HOKEJ: Opava - Valašské Meziříčí 3:1

/FOTOGALERIE/ Hokejisté Slezanu mají tři body. S Valašským Meziříčím sice prohráli první třetinu, ale v dalších dvou už byli úspěšnější a nad týmem trenéra Romana Čechmánka vyhráli 3:1.

12.12.2016

HK Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí 3:1Foto: DENÍK / Petr Widenka

První třetina nabídla prořídlým tribunám jednu branku, když se v přesilovce trefil hostující Dvořák. „Valašské Meziříčí je soupeř, který nám vůbec nesedí. Zápasy s tímto týmem mají vždy totožný scénář, jsou vyrovnané až do konce," řekl trenér Slezanu Pavel Hulva.

V prostřední části vyrovnal Wolf. Klíčový moment zápasu přišel jedenáct minut před koncem normální hrací doby. Slezané hráli dvojnásobnou přesilovku, kterou využil Selingr. „Přesilovka byla klíčová. Jsem rád, že se nám ji podařilo využít. Pro nás to jsou důležité tři body, Valaši mají silný tým," podotkl Hulva.

Valaši v závěru sáhli ke hře bez gólmana, sami ale inkasovali. Do opuštěné klece se trefil Chalupa.

HK Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 25. Wolf (Slavík), 49. Selingr (Chalupa, Galvas), 60. Chalupa (Galvas) – 13. Dvořák (Kývala). Rozhodčí: Šutara – Vengřín, Konvička. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. Diváků: 200
Opava: Šafránek – Galvas, T. Černý, Slavík, Holík, Mosler, Tuma – Wolf, Polok, Selingr – Grygar, Chalupa, Vítek – Herman, Pavelek, L. Černý – Štindl. Trenér: Pavel Hulva

12.12.2016 VSTUP DO DISKUSE

Opavsko: medu je málo, někde zdraží

Roman Skuhravý

Opava chce potvrdit výhru z Ústí

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Do nejvyšších partií Jeseníků vyráží v těchto týdnech parta s křovinořezy. V chráněných lokalitách sekají borůvčí.

Opavské chytré zastávky už jsou ve zkušebním provozu

Celkem na čtyřech zastávkách městské hromadné dopravy v Opavě byly během uplynulých dní nainstalovány takzvané inteligentní zastávky.