Opavský Slezan nezvládl zápas

HODONÍN - Středeční zápas II. hokejové ligy opavskému Slezanu na ledě Hodonína vůbec nevyšel. Opavští se sice snažili, ale nakonec utrpěli debakl 8:3.

29.9.2007

Hokejisté opavského slezanu nezvládli zápas a v Hodoníně a prohráli 8:3.Foto: DENÍK/Petr Turek

Skóre se poprvé měnilo již po dvou minutách hry, kdy se trefil Barták, jenomže o minutu později bylo srovnáno. Měch našel před brankou Suchánka a ten střelou nad pravým betonem nedal gólmanu Maláčovi šanci – 1:1. Radost Opavských netrvala dlouho. V 8. minutě poslal domácí do vedení Rapant, a dokonce první části se mezi střelce ještě zapsal Maixner, který využil zaváhání obrany Slezanu a ukázkovým blafákem zvyšoval na 3:2. Druhá třetina přinesla svižný hokej, ve kterém bohužel za kratší konec tahala Opava, i když Černý ve 22. minutě snížil na 3:2.

Pak ale přišla na řadu gólová smršť Hodonína. Tu započal Šťastný brankou na 4:2, tentýž hráč si dal v polovině zápasu repete, a když do druhé sirény skórovali ještě Kočara s Pochylým, nebylo o vítězi pochyb. V závěrečné třetině se již nic podstatného nestalo. Maixner zvýšil na 8:2 a na konečných 8:3 snížil pět minut před koncem zápasu Suchánek a Slezan tak po duelu s Novým Jičínem chytil další debakl.

Hodonín vers. Opava 8:3 (3:1, 4:1, 1:1) Branky: 2. Barták (Chlup), 8. Rapant (Veselý), 15. Maixner, 24. Šťastný (Peš), 30. Šťastný (Peš), 32. Kočara (Štastný), 36. Pochylý (Chlup), 46. Maixner (Chlup) - 3. Suchánek (Měch), 22. Černý (Suchánek, Měch), 55. Suchánek (Kukol). Diváci: 1500. Opava: Iláš - Kukol, Mičola, Vrabel, J. Tichý, Podešva, Pukalovič - Kocián, Polok, - Kovalovský - Suchánek, Měch, Černý - Tejkl, Tůma, R.Tichý - Kříž, Weiss.

Prohlédněte si interiér kostela sv. Hedviky. O prázdninách budete mít možnost

/POZVÁNKA/ Otevřené chrámy zní název projektu, který v rámci církevní turistiky spustilo Biskupství ostravsko opavské (BOO). A o možnost podívat se do útrob některých sakrálních památek nebudou ochuzeni ani obyvatelé našeho okresu.

Do Slezského divadla se vrací Cikánský baron

/POZVÁNKA/ „Cikánský baron jsem já," sdělí premiérovému publiku v neděli 25. června od 19 hodin Šándor Barinkay.

Vize za Slezanku dostává první obrysy

Z prvních výsledků analýz prostoru za Slezankou vyplývá, že by tu lidé nejraději viděli polyfunkční sál nebo okrasnou zahradu.

Krajské kluby znají své soupeře v poháru

V rámci losovacího aktivu, který se uskutečnil ve čtvrtek v Olomouci, byl rozlosován rovněž i nový ročník pohárové soutěže MOL Cup.