Zkrotí basketbalisté svitavské Tury? Uvidíme v sobotu večer

Opava /POZVÁNKA/ – Stejně jako v Levicích, tak i ve Svitavách mohou opavští basketbalisté jenom překvapit.

3.3.2012

David KlapetekFoto: DENÍK / František Géla

Hráčská kvalita je na straně Turů. Speciálně Opavské pak straší trojkový specialista Pavel Miloš. Tento dvaatřicetiletý odchovanec pražské Sparty režíroval oba letošní vzájemné zápasy.

„Dělal nám problémy v obou zápasech, nebyli jsme schopni na něj najít obranu,“ vrací se ke dvěma dosavadním zápasům opavský trenér David Klapetek.

Ve Slezsku zaznamenal Miloš čtyřiadvacet bodů, na domácí palubovce zaznamenal o čtyři body méně. V obou případech patřil k nejlepším hráčům celého utkání. Jedním z tahounů je pivot Boris Meno a také americký křídelník Michael Deloach. „Svitavy mají dobrý tým, doma jsou silní, my můžeme jenom překvapit,“ konstatoval David Klapetek, kterému bude stále chybět zraněný rozehrávač Radim Klečka.

„Radim už trénuje, ale na zápas to ještě není, snad ve středu,“ dodal Klapetek. Utkání na svitavské palubovce má úvodní rozskok v sobotu od 18 hodin.

3.3.2012 VSTUP DO DISKUSE
Opavské koupaliště. Ilustrační foto.

Opavské kulturní léto se rozloučí multižánrovým Koupákem

Pěstounská péče? Zájemců na Opavsku je málo

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Petr Zapalač: Chtěl jsem už první střelu proměnit v gól

/ROZHOVOR, VIDEO/ Na hřišti pobyl pětadvacet minut, i tak toho Petr Zapalač stihl hodně. Třicetiletý záložník v barvách Slezského FC se nejdříve blýskl krásnou střelou, kterou brankář Toma vyrazil. O pár minut později se rozhodl centrovat a byl z toho gól. Hlavou se trefil Jan Žídek. Slezané tak slavili cenné vítězství 2:1.

II. liga: Opava - Táborsko 2:1

FOTOGALERIE,VIDEO/ Favorit z Opavy urval cenné vítězství nad Táborskem.  Slezany vysvobodil deset minut před koncem kapitán Žídek a jeho tým se minimálně do středečního večera vrátil do čela soutěže.

Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka narozená v opavské porodnici. Tentokrát přivítáme pět holčiček a jedenáct chlapečků.