KOOPERATIVA NBL: Pardubice - Opava 96:68

Zápas, který se nepovedl. Přesně takový odehráli v neděli opavští basketbalisté na palubovce Pardubic. Slezanům chyběli pivot Martin Gniadek s rozehrávačem Radovanem Kouřilem.

12.3.2017

Ilustrační foto.Foto: DENÍK / František Géla

Opava držela s favoritem krok pouze v prvním poločase. „Bylo vidět, že se Pardubicím vyprázdnila marodka, jasně prokázaly svou sílu," přiznal trenér Opavy Petr Czudek. „Dvakrát jsme se dokázali vrátit devítibodovou šňůrou do zápasu, bohužel po přestávce existoval na palubovce už jen jeden tým," podotkl šéf opavské lavičky.

Slezané nastoupili do zápasu s devíti hráči. „Bylo to znát. Gniadek s Kouřilem nám chyběli. Navíc ne všichni podali optimální výkon. Někteří by se měli podívat do zrcadla. Ještě se k tomu vrátíme," dodal Petr Czudek.

BK JIP Pardubice - BK Opava 96:68 (25:21, 48:39, 74:59)
Body: Burnett 19, Půlpán 17, Švrdlík a Autrey 14, Pandula 12, Wall 9, Nečas 6, Kotas 3, Kohout 2 - Šiřina 19, Zbránek 14, Dragoun a Klečka 10, Blažek 8, Cvek 4, Bujnoch 3. Rozhodčí: Vyklický, Kučera, Kučírek. Chyby: 13:14. TH: 5/5:9/13. Dvojky: 35/63:16/41. Trojky: 7/17:9/34. Doskoky: 51:34

12.3.2017 VSTUP DO DISKUSE
Cyklostezka. Ilustrační foto.

Cyklostezka má spojit Kravaře s Benešovem

Veřejné prostranství v okolí Červeného kostela v Hlučíně. Ilustrační foto.

Červený kostel se dočká změn

/VÝSLEDKY, FOTOGALERIE/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

Festival Hrady přilákal do Hradce tisíce návštěvníků

/VELKÁ FOTOGALERIE/ Na dvou pódiích se vystřídala dvacítka kapel a interpretů

V pondělí začíná rekonstrukce jedné z hlavních opavských dopravních tepen

Od Domu kultury Petra Bezruče v Opavě až po obchodní centrum na konci Kateřinek se bude pokládat nový asfalt.

II. LIGA: Opava – Sokolov 0:0

/VIDEA, FOTOGALERIE/ Po střeleckých hodech přišel půst. Opavští fotbalisté v sobotu na domácím trávníku uhráli se Sokolovem pouze bezbrankovou remízu. Slezané přitom v prvním poločase měli několik šancí, ani jednu ale neproměnili.