Podle prvotních informací byla dívka viditelně nezraněna, při vědomí a plně komunikovala. Záchranáři ji transportovali do ostravské fakultní nemocnice.

Přibližně v těchto místech se v uplynulém týdnu zřítil truhlík s květinami.

Lidé se bavili na zámeckém burčákobraní v Kravařích

Rozestavěné obchvaty jsou teď v bezpečí

Klíčové dopravní stavby v regionu budou mít příští rok zelenou, ale například opravy krajských silnic čeká pro přiškrcený rozpočet velmi nejistá sezona.

II. LIGA: Opava - Vlašim 3:1

/3 x VIDEO, FOTOGALERIE/ Parádní fotbal byl k vidění v sobotu v Městských sadech. Měl zápletku, k vidění byly krásné góly, hlavně ten od Joela Kayamby měl označení výstavního. Opavští sice nabrali jednobrankové manko, ale nakonec se export bodů nekonal.

HOKEJ: Opava - Šumperk 1:6

Favorizovaný Šumperk byl nad síly opavských hokejistů. Slezan držel s Draky do poloviny zápasu kok. Pak ale hosté během sedmi minut rozhodli utkání ve svůj prospěch.

MSFL: Hlučín - Uherský Brod 1:2

Trápení hlučínských fotbalistů nekončí. V sobotu nestačili Slezané na nováčka z Uherského Brodu. Přitom ještě v poločase díky brance Krauta vedli 1:0.