Opavské volejbalistky zvládly oba domácí duely s béčkem Frýdku

OPAVA - Frýdek vstoupil do prvního zápasu razantně a vytvořil si několikabodový náskok. „My jsem ale tenhle nápor odrazily. Bojovným výkonem a zlepšeným servisem jsme otupily útok soupeřek a koncovka se pak odehrávala v naší režii,“ řekl trenér opavských volejbalistek Antonín Kutěj.

9.11.2007

Ilustrační fotoFoto: Pavel Šácha

Ve druhé sadě si Opavanky udržovaly převahu a set dovedly do vítězného konce. Třetí set se hrál zcela podle not domácích hráček, které po dobré přihrávce pestrým a důrazným útokem odkázaly soupeřky do role statistů.

„Jediným kazem na jinak povedeném utkání bylo v prvním setu zranění blokařky Kupčíkové. Druhý zápas začaly domácí hráčky opět výborně. „První set byl naší jednoznačnou záležitostí,“ uvedl Kutěj a pokračoval: „Druhá sada již byla podstatně vyrovnanější.

My jsme nakonec měli více štěstí a zvítězili v ní. Jenomže ve třetím dějství se opavský soubor nevyvaroval chyb. Frýdek se zvedl a povolil zaskočeným Opavankám pouze jedenáct míčů. Jak se nakonec ale ukázalo, byl to jen chvilkový záblesk. Do čtvrtého setu vstoupil Kutějův tým koncentrovaněji a soupeře přehrál ve všech herních činnostech a potupnou porážku z předešlého setu Frýdku vrátil stejným způsobem.

VK Opava – Frýdek – Místek B 3:0 (20, 21, 16) a 3:1 (15, 23, -11, 11)

Opava: Pokorná, Kostřicová, Volková, Vavrečková, Holystová, Motyčková – Čermáková, Pilavková, Kupčíková.

Pěstounská péče? Zájemců na Opavsku je málo

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Petr Zapalač: Chtěl jsem už první střelu proměnit v gól

/ROZHOVOR, VIDEO/ Na hřišti pobyl pětadvacet minut, i tak toho Petr Zapalač stihl hodně. Třicetiletý záložník v barvách Slezského FC se nejdříve blýskl krásnou střelou, kterou brankář Toma vyrazil. O pár minut později se rozhodl centrovat a byl z toho gól. Hlavou se trefil Jan Žídek. Slezané tak slavili cenné vítězství 2:1.

II. liga: Opava - Táborsko 2:1

FOTOGALERIE,VIDEO/ Favorit z Opavy urval cenné vítězství nad Táborskem.  Slezany vysvobodil deset minut před koncem kapitán Žídek a jeho tým se minimálně do středečního večera vrátil do čela soutěže.

Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka narozená v opavské porodnici. Tentokrát přivítáme pět holčiček a jedenáct chlapečků.