Poté se odmlčel, tento týden se však znovu objevil. Toto úterý před desátou hodinou večerní totiž napadl devatenáctiletou ženu zOstravy. Stejně jako při předešlém útoku se místem činu stala křižovatka ulic Riegrova a Joy Adamsové nacházející se před Základní školou T.G.Masaryka vOpavě.

„Muž kženě přistoupil zezadu, zajel jí rukou pod kabát, na holé tělo se však nedostal. Rukou si ji přitáhl ksobě a druhou rukou ji začal přes oděv osahávat vintimních partiích,“ popsal napadení ztohoto týdne tiskový mluvčí opavské policie René Černohorský. Napadená se ocitla všoku a proto nebyla schopná se bránit. Zachránil jí až náhodný kolemjdoucí, který devianta vyrušil a ten poté utekl. Osmnáctileté Ostravance naštěstí kromě šoku nestihl způsobit žádná fyzická zranění.

Oba případy jsou šetřeny policisty obvodního oddělení Opava ve spolupráci skriminalisty opavského okresu. „Jakékoliv poznatky kosobě pachatele, případně ikdalším poškozeným osobám oznamte, třeba ianonymně, na tísňovou linku 158, nebo na číslo 974737440,“ prosí Opavany opomoc policejní mluvčí stím, že násilník je zatím podezřelý ze spáchání trestného činu omezování osobní svobody.