Tato akce se uskutečnila už podruhé, a to na podporu tělesně postiženého Dominika Moravce z Těškovic, kterému se ze dne na den změnil život.

Pořadatel dobročinné akce Hana Nedvídková zajistila do bazárku oblečení, hračky, knížky od svých kamarádů a také dary od sponzorů. Návštěvníci si tak mohli vybrat nejen darované oblečení, ale třeba kabelky Mana Mana, čaje z bylinkové farmy Víchovi, kreativní sady pro děti od AndreaS Art, adventní věnce zahradnictví Weiss, levandulové oleje od Johany Srokové, jógové karty Jasmíny Mullerové, oblečení Jamners home, rodinné focení u fotografa Zdeňka Ference, oblečení od Karolíny Mališové, či školní potřeby z Obce Hlubočec.

Opava ve vánočním hávu.
OBRAZEM: Fotopostřehy z předvánoční Opavy

K nádherné atmosféře přispěla také cimbálová kapela ZUŠ v Háji ve Slezsku a drobné občerstvení. I přes venkovní sněhovou kalamitu přišlo hodně návštěvníků, kteří přispěli Dominikovi na pořízení doplňkového pohonu mechanického vozíku hezkou částkou 23 700 Kč, která bude předána jeho rodičům.

Vystoupení cimbálové muziky ZUŠ v Háji ve Slezsku.Vystoupení cimbálové muziky ZUŠ v Háji ve Slezsku.Zdroj: Eva Draštíková

Poděkování patří všem, kteří se do akce zapojili jak s dary, tak s uskutečněním akce, především však organizátorce dobročinné akce Haně Nedvídkové.

Milan Nedvídek