VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

Region /3 x FOTOGALERIE, TABULKY/ - Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

23.6.2014
SDÍLEJ:

Oldřišov – Bolatice 1:5Foto: DENÍK / František Géla

MSFL

1. Opava 18 8 4 48:21 62
2. Olomouc B 17 6 7 57:31 57
3. Prostějov 15 6 9 53:41 51
4. Hulín 14 6 10 44:34 48
5. Zábřeh 13 9 8 44:35 48
6. Třebíč 12 9 9 29:28 45
7. Slovácko B 12 9 9 40:39 45
8. Uničov 10 8 12 39:38 38
9. Orlová 9 11 10 31:32 38
10. HFK Olomouc 10 8 12 39:35 38
11. Hlučín 10 6 14 33:42 36
12. Mikulovice 9 7 14 33:53 34
13. Zlín B 8 10 12 39:49 34
14. Kroměříž 8 9 13 42:38 33
15. Břeclav 7 7 16 25:46 28
16. Žďár nad Sázavou 6 5 19 31:65 23

Divize E

1. Lískovec 15 8 7 60:38 53
2. Opava B 15 6 9 53:44 51
3. Slavičín 14 7 9 43:38 49
4. Dolní Benešov 14 6 10 59:45 48
5. Mohelnice 13 9 8 37:26 48
6. Havířov 14 2 14 47:57 44
7. Petrovice 11 10 9 47:36 43
8. Brumov 12 6 12 44:50 42
9. Nový Jičín 12 5 13 41:50 41
10. Určice 10 8 12 36:41 38
11. Otrokovice 9 10 11 46:39 37
12. Přerov 10 7 13 42:45 37
13. Hranice 10 7 13 36:42 37
14. Valašské Meziříčí 11 3 16 50:59 36
15. Karviná B 10 5 15 42:50 35
16. Šumperk 5 11 14 33:56 26

Krajský přebor

Heřmanice - Pustá Polom 1:1 (0:1)
Branky: Strakoš – M. Šmíd

Petřkovice - Háj ve Slezsku 3:2 (2:2)
Branky: Václavík 2 (1 z penalty), Levčík – Janíček, Trupl

Polanka - Kravaře 0:5 (0:1)
Branky: Galvas 2, Sabo, Těžký, Valigůra

Český Těšín - Krnov 5:0 (3:0)
Branky: Trybulec, Mendrok (penalta), Sostřonek, Przyczko, Hradečný

MFK Vítkovice - Brušperk 6:1 (3:0)
Branky: Bystrý 2, Blucha 2, Husárik, Vítek – Zajac

Břidličná - Dětmarovice 0:2 (0:1)
Branky: Hrdlička, Polach

Rýmařov - Bohumín 2:0 (1:0)
Branky: Šupák, Tlapal

Frýdlant nad Ostravicí - Vendryně 1:0 (0:0)
Branka: Žáček

1. Rýmařov 22 4 4 70:26 70
2. Vítkovice 17 5 8 62:34 56
3. Kravaře 14 10 6 55:36 52
4. Pustá Polom 13 11 6 48:32 50
5. Petřkovice 12 10 8 43:45 46
6. Vendryně 12 7 11 52:43 43
7. Krnov 12 7 11 57:57 43
8. Frýdlant nad Ostravicí 11 8 11 50:52 41
9. Bohumín 12 4 14 45:40 40
10. Dětmarovice 11 7 12 47:43 40
11. Český Těšín 11 4 15 42:52 37
12. Polanka 9 7 14 33:50 34
13. Háj ve Slezsku 7 11 12 50:65 32
14. Heřmanice 7 11 12 33:46 32
15. Břidličná 9 2 19 39:67 29
16. Brušperk 5 4 21 31:69 19

I.A třída, skupina A

Olympia Bruntál – Vítkov 3:2 (0:0)
Branky: 79. Kaup, 81. Cabal, 84. Krajčovič – 72. Pavlica, 77. Cihlář

Ludgeřovice – Kylešovice 3:2 (2:0)
Branky: 11. Strakoš, 27. Dědič, 68. z pen. Švec – 60. z pen. Čavera, 89. Sedláček

Štítina – Slavkov 2:1 (0:1)
Branky: 79. Kožušník, 89. Maloch – 45. Král

Bílovec – Kozmice 3:0 (2:0)
Branky: 8. Malina, 30. Štverka, 68. Seman

Markvartovice – Mokré Lazce 2:2 (1:1)
Branky: 9. Zbořil, 90+4. Veselý – 22. Žurek, 56. Brunclík

Píšť – Kobeřice 1:5 (0:3)
Branky: 60. Růžička – 15. Boček, 42. Wirth, 44. Šimeček, 70. vlastní, 79. Stuchlík

Oldřišov – Bolatice 1:5 (1:2)
Branky: 17. Blahetka – 22. Kotík, 30. Florián, 47. a 56. M. Ballarin, 76. Nawrath

1. Kobeřice 16 4 6 69:27 52
2. Markvartovice 14 8 4 63:24 50
3. Mokré Lazce 13 10 3 55:41 49
4. Bílovec 15 3 8 41:23 48
5. Bolatice 12 8 6 45:28 44
6. Štítina 13 5 8 37:36 44
7. Vítkov 10 9 7 41:38 39
8. Kylešovice 10 4 12 47:52 34
9. Oldřišov 8 5 13 32:52 29
10. Slavkov 8 4 14 36:42 28
11. Píšť 8 3 15 25:55 27
12. Olympia Bruntál 6 5 15 41:61 23
13. Ludgeřovice 6 3 17 31:63 21
14. Kozmice 5 5 16 33:54 20

I.B třída, skupina A

Zlatníky – Jindřichov 6:1 (2:0)
Branky: 17., 60. a 80. Fajkus, 44. T. Řehulka, 70. Prejda, 74. Kavan – 85. Hanslík

Chlebičov – Krásné Loučky 2:0 (1:0)
Branky: 15. a 56. Prohászka

Slavia Opava – Štěpánkovice 1:1 (0:0)
Branky: 46. Maisel – 90+2. Schwalbe

Město Albrechtice – Otice 4:2 (2:1)
Branky: 2. a 6. Přecechtěl, 53. Burda, 90+2. Burian – 27. Mareth, 83. M. Byrtus

Velké Heraltice – Chuchelná 3:1 (2:0)
Branky: 20. Kotrs, 36. Zemborski, 71. Piatkevič – 72. Nedvěd

Velké Hoštice – Slavoj Bruntál 0:1 (0:1)
Branka: 15. Píca

Dolní Moravice – Úvalno 3:5 (1:2)
Branky: Vajdík 2, Pohanka – Matwiov 2, K. Sovadina, Žitník, Čandas

1. Štěpánkovice 16 6 4 68:42 54
2. Chlebičov 15 7 4 46:24 52
3. Město Albrechtice 13 5 8 59:41 44
4. Slavoj Bruntál 12 4 10 46:48 40
5. Otice 11 7 8 57:37 40
6. Velké Heraltice 9 12 5 42:34 39
7. Slavia Opava 10 5 11 51:47 35
8. Velké Hoštice 10 4 12 50:54 34
9. Chuchelná 9 6 11 50:46 33
10. Úvalno 10 3 13 51:63 33
11. Krásné Loučky 8 7 11 50:53 31
12. Zlatníky 8 5 13 47:58 29
13. Dolní Moravice 7 7 12 42:56 28
14. Jindřichov 2 6 18 27:83 12

I.B třída, skupina B

Darkovičky – Dolní Lhota 6:1 (2:0)
Branky: 20. z pen. a 60. z pen. Turanský, 40., 79. a 80. Felgenträger, 90. M. Ondič – 76. Tzuslo

Strahovice – Hrabová 1:2 (0:2)
Branky: 76. Hanzlík – 14. Nováček, 18. Forman

Stará Bělá – Hať 1:1 (1:0)
Branky: 12. O. Pytlík – 60. Chmelař

Velká Polom – Darkovice 1:1 (0:1)
Branky: 70. P. Sztefek – 35. T. Miketa

Bohuslavice – Václavovice 2:1 (1:1)
Branky: 12. a 66. Sebrala – 45. Novotný

Ostrava-Jih – Šilheřovice 2:1 (1:0)
Branky: 26. Čajka, 84. Handzlík – 69. Jakubec

Vřesina – Klimkovice 7:1 (3:1)
Branky: Adam Hruzík 2, Výšek 2, Sasko, Babič, Antonín Hruzík – Bača

1. Hrabová 17 4 5 73:23 55
2. Darkovičky 17 4 5 65:32 55
3. Vřesina 17 2 7 67:34 53
4. Dolní Lhota 12 5 9 57:48 41
5. Ostrava-Jih 11 7 8 50:50 40
6. Hať 10 7 9 43:40 27
7. Bohuslavice 11 4 11 54:64 27
8. Darkovice 9 8 9 50:47 25
9. Václavovice 9 5 12 46:49 32
10. Šilheřovice 9 5 12 42:51 32
11. Velká Polom 7 8 11 50:59 29
12. Stará Bělá 6 8 12 54:64 26
13. Strahovice 6 4 16 35:62 22
14. Klimkovice 4 3 19 39:102 15

Okresní přebor

Žimrovice – Stěbořice 2:2 (1:1)
Branky: 24. L. Škrobánek, 57. P. Martinák – 44. Josefus, 56. Šmalec.

Skřipov – Dolní Benešov B 3:1 (1:1)
Branky: 30. R. Kubánek, 57. Drašák, 84. Černý – 20. Kozelek

Hněvošice – Pustá Polom B 0:3 (0:2)
Branky: 6. J. Hendrych, 16. A. Kubala, 73. Kňura

Malé Hoštice – Služovice 5:0 (2:0)
Branky: 20., 30., 65. a 80. Šafarčík, 55. Mlýnek

Suché Lazce – Jakartovice 2:3 (2:2)
Branky: 16. Hřivnáč, 30. z pen. Vlha – 4. Palkovič, 31. Urban, 90+1. Janech (vlastní)

Kobeřice B – Hradec nad Moravicí 2:1 (1:0)
Branky: 20. Vidlák, 58. Bedrich – 89. Žurek

Litultovice – Vřesina 3:3 (1:2)
Branky: Tengler, Doležel, Bělaška – P. Boček, V. Kocián, Richter

1. Žimrovice 20 4 2 70:25 64
2. Stěbořice 18 2 6 85:41 56
3. Pustá Polom B 14 5 7 49:31 47
4. Jakartovice 13 2 11 48:46 41
5. Litultovice 12 4 10 54:50 40
6. Hradec nad Moravicí 12 4 10 48:53 40
7. Skřipov 11 3 12 51:58 36
8. Vřesina 9 6 11 53:50 33
9. Malé Hoštice 10 2 14 54:54 32
10. Dolní Benešov B 9 4 13 50:53 31
11. Kobeřice B 8 7 11 33:47 31
12. Hněvošice 8 4 14 38:63 28
13. Suché Lazce 7 3 16 38:70 24
14. Služovice 5 2 19 31:61 17

III. třída, skupina A

Chlebičov B – Budišovice 7:1
Strahovice B – Dobroslavice 2:1
Kozmice B – Bělá 3:5
Bohuslavice B – Komárov 2:3
Oldřišov B – Bolatice B 4:4
Štěpánkovice B – Sudice 7:5

1. Bolatice B 17 4 3 78:33 55
2. Bělá 14 4 6 85:53 46
3. Sudice 14 4 6 80:55 46
4. Chlebičov B 12 4 8 67:41 40
5. Budišovice 12 3 9 58:47 39
6. Oldřišov B 11 3 10 62:52 36
7. Bohuslavice B 11 3 10 52:60 36
8. Komárov 10 4 10 58:64 34
9. Štěpánkovice B 10 3 11 62:67 33
10. Píšť B 7 6 11 43:66 27
11. Strahovice B 7 3 14 31:53 24
12. Dobroslavice 3 6 15 47:70 15
13. Kozmice B 3 3 18 40:102 12

III. třída, skupina B

Brumovice – Vítkov B 3:0
Nové Sedlice – Melč 1:3
Chvalíkovice – Kyjovice 2:0
Dolní Životice – Budišov nad Budišovkou 4:7
Hlavnice - Březová 3:1
Vávrovice – Slavkov B 8:2
Holasovice volno

1. Budišov nad Budišovkou 16 5 3 85:33 53
2. Vávrovice 15 4 5 75:42 49
3. Hlavnice 15 3 6 64:35 48
4. Březová 14 3 7 57:42 45
5. Vítkov B 10 6 8 47:34 36
6. Melč 10 6 8 45:40 36
7. Brumovice 9 4 11 44:62 31
8. Kyjovice 9 3 12 40:56 30
9. Chvalíkovice 9 2 13 42:54 29
10. Holasovice 8 4 12 41:44 28
11. Nové Sedlice 8 3 13 44:49 27
12. Dolní Životice 8 1 15 53:81 25
13. Slavkov B 2 2 20 20:85 8

IV. třída, skupina A

1. Štítina B 16 4 2 60:21 52
2. Závada 17 0 5 72:26 51
3. Háj ve Slezsku B 12 5 5 83:39 41
4. Darkovice B 11 5 6 50:33 38
5. Horní Lhota 10 3 9 47:43 33
6. Hrabyně 9 6 7 57:47 33
7. Velké Hoštice B 8 7 7 64:46 31
8. Hať B 10 1 11 46:56 31
9. Služovice B 7 2 13 46:68 23
10. Chuchelná B 6 5 11 39:61 23
11. Šilheřovice B 4 5 13 36:63 17
12. Rohov 0 1 21 20:117 1

IV. třída, skupina B

1. Slavia Opava B 17 2 3 96:33 53
2. Štáblovice 16 4 2 95:33 52
3. Těškovice 16 2 4 86:29 50
4. Klokočov 11 2 9 65:49 35
5. Sosnová 11 2 9 51:53 35
6. Malé Hoštice B 10 2 10 67:73 32
7. Vávrovice B 7 6 9 35:64 27
8. Palhanec 8 2 12 34:58 26
9. Deštné 6 4 12 30:64 22
10. Budišov nad Budišovkou B 6 3 13 46:67 21
11. Radkov 4 2 16 27:81 14
12. Moravice 3 3 16 44:72 12

Autor: Redakce

23.6.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Milan Čichoň

ON-LINE rozhovor s Milanem Čichoněm, kandidátem ČSSD na poslance PČR

Ilustrační foto.

Houbař ztratil v lese zbraň, policisté ji našli

Deblkanoisté Kašpar s Mrůzkem se chtějí probojovat do seniorské reprezentace

Talentovaní opavští deblkanoisté Albert Kašpar s Vojtěchem Mrůzkem mají za sebou velmi dobrou sezonu a pro tu příští mají jasný cíl.

Hubertova jízda opět lámala rekordy

Na začátku bylo rozhodnutí, že jízdu v bryčce přenechám kolegovi fotografovi. Nakonec se ale ve mně hnulo reportérské svědomí a díky laskavosti rodiny Binarovy ze Skřipova jsem se také mohl „nalodit“ a Selskou Hubertovu jízdu absolvovat v jejich voze.

Tento týden představíme prvňáčky ze ZŠ Šrámkova a ZŠ Kylešovice

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

Souhrn fotbalového víkendu

/3 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení