Trenér Pavel Hulva nasadil do hry i nové posily, útočníky Kilnara se Sysalou. Valaši si v první třetině vytvořili dvougólový náskok.

„Dostali jsme góly, které padly po našem nedůrazu. Dokázali jsme se ale zvednout. Podařilo se nám snížit a měli jsme i čtyři tutovky, bohužel ani jednu jsme neproměnili," litoval Pavel Hulva, trenér Slezanu.

Ve třetí části Vsetín definitivně zlomil opavský odpor. „Prvních pět minut bylo dobrých, bohužel pak jsme inkasovali dva rychlé góly a bylo rozhodnuto. Konečný výsledek je pro nás až moc krutý," uzavřel Pavel Hulva.

VHK ROBE Vsetín – HK Opava 6:2 (2:0, 0:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 10. Luka (Kobylík, Kucharczyk), 16. Mojžíš (Čuřík), 46. D. Vítek (Finsterle), 46. Finsterle (Pokorný, Vítek D.), 47. Hořanský (Luka, Kucharczyk), 51. Luka (Hořanský) – 40. Mosler (Šindelář, Wolf), 56. Kilnar (Wolf, Mosler). Rozhodčí: Vaněk – Bubela, Zedník. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:2
Opava: Wanecki (47. Urbisch) – Galvas, T, Černý, Slavik Holik Mosler, Šindelář, Tůma – Wolf, Polok, Selingr – Kilnar, Chalupa, Vítek – Rousek, L. Černý, Pavelek – Svoboda, Sysala, Fedor. Trenér: Pavel Hulva