Výsledkem jejich mise je jeden získaný bod.

Sobota: Hradec Králové - Opava

Slezané se museli obejít bez dlouhodobě zraněného Porubčanského a nově též Vehovského, domácí postrádali největší hvězdu Nováka, ale i tak jim úvod utkání vyšel a již ve třetí minutě otevřeli skóre zásluhou Bacovského. Poté se hra mírně vyrovnala, ale přesto Opava tahala za kratší konec.

V závěru třetiny mohl vyrovnat z brejku Schreiber, ale ačkoliv obelstil vyběhnuvšího brankáře Hradce, zakončit po sporném obraném zákroku již nedokázal. V druhé části přišel opět velký nápor domácích a dvě branky v síti Klepače. Teprve pak se dostali ke slovu hosté a Schreiber po úniku nedal Šmídovi šanci 3:1.

Chvíli poté mohl snížit Pavlík, ale v rozhodující chvíli mu míček sjel z hole. V závěrečné periodě se šance střídaly na obou stranách, tu největší spálili Kubeš s Bacovským, když šli sami dva na Klepače, ale ten jejich úmysl vystihl a vysloužil si potlesk publika.

Další branka již nepadla a tak si Hradec připsal všechny body.

HBC Autosklo Hradec Králové - SHC Opava 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Branky: Schreiber (Raab, Führich)
Sestava: Klepač – Šindlář, Christ, Vladař, Maruszák, Přibyla – Kučera, Tesař, Führich, Schreiber, Raab – Capinský, Hanel, Pavela, Hendrych, Pavlík (31. Smuda)

Neděle: Letohrad - Opava

V nedělním utkání posílil hosty exkapitán Přikryl, ale hned ve druhém střídání se zranil obránce Christ, takže se opavská sestava znovu zeštíhlila na stejný počet. Zápas byl vyrovnaný, obě mužstva měla několik šancí, ale branek se diváci dočkali až ve druhé části, když skóre otevřel po Přikrylově střele Schreiber.

Netrvalo však dlouho a Letohrad v přesilovce vyrovnal. Do konce nervózní třetiny přidalo domácí družstvo ještě jednu branku a tak do poslední části odcházeli s jednobrankovým vedením. To se však Slezanům podařilo zlikvidovat, když vyrovnání přišlo rovněž v přesilovce z hole Führicha.

V závěru mohl strhnout vedení na opavskou stranu Pavela, ale v tísni nedokázal zakončit přesně. Na řadu tak přišly samostatné nájezdy, ve kterých se trefil pouze domácí Kosík a získal pro domácí bonusový druhý bod.

SK OEZ Letohrad - SHC Opava 3:2 po s. n. (0:0, 2:1, 0:1 – 1:0)
Branky: Schreiber (Přikryl), Führich (Raab, Capinský)
Sestava: Klepač – Šindlář, Christ, Vladař, Přikryl, Přibyla – Kučera, Tesař, Führich, Schreiber, Raab – Capinský, Hanel, Pavela, Hendrych, Pavlík – Smuda, Maruszák