VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dopravu v regionu stále komplikují opravy

Silničáři pilně opravují silnice a pro motoristy jejich aktivita znamená omezený provoz v regionu.

17.8.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Filip Vlček

Opravovaný most přes Heraltický potok uzavírá od 1. července do 31. srpna úsek silnice mezi Velkými Heralticemi a Košeticemi. Objížďka vede přes Horní Životice do Svobodných Heřmanic a pak na směr Košetice.

Úsek mezi opavskými křižovatkami ulic Jaselská a Kasárenská omezí pro sondy k inženýrským sítím provoz do 31. srpna.

Ostravská ulice bude v průtahu Komárovem pro stavbu stezky částečně uzavřená od vyústění Jižního obchvatu po křižovatku s ulicí U Černého mlýna od 1. července do 30. srpna a přes víkendy 27. a 28. srpna a 3. a 4. září bude zcela uzavřena. Rekonstrukce propustu do 30. září částečně uzavírá silnici před Komárovskými Chaloupkami.

PRŮJEZD OPAVOU BUDE KOMPLIKOVANÝ

Běžecký závod Breda City Trail uzavře 20. srpna v Opavě od 8 do 17 hodin Nákladní ulici a od 11 do 16 hodin Pekařskou ulici v úseku od ulice Nákladní přes most. Objížďka povede ulicemi Krnovská, Olbrichova, Nádražní okruh a Praskova.

Rekonstrukce plynovodu uzavře od 29. srpna do 26. září úsek od křižovatky ulic Komenského a Těšínská po Anenskou. Na Komenského ulici bude během víkendu od 7 do 19 hodin umožněn průjezd městské hromadné dopravě a záchranářům. Další vozy pojedou po ulicích Nádražní okruh, Praskova a Zámecký okruh.

Křižovatka opavských ulic Krnovská a Vančurova bude od 20. do 21. srpna a pak od 27. do 28. srpna pro montáž trolejí a pokládku povrchu zcela uzavřena.

Stavební práce na viaduktu uzavřou ve dnech 9. září (od 23 hodin) do 12. září (do 4 hodin) průjezd po Olomoucké ulici všem vozům bez výjimky.

Silnice mezi Suchými Lazcemi a Přerovcem bude pro opravu silničního propustku částečně uzavřena až do 30. září.

Slavkovská ulice v Jaktaři je do 30. října zcela uzavřena za křižovatkou s ulicí Přemyslovců u mostu přes Jaktarku. Objížďka je vedena po ulicích Přemyslovců, Šebelova a zpět na ulici Slavkovská.

Dopravní komplikace nastanou od 10. srpna do 2. prosince u kružberské přehrady, kdy bude silnice pro celkovou rekonstrukci koruny a návodního líce přehrady plně uzavřena. Objížďka povede po silnici z Hořejších Kunčic do Nových Lublic a Kružberka, směrem na Melč ze Starých Těchanovic do Svatoňovic a zpět na silnici II/442.

Autor: Jitka Hrušková

17.8.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto z ostravské fakultní nemocnice

Pro šestiletou dívku letěl do Hlučína vrtulník

Tipy Deníku

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Přisedněte k Františkovi z Assisi. Sedí na začátku křížové cesty v Ludgeřovicích

/FOTOGALERIE/ Socha světce sedícího na schodech. Takový obrázek se naskytne těm, kteří zavítají do Ludgeřovic. Konkrétně pak na nově zrekonstruovanou farskou cestu. Zmíněným svatým je Fratišek z Assisi, který se tak stal v Ludgeřovicích počátkem křížové cesty.

Běh Opavou s Karolinou Mališovou a Jakubem Šiřinou se kvapem blíží

Také letos se v Opavě poběží Breda City Trail. Na jeho startu přitom nebudou chybět ani známé osobnosti.

Úřady zjišťují, kolik pětiletých dětí se nezapsalo do školek

Předškoláci z Opavska musejí letos poprvé od září do mateřských škol povinně, za nedodržení hrozí rodičům pokuta do výše až pěti tisíc korun.

Filmaři operují na Opavsku. Natáčí komedii

Režisér Pavel Vaňásek po pohádce s názvem Čertova skála v příštím roce do kinematografického světa přispěje svým dalším dílem. Tentokrát půjde o filmovou komedii Honza dědí mlýn.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení