Potřebovala si odskočit, když se nevracela, začali ji příbuzní hledat. Našli ji v bezvědomí pod schody ve sklepě. Krátce na to zemřela. Na návštěvu do Chuchelné přijely ve středu odpoledne dvě ženy. „Byli na zahradě. Krátce po sedmé hodině večer si jedna z nich potřebovala odskočit. Když se po asi deseti minutách nevracela, šli se podívat, co se stalo,“ řekl s případem seznámený policista.

Přímo u WC ústí kluzké schody ze sklepa, těžce zraněná žena ležela v kaluži krve pod nimi. Příbuzní volali záchranku, přijeli dvě sanitky a kvůli vážnosti stavu přiletěl i vrtulník z Ostravy. „Žena upadla tak nešťastně, že utrpěla závažné poranění mozku a její zdravotní stav se velmi rychle zhoršoval. Přes poskytnutou resuscitační péči a veškerou snahu zdravotníků se pacientku nepodařilo zachránit; svým zraněním asi po hodině podlehla,“ uvedl mluvčí záchranné služby Lukáš Humpl.

Případem se zabývá policie, ta ho však nechce zatím komentovat. „Vyšetřujeme, co se stalo. Více s ohledem na počátek vyšetřování však zatím neuvedeme,“ řekl mluvčí policistů René Černohorský.