 52:55 33
10. Hněvošice 10 1 14 63:78 31
11. Kobeřice B 10 1 14 39:60 31
12. Vávrovice 8 3 14 43:57 27
13. Pustá Polom B 3 3 20 27:76 12
14. Bělá 0 2 24 27:126 2

III. třída, skupina A

Služovice - Sudice 0:3 (0:2)
Štěpánkovice B - Oldřišov B 6:0 (3:0)
Darkovičky B - Závada 3:2 (2:0)
Bolatice B - Bohuslavice B 6:1 (1:0)
Strahovice B - Dolní Benešov B 1:7 (1:3)
Hať B - Darkovice B 3:2 (3:0)

1. Dobroslavice 16 2 5 68:35 50
2. Sudice 15 4 5 77:48 49
3. Bolatice B 14 2 8 76:49 44
4. Dolní Benešov B 14 1 9 73:48 43
5. Služovice 13 3 7 48:43 42
6. Bohuslavice B 13 2 8 70:43 41
7. Strahovice B 12 3 9 56:44 39
8. Darkovičky B 9 2 13 49:53 29
9. Závada 8 3 13 30:49 27
10. Oldřišov B 8 1 15 64:96 25
11. Darkovice B 6 3 14 34:66 21
12. Hať B 6 2 16 51:84 20
13. Štěpánkovice B 5 2 17 45:83 17

III. třída, skupina B

Holasovice - Slavkov B 3:1 (1:0)
Palhanec - Vávrovice B 3:1 (2:0)
Svobodné Heřmanice - Brumovice 0:6 (0:1)
Dolní Životice - Budišov nad Budišovkou B 5:1 (5:0)
Radkov - Melč 2:1 (0:1)
Deštné - Štáblovice 3:4 (2:2)
Sosnová - Moravice 5:2 (3:2)

1. Dolní Životice 25 0 1 138:27 75
2. Holasovice 22 1 3 114:22 67
3. Slavkov B 16 2 7 105:69 50
4. Brumovice 15 2 8 77:63 47
5. Štáblovice 16 1 8 86:58 43
6. Melč 11 3 11 67:66 36
7. Budišov nad Budišovkou B 10 3 12 62:64 33
8. Vávrovice B 10 1 14 51:72 31
9. Radkov 9 1 16 49:84 28
10. Sosnová 8 3 15 47:86 27
11. Palhanec 7 3 15 57:88 24
12. Deštné 5 3 17 42:87 18
13. Moravice 5 2 18 44:91 17
14. Svobodné Heřmanice 4 3 18 28:90 15

III. třída, skupina C

Březová - Kyjovice 6:0 (2:0)
Horní Lhota - Budišovice 4:4 (3:2)
Chvalíkovice - Skřipov 0:2 (0:1)
Komárov - Těškovice 3:2 (3:1)
Štítina B - Hrabyně 6:1 (4:0)

1. Březová 18 2 2 89:15 56
2. Těškovice 17 2 3 80:33 53
3. Horní Lhota 14 2 6 70:36 44
4. Komárov 11 4 7 65:55 37
5. Skřipov 10 5 7 51:34 35
6. Hrabyně 10 1 11 55:68 31
7. Budišovice 8 6 8 64:59 30
8. Štítina B 7 4 11 39:49 25
9. Kyjovice 6 6 10 40:58 24
10. Chvalíkovice 6 2 13 42:68 20
11. Raduň 4 3 14 48:68 15
12. Větřkovice 1 1 20 20:120 4

Autor: Redakce

19.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Do Kateřinek se po roce vrací prestižní Velká cena Opavy

Michal Balner
46

Doma jsem dlouho nebyl, přiznal elitní tyčkař Balner, odchovanec Sokola Opava

Organizátor běhu Breda city trail Jan Krejčíř: V sobotu může běžet celá rodina

/ROZHOVOR/ Už v sobotu odstartuje druhý ročník běhu Breda city trail. Na startu akce, která je určena pro celou rodinu, nebude chybět Česká Miss Earth pro rok 2015 Karolína Mališová nebo český basketbalový reprezentant a kapitán BK Opava Jakub Šiřina. 

Slezan v přípravě, Chalupa bekem

/FOTOGALERIE/ Dva přípravné zápasy má za sebou opavský Slezan. Svěřenci trenéra Antonína Plánovského nejdříve vyhráli ve Valašském Meziříčí a stejným výsledkem doma zdolali polský Janów.

Na Táborsko s Pavlem Zavadilem v sestavě

Favorit doma zaváhal. Opavští fotbalisté uhráli se Sokolovem pouze bezbrankovou remízu a přišli o první místo v tabulce Fortuna národní ligy. Už dnes je čeká další zápas, a to proti Táborsku.

Proti africkému moru bojují i vojenští veterináři z Hlučína

Na likvidování následků nákazy afickým morem prasat se podílejí ode dneška i vojenští veterináři z Hlučína.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení