HOKEJ: Opava - Valašské Meziříčí 3:1

/FOTOGALERIE/ Hokejisté Slezanu mají tři body. S Valašským Meziříčím sice prohráli první třetinu, ale v dalších dvou už byli úspěšnější a nad týmem trenéra Romana Čechmánka vyhráli 3:1.

12.12.2016

HK Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí 3:1Foto: DENÍK / Petr Widenka

První třetina nabídla prořídlým tribunám jednu branku, když se v přesilovce trefil hostující Dvořák. „Valašské Meziříčí je soupeř, který nám vůbec nesedí. Zápasy s tímto týmem mají vždy totožný scénář, jsou vyrovnané až do konce," řekl trenér Slezanu Pavel Hulva.

V prostřední části vyrovnal Wolf. Klíčový moment zápasu přišel jedenáct minut před koncem normální hrací doby. Slezané hráli dvojnásobnou přesilovku, kterou využil Selingr. „Přesilovka byla klíčová. Jsem rád, že se nám ji podařilo využít. Pro nás to jsou důležité tři body, Valaši mají silný tým," podotkl Hulva.

Valaši v závěru sáhli ke hře bez gólmana, sami ale inkasovali. Do opuštěné klece se trefil Chalupa.

HK Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 25. Wolf (Slavík), 49. Selingr (Chalupa, Galvas), 60. Chalupa (Galvas) – 13. Dvořák (Kývala). Rozhodčí: Šutara – Vengřín, Konvička. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. Diváků: 200
Opava: Šafránek – Galvas, T. Černý, Slavík, Holík, Mosler, Tuma – Wolf, Polok, Selingr – Grygar, Chalupa, Vítek – Herman, Pavelek, L. Černý – Štindl. Trenér: Pavel Hulva

12.12.2016 VSTUP DO DISKUSE

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

ON-LINE rozhovor s Milanem Čichoněm, kandidátem ČSSD na poslance PČR

Tento týden představíme prvňáčky ze ZŠ Šrámkova a ZŠ Kylešovice

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

/3 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.