Série se hraje na čtyři vítězné zápasy. „Jedná se o regionální derby, chceme mít už na čtvrtfinále plnou halu,“ podotkl ředitel BK Opava Radim Vysocký. „Ostravu jsem si trochu přál, zápasy budou mít určitě velký náboj. Na druhou stranu se říká, že derby jsou nevyzpytatelná,“ míní šéf opavského klubu. „Naším cílem je postup,“ zdůraznil.

RFA v opavské hale
OBRAZEM: V Opavské hale kraloval Sivák! Domácí Vajda prohrál na body

Vstupenky na první dva duely jdou do prodeje v pondělí, a to od patnácti hodin. Ostravský klub do slezské metropole vypravuje autobus pro fanoušky, to samé platí i o Opavě. „Podrobnosti zveřejníme. Ale už teď mohu říci, že pro naše příznivce chystáme do Ostravy autobus,“ prozradil Radim Vysocký.

Cena lístku na opavské duely je 200 korun, zlevněná vstupenka má pak cenu 120 korun. Vydáno bylo pro letošní sezonu 1800 permanentních vstupenek, což už naznačuje, že hala může být slušně zaplněná.

První dva duely se na opavské palubovce odehrají ve čtvrtek a pátek, a to se shodným začátkem v 18 hodin. Ostravské odvety jsou na programu v pondělí a úterý. S tím, že pondělní duel má úvodní rozskok v 19 a úterní o hodinu dříve.