Poprvé byla například v sobotu kromě známých i méně známých kapel do programu zařazena kulinářská show. Tu předvedla Markéta Hrubešová. Mezi jejími dvěma vstupy se mohly děti pobavit tanečky v rámci minidiskoshow.

Přišel večer a s ním Petr Bende a Band, ale znovu i déšť. I tak se na parketu objevilo nemálo tanečníků. Během vystoupení kapely Legendy se vrací se už parket zaplnil docela a lidé ho neopouštěli ani během diskotéky, kterou vedl skvělý DJ Baluu.

Nedělní Dny obce začaly slavnostní mší svatou v kapli Panny Marie Růžencové a že se účastníci za zdárný průběh nedělního programu dobře pomodlili, dokládá počasí, které vyšlo na jedničku. Na své si přišla starší generace, pro kterou zazpívaly Kamelie. Následovala cimbálovka Vedrovci. Děti si pak užily slunečné nedělní odpoledne plné her a dovádění na nafukovacích atrakcích nebo dětském řetízkovém kolotoči.

Obec Chlebičov děkuje všem účastníkům, které neodradily zoufalé předpovědi počasí a zatažená obloha, že dorazili podpořit obecní slavnosti, všem společenským spolkům a složkám za výborné občerstvení a zábavu a především pořadatelům z řad obecních zaměstnanců za bezchybný průběh akce.

Tak zase za rok – 12. a 13. srpna 2023 na Dnech obce Chlebičov!

Zuzana Kašná