VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tak už jsme na světě

Kdopak se nám narodil v opavské porodnici? Tentokrát to byl Antonín, Michaela, Nikol, Ivana, Vanesa, Štěpán, Aneta, Jan , Sabina a Adriana.

22.12.2007
SDÍLEJ:

Antonín Zahel se narodil 18. prosince, vážil 3,7 kg a měřil 51 cm. Foto: DENÍK/Marta Urbanská

„Na miminko je již doma těší naše dcerka Anička,“ říká paní Jana Zahelová ze Zlatníků. „Jméno pro syna vybíral tatínek a do života bych malému chtěla popřát hodně zdraví a vzhledem k dnešní době také i pevné nervy.“ Antonín Zahel se narodil 18. prosince, vážil 3,7 kg a měřil 51 cm.

„Jméno pro miminko jsme vymýšleli oba dva s manželem,“ usmívá se paní Monika Danielová z Vítkova. „Je to naše druhé miminko, protože doma už máme devítiletého syna Milánka. Má z narození sestřičky radost. Do budoucna bych dcerce přála určitě hodně zdravíčka.“ Michaela Danielová se narodila 16. prosince, vážila 2,67 kg a měřila 49 cm.

„Na malou se těšila celá rodina, včetně naší druhé dcerky Martinky, které je nyní pět let,“ říká paní Zuzana Curylová z Hradce nad Moravicí. „Jméno pro miminko vybírala právě ona. Nikolce bych chtěla popřát zdravíčko, protože když jej bude mít, všechno ostatní už pak přijde samo.“ Nikol Curylová se narodila 13. prosince, vážila 2,34 kg a měřila 44 cm.“

„Z narození holčičky jsem trošku překvapená, protože ačkoli jsme si nenechali říct, co to bude, všichni tipovali chlapečka,“ usmívá se paní Alena Mušíková ze Štěpánkovic. „Za miminko jsem moc šťastná a na jméně pro něj jsme se společně s tatínkem shodli.“ Ivana Mušíková se narodila 18. prosince, vážila 2,99 kg a měřila 49 cm.

„Do života bych dcerce moc přála, aby byla alespoň tak šťastná, jako je její maminka,“ říká s úsměvem paní Lucie Kubíčková z Hrabství. „Je to první miminko a sourozence do budoucna určitě plánujeme, ať není malá sama. Jméno vybíral tatínek a to, že budeme mít holčičku jsme věděli.“ Vanesa Kubíčková se narodila 18. prosince, vážila 4 kg a měřila 52 cm.

„Nevěděla jsem, že se narodí chlapeček. Nenechali jsme si to říct, chtěli jsme překvapení,“ říká paní Ivana Žilková z Opavy. „Je to náš druhý chlapeček, doma již na něj čeká jeho bráška Adámek, kterému jsou dva roky a půl. Myslím, že malý bude v životě potřebovat hlavně zdraví a štěstí, takže bych mu je chtěla popřát.“ Štěpán Žilka se narodil 16. prosince, vážil 3,78 kg a měřil 51 cm.

„Do života bych malé přála, aby se jí vše dařilo,“ usmívá se paní Kamila Kubíková z Kozmic. „Narození holčičky bylo pro nás překvapením, všichni čekali chlapečka. Jméno pro dcerku vybíral spíše tatínek.Do budoucna bychom určitě ještě miminko chtěli, nejlépe dvě.“ Aneta Kubíková se narodila 16. prosince, vážila 3,53 kg a měřila 49 cm.

„Je to naše třetí mimino, třetí chlapeček,“ říká s úsměvem paní Simona Lupíková z Budišova nad Budišovkou. „Máme již syny Michala a Radomíra, za bratříčka jsou rádi. Jméno pro něj vybíral právě Radomír, který je nejstarší. Do života bych malému popřála, ať se má tady na tom světě jen dobře a ať je hlavně zdravý.“ Jan Lupík se narodil 18. prosince, vážil 3,74 kg a měřil 51 cm.

„Jméno pro miminko jsme vybírali nejen spolu s manželem, do výběru jména se také zapojila i celá rodina,“ usmívá se paní Petra Chvějová z Hlučína. „Je to první miminko a jsem za něj moc šťastná. Dopředu jsme věděli, co to bude. Do budoucna dcerce přeji zdraví, štěstí, prostě všechno nej..“ Sabina Chvějová se narodila 19. prosince, vážila 3,53 kg a měřila 52 cm.

Dne 15. prosince se v Novém Jičíně narodila paní Haně Chojkové z Hlučína dcera Adriana Hamerská. Miminko vážilo 3,2 kg a měřilo 49 cm.

22.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Festival Hrady.cz v Hradci nad Moravicí.
AKTUALIZOVÁNO
38

Moravské hrady.cz aneb Festivalový Hradec je v plném proudu

Ilustrační foto.

Opavsko: medu je málo, někde zdraží

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Do nejvyšších partií Jeseníků vyráží v těchto týdnech parta s křovinořezy. V chráněných lokalitách sekají borůvčí.

Opavské chytré zastávky už jsou ve zkušebním provozu

Celkem na čtyřech zastávkách městské hromadné dopravy v Opavě byly během uplynulých dní nainstalovány takzvané inteligentní zastávky.

Převrácený náklaďák zablokoval silnici ze Skřipova do Staré Vsi

Dvě jednotky hasičů zasahovaly v pátek 18. srpna 2017 u dopravní nehody nákladního automobilu u Skřipova na Opavsku. Vůz se převrátil na bok a zablokoval celou komunikaci.  

Letní měsíce zastavily pokles nezaměstnanosti v okrese

Pokles nezaměstnanosti se na Opavsku zastavil a počet uchazečů o práci velmi mírně stoupl.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení