VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

Region /4 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ - Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

26.5.2014
SDÍLEJ:

Služovice – Hradec nad Moravicí 0:1Foto: DENÍK / František Géla

..podrobnosti k jednotlivým zápasům najdete v úterním Opavském a Hlučínském Deníku a Regionu..

MSFL

Hlučín – Orlová 3:1
podrobnosti zde

Hulín – Opava 1:0
podrobnosti zde

Prostějov – Mikulovice 1:2 (1:0)
Branky: 18. Mazouch – 84. Švancer z pen. 86. Eršil

HFK Olomouc – Uničov 0:2 (0:1)
Branky: 21. a 79. Richter

Kroměříž – Třebíč 0:1 (0:1)
Branka: 11. Dobrovolný

Slovácko B – Žďár nad Sázavou 4:2 (2:0)
Branky: 27. Michna, 31. Fojtášek, 52. Rada z pen., 78. Sadílek – 58. Bureš, 75. Turek

Zlín B – Břeclav 3:2 (1:2)
Branky: 33. Kurtin, 52. Bartolomeu, 89. Chwaszcz – 7. a 42. Jukl

Zábřeh – Olomouc B 3:0 (0:0)
Branky: 63. Čep, 68. Bačík, 69. Binar

1. Opava 15 8 4 41:20 53
2. Olomouc B 15 5 7 52:29 50
3. Prostějov 14 6 7 48:36 48
4. Slovácko B 12 9 7 39:35 45
5. Třebíč 12 7 8 27:25 43
6. Zábřeh 11 9 7 39:31 42
7. Hulín 12 5 10 38:31 41
8. HFK Olomouc 10 6 11 38:31 36
9. Uničov 9 8 10 33:32 35
10. Mikulovice 9 7 11 33:46 34
11. Hlučín 9 6 12 29:38 33
12. Orlová 7 10 9 26:28 31
13. Zlín B 7 9 11 34:43 30
14. Kroměříž 7 7 13 38:36 28
15. Břeclav 5 7 15 25:58 22
16. Žďár nad Sázavou 5 5 17 25:58 20

Divize E

Mohelnice – Opava B 1:3 (0:1)
Branky: 83. Hornich – 45. a 68. Němec, 79. Továrek

Brumov – Dolní Benešov 1:0 (1:0)
Branka: 1. Horáček

Karviná B – Slavičín 2:0 (1:0)
Branky: 20. a 63. Siekiera

Přerov – Šumperk 3:3 (2:2)
Branky: 10. Zaoral, 24. Koutný, 79. Václavíček – 42. a 83. (penalta) Konečný, 45. Váňa

Nový Jičín – Určice 3:2 (2:1)
Branky: 2. Moravčík, 39. Nippert, 74. Rybařík – 25. T. Zapletal, 51. Svozil

Petrovice – Hranice 1:1 (1:1)
Branky: 39. Dittrich (penalta) – 32. Ferenc

Havířov – Otrokovice 0:3 (0:1)
Branky: 23. Silný, 74. Dobeš, 90. Tomšů

Lískovec – Valašské Meziříčí 3:1 (0:1)
Branky: 53. Javorek, 73. Schroner, 90. Curylo – 22. Horák

1. Opava B 14 5 8 49:38 47
2. Slavičín 13 6 8 37:33 45
3. Lískovec 12 8 7 53:36 44
4. Mohelnice 12 7 8 35:26 43
5. Dolní Benešov 12 5 10 50:39 41
6. Nový Jičín 12 5 10 38:40 41
7. Havířov 13 2 12 38:48 41
8. Petrovice 10 9 8 40:30 39
9. Určice 10 8 9 33:31 38
10. Brumov 11 5 11 37:44 38
11. Hranice 9 7 11 33:38 34
12. Otrokovice 8 8 11 42:37 32
13. Přerov 8 7 12 36:39 31
14.. Karviná B 9 4 14 33:44 31
15. Valašské Meziříčí 9 3 15 41:51 30
16. Šumperk 5 9 13 30:51 24

Krajský přebor

Háj ve Slezsku – Bohumín 4:3 (1:1)
Branky: Kiša 2, Žůrek, Lukeš – Kubinski, Jatagandzidis, Sittek

Pustá Polom – Vendryně 2:1 (1:1)
Branky: Kosňovský, M. Šmíd – Hanus

Kravaře – Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (0:0)
Branky: Galvas, Baránek, vlastní

Krnov – Rýmařov 0:3 (0:1)
Branky: Ondruška 2, R. Šašinka

Brušperk – Dětmarovice 0:2 (0:0)
Branky: Punčochář, Šuster

Břidličná – MFK Vítkovice 3:1 (1:0)
Branky: vlastní 2, Holčák – Horváth

Český Těšín – Petřkovice 1:1 (0:0)
Branky: Rac – Tomek

Polanka – Heřmanice 2:0 (0:0)
Branky: Stanovský, Vyležík

1. Rýmařov 19 3 3 57:22 60
2. Vítkovice 15 3 8 51:30 48
3. Kravaře 13 8 4 44:25 47
4. Pustá Polom 11 9 5 44:28 42
5. Petřkovice 10 9 6 31:33 39
6. Vendryně 10 6 9 45:37 36
7. Krnov 10 6 9 48:43 36
8. Dětmarovice 9 7 9 39:38 34
9. Bohumín 9 4 12 40:36 31
10. Frýdlant nad Ostravicí 8 7 10 39:44 31
11. Háj ve Slezsku 6 10 9 42:53 28
12. Český Těšín 8 4 14 31:49 28
13. Břidličná 8 2 15 35:56 26
14. Heřmanice 5 10 10 27:38 25
15. Polanka 6 7 12 28:40 25
16. Brušperk 5 3 17 26:55 18

I.A třída, skupina A

Mokré Lazce – Oldřišov 1:0 (0:0)
Branka: 90+2. J. Galvas

Kylešovice – Štítina 2:1 (1:1)
Branky: 34. a 74. Mužík – 48. Thomas

Olympia Bruntál – Ludgeřovice 1:5 (0:2)
Branky: 70. – 4. Šupolík, 22. Pientka, 80. a 90. Starý, 86. Dědič

Kozmice – Slavkov 2:3 (0:1)
Branky: 51. a 89. J. Janík – 5. Borunský, 64. Král, 72. Dietrich

Kobeřice – Bílovec 0:2 (0:0)
Branky: 53. Štverka, 82. Kocmich

Píšť – Markvartovice 0:5 (0:1)
Branky: 20., 68. a 76. Ferenc, 62. Kremzer, 73. Zbořil

Bolatice – Vítkov 1:0 (0:0)
Branka: 50. Gaida

1. Mokré Lazce 12 7 2 48:30 43
2. Kobeřice 13 3 6 50:24 42
3. Markvartovice 12 5 4 45:18 41
4. Bílovec 12 2 7 32:18 38
5. Vítkov 10 6 5 35:25 36
6. Bolatice 9 7 6 35:27 34
7. Štítina 10 4 7 26:30 34
8. Kylešovice 10 3 8 43:36 33
9. Oldřišov 8 4 10 29:40 28
10. Píšť 8 2 11 22:42 26
11. Slavkov 6 2 13 28:38 20
12. Olympia Bruntál 4 4 13 31:48 16
13. Kozmice 4 4 14 28:47 16
14. Ludgeřovice 4 1 16 24:53 13

I.B třída, skupina A

Úvalno – Velké Hoštice 3:0 (2:0)
Branky: 23. Ryška, 36. Žitník, 83. T. Tkáč

Chlebičov – Dolní Moravice 3:1 (3:0)
Branky: 15. Klajmon, 20. a 25. David – 80. A. Vajdík

Otice – Velké Heraltice 2:2 (0:1)
Branky: 55. Mareth, 60. Lindovský – 44. Piatkevič, 48. Zemborski

Štěpánkovice – Zlatníky 4:1 (2:0)
Branky: 25. a 82. Smažík, 30. a 81. Schwalbe – 47. Fajkus

Slavia Opava – Město Albrechtice 2:3 (1:0)
Branky: 41. Maisel, 73. Ptáček – 55. Burian, 57. Baczke, 71. Přecechtěl

Chuchelná – Krásné Loučky 3:3 (3:0)
Branky: 4. Lejnar, 18. Valenta, 37. Nedvěd – 54. Pobucký, 62. Lalák, 74. Fiurášek

1. Štěpánkovice 14 3 4 57:35 45
2. Chlebičov 13 6 2 39:18 45
3. Město Albrechtice 10 3 8 48:36 33
4. Otice 8 7 6 45:29 31
5. Slavia Opava 9 4 8 46:34 31
6. Velké Hoštice 9 4 8 43:43 31
7. Slavoj Bruntál 9 4 8 39:41 31
8. Velké Heraltice 6 12 3 34:27 30
9. Krásné Loučky 7 6 8 43:43 27
10. Chuchelná 6 6 9 37:37 24
11. Úvalno 7 3 11 40:56 24
12. Dolní Moravice 5 6 10 29:45 21
13. Zlatníky 5 4 12 36:51 19
14. Jindřichov 2 6 13 23:64 12

I.B třída, skupina B

Václavovice – Hať 3:2 (1:1)
Branky: 18. Hájek, 35. z pen. Langer, 88. Škrkoň – 40. a 62. D. Plaček

Ostrava-Jih – Velká Polom 3:0 (1:0)
Branky: 12. Korbačka, 80. Schüler, 85. Handzlík

Darkovice – Vřesina 1:2 (0:2)
Branky: 85. Plaček – 15. Hloušek, 40. Řehák

Klimkovice – Dolní Lhota 2:6 (2:2)
Branky: 7. Neuwirth, 25. z pen. Vostárek – 6. a 79. Chadziandoniju, 33., 68. a 81. z pen. Sliž, 74. Orlík

Šilheřovice – Bohuslavice 2:3 (2:2)
Branky: 10. a 16. Machala – 13. Tchuř, 25. Heiduk, 60. J. Kocián

Darkovičky – Strahovice 5:0 (3:0)
Branky: 10. a 18. Felgenträger, 29. Buchvaldek, 54. a 68. Lomozník

Hrabová – Stará Bělá 3:1 (3:0)
Branky: Mohelník Nováček, Forman – Kožík

1. Hrabová 14 3 4 63:18 45
2. Vřesina 14 2 5 54:26 44
3. Darkovičky 13 4 5 50:30 43
4. Ostrava-Jih 10 6 6 44:41 36
5. Bohuslavice 10 4 8 50:53 34
6. Dolní Lhota 9 5 7 46:35 32
7. Šilheřovice 9 5 7 39:39 32
8. Darkovice 8 5 9 42:41 29
9. Hať 7 6 8 35:33 27
10. Václavovice 7 4 10 37:44 25
11. Velká Polom 6 6 9 42:48 24
12. Stará Bělá 5 6 11 44:57 21
13. Strahovice 5 3 14 28:54 18
14. Klimkovice 2 3 16 27:82 9

Okresní přebor

Stěbořice – Suché Lazce 4:0 (2:0)
Branky: 32., 66. a 82. Kokošek, 41. Šmalec

Jakartovice – Vřesina 2:1 (1:0)
Branky: 13. a 48. Holub – 88. Boček

Pustá Polom B – Kobeřice B 2:1 (0:1)
Branky: 55. Kostka, 74. V. Hendrych – 6. z pen. Mrovec

Skřipov – Žimrovice 0:3 (0:3)
Branky: 10. L. Škrobánek, 17. V. Škrobánek, 27. Eller

Služovice – Hradec nad Moravicí 0:1 (0:1)
Branka: 36. Krejza

Dolní Benešov B – Malé Hoštice 2:1 (2:0)
Branky: 20. Lokoč, 35. Stříbný – 57. Šafarčík

Litultovice – Hněvošice 3:0 (1:0)
Branky: 4. a 85. obě z pen. Haas, 78. Chovanec

1. Žimrovice 17 2 2 62:23 53
2. Stěbořice 15 0 6 65:33 45
3. Pustá Polom B 12 3 6 41:28 39
4. Litultovice 11 3 8 46:41 36
5. Jakartovice 11 2 8 39:32 35
6. Skřipov 10 1 11 43:50 31
7. Hradec nad Moravicí 9 3 9 39:48 30
8. Malé Hoštice 9 2 11 45:43 29
9. Vřesina 8 4 9 41:40 28
10. Dolní Benešov B 8 2 11 42:42 26
11. Hněvošice 7 3 12 32:49 24
12. Kobeřice B 5 7 9 21:34 22
13. Suché Lazce 5 2 14 30:63 17
14. Služovice 4 2 15 27:48 14

III. třída, skupina A

Bolatice B – Budišovice 4:0
Komárov – Sudice 3:5
Bělá - Štěpánkovice B 7:2
Dobroslavice – Oldřišov B 2:4
Chlebičov B – Kozmice B 6:1
Píšť B – Strahovice B 3:2
Bohuslavice B volno

1. Bolatice B 15 1 3 65:26 46
2. Sudice 14 3 3 72:37 45
3. Bělá 12 3 5 71:43 39
4. Chlebičov B 10 4 6 51:32 34
5. Budišovice 9 3 7 45:35 30
6. Oldřišov B 9 2 9 48:43 29
7. Bohuslavice B 9 2 8 42:51 29
8. Komárov 7 4 8 45:52 25
9. Štěpánkovice B 7 2 10 47:56 23
10. Píšť B 6 5 9 32:52 23
11. Strahovice B 4 3 13 22:45 15
12. Kozmice B 3 3 14 35:80 12
13. Dobroslavice 2 5 12 37:60 11

III. třída, skupina B

Březová – Vítkov B 1:1
Budišov nad Budišovkou – Slavkov B 10:0
Kyjovice - Vávrovice 4:3
Melč – Hlavnice 2:2
Brumovice – Chvalíkovice 0:0
Holasovice – Nové Sedlice 4:1
Dolní Životice volno

1. Budišov nad Budišovkou 13 4 2 66:22 43
2. Vávrovice 13 2 5 58:34 41
3. Hlavnice 13 2 5 52:30 41
4. Březová 11 3 5 40:31 36
5. Vítkov B 8 5 6 38:24 29
6. Melč 8 4 8 36:34 28
7. Nové Sedlice 7 3 10 35:42 24
8. Dolní Životice 8 0 11 44:60 24
9. Brumovice 7 3 10 35:51 24
10. Holasovice 7 2 11 31:35 23
11. Chvalíkovice 7 2 11 36:45 23
12. Kyjovice 6 2 11 28:50 20
13. Slavkov B 2 2 15 15:56 8

IV. třída, skupina A

Háj ve Slezsku B - Hať B 10:0
Závada – Darkovice B 3:2
Hrabyně - Chuchelná B 2:1
Rohov – Služovice B 2:3
Horní Lhota – Štítina B 1:3
Velké Hoštice B - Šilheřovice B 10:2

1. Závada 15 0 4 63:22 45
2. Štítina B 12 4 2 43:20 40
3. Háj ve Slezsku B 9 5 4 64:35 32
4. Horní Lhota 10 2 6 41:29 32
5. Hrabyně 8 6 4 53:37 30
6. Darkovice B 8 4 6 39:25 28
7. Velké Hoštice B 7 5 6 53:35 26
8. Hať B 8 1 9 39:48 25
9. Chuchelná B 5 3 10 33:56 18
10. Služovice B 5 2 11 35:55 17
11. Šilheřovice B 3 5 10 34:52 14
12. Rohov 0 1 18 16:99 1

IV. třída, skupina B

Vávrovice B – Moravice 2:1
Deštné – Sosnová 1:4
Radkov – Těškovice 0:4
Budišov nad Budišovkou B – Palhanec 3:1
Malé Hoštice B – Klokočov 5:2
Štáblovice – Slavia Opava B 2:2

1. Těškovice 14 2 2 72:19 44
2. Slavia Opava B 14 2 2 76:28 44
3. Štáblovice 13 3 2 76:27 42
4. Klokočov 10 2 6 58:28 32
5. Malé Hoštice B 8 2 9 40:67 26
6. Palhanec 8 2 8 30:37 26
7. Vávrovice B 7 5 7 32:56 26
8. Sosnová 8 1 9 40:51 25
9. Budišov nad Budišovkou B 5 2 11 35:54 17
10. Deštné 4 2 12 20:59 14
11. Moravice 2 3 13 38:59 9
12. Radkov 2 2 14 21:73 8

Autor: Redakce

26.5.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zápas 5. kola Fortuna národní ligy SFC Opava - FC MAS Táborsko 22. srpna 2017 v Opavě.
AKTUALIZOVÁNO
1 50

II. liga: Opava - Táborsko 2:1

Dominik Půda se narodil 16. srpna 2017, vážil 3,41 kilogramů a měřil 52 centimetrů. Rodiče Hana a Dušan z Vávrovic mu synovi přejí hlavně štěstí, zdraví a lásku.
16

Tak už jsme na světě

Do Kateřinek se po roce vrací prestižní Velká cena Opavy

/POZVÁNKA/ Do areálu Jezdeckého klubu Opava-Kateřinky se budou tuto středu sjíždět závodníci se svými koňmi na čtyřdenní parkurový maraton. 

Doma jsem dlouho nebyl, přiznal elitní tyčkař Balner, odchovanec Sokola Opava

/ROZHOVOR/ Odchovanec opavského Sokola a elitní český tyčkař Michal Balner říká: "Když to půjde, budu skákat dále."

Organizátor běhu Breda city trail Jan Krejčíř: V sobotu může běžet celá rodina

/ROZHOVOR/ Už v sobotu odstartuje druhý ročník běhu Breda city trail. Na startu akce, která je určena pro celou rodinu, nebude chybět Česká Miss Earth pro rok 2015 Karolína Mališová nebo český basketbalový reprezentant a kapitán BK Opava Jakub Šiřina. 

Slezan v přípravě, Chalupa bekem

/FOTOGALERIE/ Dva přípravné zápasy má za sebou opavský Slezan. Svěřenci trenéra Antonína Plánovského nejdříve vyhráli ve Valašském Meziříčí a stejným výsledkem doma zdolali polský Janów.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení